Skocz do zawartości

Lebron James, Dwyane Wade, Chris Bosh - Miami Heat


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

jakie MLE Roger?

A nie wiem, możliwe, bo ostatnią kasę przerobią na Millera, to raczej nie będą mieć mle, fucktycznie.

 

Zatrudnią jakiegoś Kurta Thomasa za minimum, to im styknie.

Miami operują poniżej salary cap więc nie przysługuję im MLE. Chyba, że Gilbert zgodzi się na snt z udziałem LBJ :lol:

 

Co do centra - faktycznie jest problem. Joel dobrze blokuję i tyle w temacie. Przydałby się Big Z i Kurt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat nie maja MLE bo podpisywali maxy z Boshem i Jamesem. MLE za rok będzie. Maja jednak prawa Birda do Haslema i mam nadzieję, że je użyją i podpisza cos koło MLE(chodzi mi tu o porównywalna kwotę a nie o samo MLE) z Haslemem.

 

Joel jest fajny, w obronie jak znalazl. Od zdobywania punktów mamy trzech kolesi teraz z Boshem na czwórce i czasami na piatce tez będzie musiał grac. Zwróccie uwagę na tego Pittmana, powaznie. Heat mają cały sezon na jego ogranie, moga być z niego ludzie. Możliwe, że ostanie sie Magloire. Za rok do wzięcia sa chociażby Perkins czy Davis z bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jest Jordan kto jest Pippen ? to mnie bardziej zastanawia

kogo bardziej beda kochac

ile tytulow razem wygraja

i czy nie ma przypadkiem sensu to by James podpisal 3 letni kontrakt a po 3 latach podpisal dozywotni kontrakt z Lakers - tzw zmiana warty - czy to przypadkiem nie bylo by najwiekszym ''dramatem'' NBA - przyjaciel, obecny mistrz, znudzony wygrywaniem szuka motywacji i opuszcza Heat dla Lakers z mysla ze w koncu sam bedzie w stanie poprowadzic druzyne do mistrzostwa

 

jak dla mnie Lakers nie maja szans, za rok powiecie no tak Wade Lebron i Bosh maja 20 pare a Kobe i reszta 30 pare, czy tez Steve Blake byl naszym rozgrywajacym...mowcie se jak chcecie ale wpadnie Wade Lebron i gdzes tam za nimi Bosh, ustawia se na smyczy Kobego i tyle z chowania go w obronie, stare schorowane nogi i tyle z silnego i szybkiego Artesta

 

wiem jedno Wade umi i Wade potrafi

Toine, Payton,Shaq/Alonzo, Jason Williams to akurat nie jest moja wymarzona grupa zawodnikow grajacych fajny zespolowy basket czy obrone

biorac pod uwage to jak blisko byl James z tym co mial

to juz jest naprawde koniec dzis byl nadany tytul 2011

 

i jeszcze pare rzeczy

kiedy znudzi im sie wygrywanie za dwa lata za trzy, kiedy Riley bedzie musial zdecydowac kogo oddac- Wade/Lebron a kogo zostawic, jak teraz wyglada Bosh,

bo jak dla mnie Miami wyglada teraz tak ze jest Wade i Lebron , potem jakis tam Chris Bosh i Mario Chalmers

k**** Chris Bosh bedzie musial sie wzbic na wyzyny swoich umiejetnosci, jaj i czegokolwiek co tam ma by spowodowac ze o nim wspomna po tym jak sie beda 20 minut spuszczac nad Wadem i Lebronem

 

tak naprawde to chyba ta decyzja byla prostsza niz myslelismy

a) Cleveland - nic

B) Bulls - Rose i Noah

c) Knicks - knic

d) Miami- Bosh i Wade

i teraz jesli Lebron chcial pieniedzy to mogl je miec w Cleveland i mogl ich miec najwiecej na swiecie - dla tych baranow kontrakt to kontrakt i nikt mi nie powie ze w klubie ma wiecej do powiedzenia ten co nie zarabia najwiecej - patrz Phil Jackson ktory zarabia wiecej od kazdego nie nazywajacego sie Kobe i Gasol

i jesli Lebron chcial miec zajebisty support a takim nie watpliwie jest opcja Chicago(tak naprawde Lebron rozjebal ich w pierwszej rundzie bez mydla 4-1 co na pewno nie zrobilo na Jamesie jakiegos wiekszego wrazenia a tym bardziej nie wyrobil sobie dzieki temu jaskiegos niesamowitego zdania)

