Skocz do zawartości

NBA 2K11


Gierap

Rekomendowane odpowiedzi

mysle, ze o kwestia ogrania sie

w 2k10 nie mialem z ym zadnych problemow po jakim czasie

na practice czesto trafiam kb, nie mam z tym problemu ale juz na meczu jest masakra.

kwesia oddania ilustam trojek kazdym zawodnikiem obczajenia realase'a i bedzie ok

artestem udaje mi sie trafiac juz nie ylko z czystych pozycji. inna sprawa, ze kluczowe sa czeso pierwsze minuty w meczu, jak dasz komus rzucic 2 razy to bedzie trafial caly mecz

no i trzeba tez znalezc tego, ktory ma dzien w naszej ekipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach 2k11 mamy takie coś tak 'presentation' a tam z kolei mamy opcję, która defaultowo jest na off, mianowicie 'jump shot feedback'. Dzięki temu w czasie gry tak jak na treningu będziemy widzieć czy mieliśmy podczas rzutu dobry release. Myślę, że to będzie mega ułatwienie dla tych którzy pracują nad timingiem podczas meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem mpm, grałem bo kiedys wyszedłem z meczu zapisując go, następnego dnia chce go dokończyć, ale pokazuje się tylko ta lista co ma sie zrobić w meczu (jaki %, jaka ocena itp) a nastepnie wychodzi do windowsa,

jesli ktos mial taki problem i go naprawil to prosze o pomoc, choc wiem ze tego juz raczej nie da sie "odzyskac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi bawić się slidersami to symulacja jest ok, ale potrzeba jej paru poprawek, przede wszystkim koniecznie trzeba zmniejszyć vertical. Ja osobiście mam na 40, ale na necie wiele osób ma to nawet na 0. Powód tego jest prosty, jak pierwszy lepszy leszcz skacze tak wysoko, że głowę ma na poziomie obręczy to znaczy, że jest coś nie tak. Druga konieczna poprawka to rzut za trzy, standardowo 45 to zbyt mało, u mnie jest 50 i wiele osób także preferuje to ustawić w tych okolicach. Kolejna rzecz to bloki, zmniejszyć koniecznie z 50 na 45 minimum, sam mam 40 co wydaje się realistyczne po liczbie bloków. W związku z tym, że generalnie generowana jest mała liczba strat, ale z tego względu że w grze zdaje się nie ma czegoś takiego jak kroki, moving screen i innych tego typu rzeczy które powodują utratę piłki. Może i się zdarzają jakieś podania w trybuny, raz nawet na 30 spotkań odgwizdany był komputerowi charge, ale zmierzam do tego, że wszystkie slidersy związane z przechwytami muszą być podciągnięte na 50 pkt, łącznie z tendencjami, no i oczywiście charging foul frequency na 100. To chyba tyle aby poprzez niewielkie modyfikacje uzyskać grę bliższa realizmowi. Jak już pisałem gram na allstar, po 6 min kwarta (dzięki czemu łatwo mi policzyć jak realistyczne staty są na koniec meczu) i już na tym poziomie, może nie koniecznie ale przydaje się bardzo od czasu do czasu ustawienie jakiejś zagrywki np na shooterów. Wówczas wygrywanie zależne będzie tylko i wyłącznie od tego jak dobrze dany mecz zagramy w obronie, a w związku że jeszcze jej nie opanowałem w wystarczającym stopniu to też nie wygrywam tyle ile bym chciał, dopiero wtedy przeskoczę o poziom trudności wyżej, ale nie chcę tego robić w ten sposób, że niby mam HOF ustawiony, a slidersy komputera o srednio 5pkt niższe niż moje bo to jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w slidersach nic nie mieszalem

wygralem 9 spokan na all star pod rzad lakersami wiec pora przejsc poziom wyzej.

pewniej czuje sie w defensywie (za duzo blokow!), lepiej zbieram powoli

problemem jest atak bo wciaz mam kwarty gdzie trafiam wszystko i takie gdzie rzucam 9 punktow.

 

btw

macie jakis sklad z rookies?

i jak jest z tymi dzwiekami z hal?

skad mozna je sciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakis patch z brakujacymi graczami? nie chce mi sie zaczynac dynastii bez ebanksa i caractera

 