i opcja Miami

wiec tak naprawde pieniadze vs NBA fame

Cleveland vs Miami

 

aha no i ile jeszcze Eric Spoelstra bedzie trenerem ? jak dla mnie ta decyzja - zostac w Miami spowodowana byla tylko jednym - Patem Riley

sluchajcie jakby Lebron James wpadl do Reinsdorfa i pwoiedzial zalatw mi i moim dwu ziomkom miejsce pod salarem to Reinsdorf i doslownie kazdy inny GM - Kupchack/Buss, Ainge - poza Popovichem wyslali by Kobech Garnettow czy Rose'a za picki w drugiej rundzie by zrobic miejsce dla big3

Wade chcial grac w Miami bo mial tam wieksza kase, super dupy, tytul i Rileya, gdzie indziej nie bylo ani Wade'a ani Rileya

byl Mike BS D'Antoni - powodzenia w relacjach z Stoudamirem

byl John Paxson

i byl Prokohorov ktoremu dobre 2 lata zajmie przekonanie do siebie

 

rok temu zalowalem ze nie zobaczymy juz wiecej pojedynkow Artest vs Kobe

teraz mozna zalowac ze nie zobaczymy pojedynkow Wade vs Lebron

moze i NBA ma kupe talentow , kupe swietnych druzyn, ale pamietam jak dzis jak wrocilem zapruty jakos w zime w niedziele, wlaczylem sobie sportitalie by polprzytomny doswiadczyc najlepszego duelu jakikiedykolwiek widzialem w meczu NBA o regular seasonie nie wspominajac

 

szkoda ze nie podpisal z Knicks/Bulls/Nyets czy Cleveland

w sumie utworzenie tego big trio to jest NBA w miniaturce, zero rywalizacji (poza Cletics vs Lakers) malo oldscholowych gwiazd - Kobe i Durant , malo krwi i malo dobrych zazartych playoffowych serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. mać sorka ale musze ostro zareagować :) Typ odchodzi jak ostatnia szmata ze swoich rodzinnych stron a oni mu mają honory czynić, czy wam na głowe padło, niedoś że wystawił Fanów Cavs na pośmiewisko, niedość że przez niego Cavs nie mogli podpisac żadnego FA bo frajer musiał oczywiście czekać do samego końca, to teraz jeszcze ktoś ma mu być za coś wdzięczny :roll:

 

Gilbert jest wyjebistym szefem i to jest najważniejsze, i to on odmienił oblicze tej drużyny przejmując ja od chimerycznych gundów, Bardzo dobrze że koleś z miejsca powiedział co mysli, prawdziwi fani Cavs powinni być serio zadowoleni, bo dobry właściciel to 90% sukcesu, teraz w końcu w Cle zaczną budować serio druzynę nie oglądając się na zwykłego frajera jkaim był jest i będzie james

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki uśmiech się pojawił na mojej twarzy jak to zobaczyłem po pierwsze Lebron sam dobrowolnie wycofał się z rywalizowania o tytuł najlepszego w historii, pokazał, że rezygnuje z kolejnych prób poprowadzenia drużyny do tytułu jako lider bo się do tego widocznie nie nadaje. W sumie dobrze mądrze zrobił, najgorsze to brać się za coś do czego nie ma się predyspozycji, każdy powinien robić to co mu najlepiej wychodzi.

zazdrość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. mać sorka ale musze ostro zareagować :) Typ odchodzi jak ostatnia szmata ze swoich rodzinnych stron a oni mu mają honory czynić, czy wam na głowe padło, niedoś że wystawił Fanów Cavs na pośmiewisko, niedość że przez niego Cavs nie mogli podpisac żadnego FA bo frajer musiał oczywiście czekać do samego końca, to teraz jeszcze ktoś ma mu być za coś wdzięczny :roll:

 

Gilbert jest wyjebistym szefem i to jest najważniejsze, i to on odmienił oblicze tej drużyny przejmując ja od chimerycznych gundów, Bardzo dobrze że koleś z miejsca powiedział co mysli, prawdziwi fani Cavs powinni być serio zadowoleni, bo dobry właściciel to 90% sukcesu, teraz w końcu w Cle zaczną budować serio druzynę nie oglądając się na zwykłego frajera jkaim był jest i będzie james

Jak cavs ochlona to powinni zawieszac ta koszulke pod kopuła hali bo teraz dolączaja do grona - golden st., Minnesota i clippers czxyli tych, którzy będa od wszystkich dostawali po d.. mogli s&t za Beasleya robic to by cos z tego mieli, ale jak urazona duma i za wysokie ego nie pozwalaja to ich problem.

Ludzie gdzie byli Cavs przed 2003 gdy przyszedł do nich Bron. Mieli wcześniej dwie druzyny na II runde playoffs (cos takiego jak dzis ma atlanta) za czasów Nancea, Pricea i Ehlo no i później ta żelazna defensywa Fratello z Brandonem i Hillem. Cavs to historyczny średniak ligowy. Teraz sie troche na Brona podąsają, a za jakis czas go przeprosza i zaprosza na uroczystość zastrzeżenia nr23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzec wejdzie raz na 3 miesiace na forum i jeszcze dojebie kartofla roku

za co po kopułę się pytam?

 

jak dla mnie to c***owo się stało

wade nie bedzie mógł udowodnić wszystkiego, jak zdobędą tytuł to zawsze bedzie że miał tego i tego.

wade i bosh + miller może jakiś ben wallace napewno by wystarczyło.

wade jest najbardziej jordan type graczem z grona kobe, wade, james ale teraz nie będzie mógł tego pokazać.

szkoda takiej trójki, jak dla mnie to żadna historia, tylko lebron goniący za wadem i boshem mający w pamięcie swój ostatni performance w PO przeciwko celtics.

to wszystko dla mnie się gryzie, nie współgra ze sobą nie wiem jak to określić.

myśle ze zamiast kupy dobrego grania w tym sezonie możemy kupe gównianych reklam z huge 3, programów w tv, wywiadów.

 

wg mnie źle się stało

to nie jest normalna drużyna, tzn budowana normalnie.

mam nadzieje że riley poniesie tego konsekwencje

 

a no i nie wyobrażam sobie żeby trenował ich spoelstra przez cały sezon.

jak nie od początku to napewno od lutego riley is takin ova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cavs ochlona to powinni zawieszac ta koszulke pod kopuła hali bo teraz dolączaja do grona - golden st., Minnesota i clippers czxyli tych, którzy będa od wszystkich dostawali po d.. mogli s&t za Beasleya robic to by cos z tego mieli, ale jak urazona duma i za wysokie ego nie pozwalaja to ich problem.

Ludzie gdzie byli Cavs przed 2003 gdy przyszedł do nich Bron. Mieli wcześniej dwie druzyny na II runde playoffs (cos takiego jak dzis ma atlanta) za czasów Nancea, Pricea i Ehlo no i później ta żelazna defensywa Fratello z Brandonem i Hillem. Cavs to historyczny średniak ligowy. Teraz sie troche na Brona podąsają, a za jakis czas go przeprosza i zaprosza na uroczystość zastrzeżenia nr23

Gilbert przyszedł i wszystko się zmieniło, to po pierwsze, a dalej to wszystko boisko pokaże, na razie heat mistrzem nie są, a Cavs aż tak źle się nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarty list gilberta niszczy

 

"I PERSONALLY GUARANTEE THAT THE CLEVELAND CAVALIERS WILL WIN AN NBA CHAMPIONSHIP BEFORE THE SELF-TITLED FORMER ‘KING’ WINS ONE"

 

You can take it to the bank.

 

:lol::lol::lol:

Wiele straci w oczach kibiców Cavs po tym sezonie.

A tak baj de łej... Są jeszcze jacyś kibice Cavs na forum? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Miller przyjął już ofertę Miami?

 

Presja z LA na pewno zdjęta, teraz trzeba poczekać na uzupełnienia w Miami i wymuszone BIG3 decyzje Magic, Celtics, Bulls Hawks czyli zespołów, które mogą zagrozić Heat już w 2 rundzie PO. Wtedy dopiero możemy prognozować o szansach na tytuł 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy 89 a 93 cavs maja 3 razy 50+ zwycięstw (57,57,54) odpadaja w PO z Jordanem (co ujmy nie przynosi) przy czym raz w finale konf (3 runda).

Pozostałe 2 sezony to kontuzje nancea i doghertego (wyjazd 2-3 z Barkleyem) i Pricea (bez PO)

Gdyby nie kontuzje i Jordan to był zespół na finały i może mistrzostwo.

Takze bez p... ze przed LeB nic tam nie było.