dopiero wczoraj zainstalowalem i zagralem 2 kwarty. jest ciezko na poczatku. i wlaczylem na probe dynasty...ciezko jest sciagnac kogos dobrego. o turnerze juz nie mysle ale mialem ochote chociaz na hilla z sas... brown sasha i wszyskie pierwszorundowe picki za niego i bonera to za malo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. O ile w ataku jeszcze JAKIEŚ akcje da się rozegrać ( choć szczerze nie wyobrażam sobie grania bez Jordana/ Kobe'go czy innej gwiazdy w teamie ) o tyle w obronie kompletnie nie potrafię nadążyć za piłą, właściwie mam wrażenie ,że gdy CPU chce to wjedzie i nie ma bata. Ciężko kryje się 1 on 1 ,ale mam nadzieję ,że to kwestia przyzwyczajenia/praktyki. Póki co w tym aspekcie daje dupy i odbija mi się to niezłą czkawką w meczu ( gram na All starze przynajmniej próbuje).I najlepsze ,gdy już jakoś mi mały nie wjedzie po raz enty leci podanie pod kosz gdzie o dziwo nikogo nie ma O.o Frustrujące jest też ,gdy zawodnik próbuje przechwycić piła dochodzi i nic nie można zrobić w tym przypadku :] Kontestowanie rzutów - albo skoczę do bloku albo trafi nieważne jak blisko bym stał, wcześniej wystarczało trzymanie tego intense D do contestu ,teraz już niezbyt. Źle rzucę - nie ma ,że wpada. Timing musi być. A i póki co może i na moją korzyść jako ,że dużo penetruje - nie odgwizdali ani jednego faulu w ataku przy wjeździe :< same blocking foule czy coś :] I rozdu... mnie ,gdy analogiem dokładnie nie 'wskaże' kierunku passa i leci kontra w plecy. Strasznie łatwo narobić sobie tych strat :D

Jaram się wyzwaniami Jordana i póki co tylko 69 przeciwko Celtom poszło, reszta za trudna jak narazie :]

Także - zajebiste ,ale dejmn za trudna jak dla mnie :<<< Frustracja się udziela.

 

przeszedlem na superstar

Abstrakcja O.o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz to już nie pamiętam, czy to się automatycznie sprawdza/ściąga (ściąga, jeżeli 2k przygotuje taką aktualizację), czy w nba 2k10 ściągnąłem to z opcji 2Kshare (może tam ktoś wrzucił nowszy roster?) - znajduje się to tu: features->2kshare

Generalnie każdy może zrobić swój roster, i wrzucić na serwer 2k i inni gracze z poziomu gry mogą to pobrać. Więc może ktoś dorobił rookies ;)

Mam wersję na PS3 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2k10 ktos zrobil swietny patch z rookies

na 2k11 tego niestety nie ma wciaz przynajmniej na share nie widzialem ani oficjalnego ze wszystkimi rookies ani zrobionego przez kogos.

 

musze sie pochwalic, bo na superstarze wygralem 3 spotkania z 5 knicks,suns i cavs. z suns trafilem po druzynowych akcjach 4 trojki pod rzad (kobe, artest, fisher, artest) w ostatnich 180 sekundach i odjechalem

 

z knicks bylo goraco i na 60 sec przed koncem przegrywalem 1 i knicks mieli pilke. udalo mi sie jednak odpowiedziec gasolem i kb

 

z cavs wygralem wczoraj po niezwykle zacietym defensywnym meczu (przy 9 minutowej kwarcie 75-74). jesien robil mi przez 3 kwarty jamison (11/13 z gry:D) i dopiero w koncowce udalo misie go zablokowac 2-3 razy. mecz wygralem +1 po koszu gasola na 0.4 :)

 

generalnie jest ok i mam nadzieje, ze za 2-3 dni bede mogl rozpoczac spokojnie sezon na superstarze jak beda rookies i za kilka dni przejsc na hof ale faktycznie przydaloby sie troche namieszac w slidersach. zmniejszyc wyskok wszystkim i dodac faule ofensywne, zreszta moze samo 2k to zrobi.

 

co do samej gry. z defendywa jest problem ale proponuje bronic jakims pf'em czy c i grac nimi w defensywie na radar. ja tak gasolem robie. w tej wersji trzeba mocniej uwazac na swojego gracza ciezko jest wybronic wszystko jednak po kilkudziesieciu godzinach te nawyki beda juz. mozna opanowac zbieranie/zastawianie, i opanowac krycie / blokowanie. ja mam natomiast niesamowite problemy w ataku. jeszcze jak jest s5 nie ma problemu, cos tam sie zagra problemy zaczynaja sie gdy pojawia sie lawka. na superstarze rzadko kiedy wychodzi give&go co na allstarze dawalo mase punktow. czesciej blokowani sa moi goscie na post upie. generalnie to jest kopalnia punktow granie 1on1 tylem do kosza i w ogole granie 1on1. problemy jeszcze mam tez w kontrach gdzie bardzo czesto w tloku moi gracze nie trafiaja rzutow, by w nastepnej akcji kobe pakowal nad 3.

 

nie opanowalem wciaz tego jakie zagrania w kontrze wychodza. tzn czy miec wcisniete L2 czy R2 galke trzymac w dol w kierunku kosza, lini koncowej czy do gory. wiem, ze to ma spore znaczenie i przydalby sie chyba powrot do opcji practise coby obczaic na spokojnie co i jak.

 

generalnie podstawy juz nie wystarcza. trzeba opanowac wszlekie koszykarskie combosy. no i podstawa przy trafianiu to czysta pozycja. z nich gracze trafiaja duzo lepiej. jak nie wypracujesz daj pilke gwiazdom i graj 1on1. no i nie ma sie co podpalac, grac kontrami, bo w cholere strat jest. sprawdza sie statyczne dluugie granie. kontry mozna pchnac czasami ale gdy wynika ona z przechwytu. najwazniejsza jest jednak obrona

 

i zgadzam sie przeklenstwa i pady lataja po domu az milo. kobieta dziecko i pies sa momentami lekko w szoku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.