Pecha maja i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilbert przyszedł i wszystko się zmieniło, to po pierwsze, a dalej to wszystko boisko pokaże, na razie heat mistrzem nie są, a Cavs aż tak źle się nie mają

No źle nie jest. Są zakontraktowani przynajmniej na 2 lata Jamison, Varehehe, Mo. Moim zdaniem jest tragicznie. LeBron wydymał ich równo.

 

Trochę szkoda w tej sytuacji Wade'a ale skoro sam nalegał na grę z Jamesem... Chyba, że zrobi z LeBrona Robina i będzie zgarniał wszystkie honory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buła co to jest cleveland?

psy tam dupami szczekają a ich największym graczem ever jest k**** craig ehlo.

i ty sie mnie powaznie pytasz za co pod sufit?

chcesz to ci odpowiem. takiego gracze nie mieli nigdy i nie będą miec do końca swojego istenienia.

5 lat walki o tytuł to dał im james.

gilbert ochłonie, przeprosi, potem pusci baner do góry.

 

fani niech sobie palą koszulki, shaqa tez kiedys palili w orlando a jak na tym wyszedł kazdy wie.

przyjedzie w tym sezonie polecą w jego strone świńskie łby, przyjedzie za 4 lata i będą mu bic brawo.

decyzja jest jak najbardziej słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia kto będzie grał w Miami obok wieliej trójki. Mają obecnie jedynie Chalmersa, pewnie podpisza Joela Anthoniego pod kosz. To daje juz jedna piątke która może grać :-) Jest jeszce 3 gości z drugiej rundy draftu (Center Piitman, PF Varando oraz mocno niedoceniony w drafcie a bardzo parspektywiczny Da'Sean Butler na SF. To nam daje 8 zawodników w kadrze, potrzeba jeszcze pięciu bo wg przepisów w skałdzie musi byc 13 graczy. Więc za MLE podpiszą jeszcze może M. Millera oraz U. Haslema, co zapewnia im komfort na pozycjach zmienników SF i PF. Dalej brakuje jednak porzadnego Centra oraz PG. Na PG może przyjdzie Jason Williams za 2 banki na sezon - ale czy to jest PG na pierwsze piątkę ? Jordan Farmar by się tez nadawał, ale pewnie chciałby więcej kasy.

 

Największy problem będzie na pozycji Centra. Shaq za minimum pewnie nie zgodzi się przyść grać, pozostaje więc rynek freeagentów, a tam nie ma zbyt wiele do wyboru. Moze Chrus Hunter, może Tony Betty, może CJ Mbenga, może wróci Jamal Maglorie. Ale to będzie tak czy siak najsłabiej obszadzona pozycja w Miami, no chyba że po cudownej kuracji odmładzającej wroci tam Alonso Mourning :-)

 

Szykuje się ciekawy sezon, będzie maga walka na zachodzie. Mocni będą oprócz Miami też Celtics z J. Onealem, Chicago z Boozerem pod koszem , wbrew pozorom tez Cavs (pewnie podpisza R. Jeffersona lub innego weterana na SF). Ciekawa może byc Atlanta jeśli podpisze Shaqa. W NYK mimo podpisania Amare nie wierzę, za to intrygowac będzie Washington z Walem i zdrowym Arenasem - szykuje się mega ciekawy sezon na wschodzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buła co to jest cleveland?

psy tam dupami szczekają a ich największym graczem ever jest k**** craig ehlo.

i ty sie mnie powaznie pytasz za co pod sufit?

chcesz to ci odpowiem. takiego gracze nie mieli nigdy i nie będą miec do końca swojego istenienia.

5 lat walki o tytuł to dał im james, a tego nie mieli nigdy.

glbert ochłonie, przeprosi, potem pusci baner do góry.

Takiego kawała huja na pewno nie mieli nigdy. Tu nie chodzi, że odszedł, tylko w jaki sposób to zrobił, jakaś godzinna szopka medialna nie zakończona nawet zwykłym dziękuje mieście Cleveland za to i tamto. W końcu to tu grał ostatnie 7 lat i to tu obchodzili się z nim jak z dzieckiem, którego trzeba prowadzić przez życie (o czym mówili w Chicago po wizytacji).

 

Wyruchał ich w dupę tak jak Delonte jego matkę.

 

Nie żeby mnie to obchodziło szczególnie, ale jest chociaż jeszcze jeden mega powód do hejterowania Heat po 2006 roku i to mega powód, plus fajnie będzie zobaczyć meczyk w Quick Loans, o ile LeQuick będzie miał honor w nim zagrać i nie posra się ze strachu przed reakcją fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.