Skocz do zawartości

Lebron James, Dwyane Wade, Chris Bosh - Miami Heat


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szopka to szopka, osobny temat się należy

 

Big Three

 

Wade to nie Ray Allen, Boston działa dzięki poświęceniom, nie wierzę w to, że Wade czy Lebron może być efektywny bez piłki, Boston działa bo nie ma graczy, którzy pożerają ofensywę, są gracze, którzy pasują do systemu.

 

k**** come on

 

a nie zdziwie się jak Wade będzie grał PG

 

a i jeszcze spacing, Lebron, Wade nie dają tego tak ładnie jak daje to Bos, chociaż jak widać z Rondo też można grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy ile z tego co LeBron powiedział o tym, że to zespół Dywana, że "it's not about individuals" etc okaże się prawdą w trakcie sezonu ... Jeśli Miami się obuduje jakoś w miarę sensownie weternami - jakoś to będzie, jeśli zostanę z Big ... W sumie to Huge Trio i niczym więcej to dostaną po dupie w finale. Coś mi się wydaje, że LeBron sobie odpuści rzucanie po 40 punktów i będzie machał asysty przede wszystkim ... Zobaczymy.

 

Anyway - WOW.

 

BTW, wszyscy którzy mówili że LeBron nie pójdzie do Miami, bo jego ego na to nie pozwoli ... No jestem ciekawy jak to wytłumaczą.

 

 

Byłem pewny jeszcze jakiś czas temu, że Miami odpada. A tu proszę. Myliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi****le. c***, że Miami nie będzie mieć spacingu, c***, że dwaj najlepsi zawodnicy strasznie pożerają grę, opierając swoją koszykówkę na grze z piłką. Tyle talentu NBA nie widziała od dawna i jeżeli Pat zbuduje inteligentnie zespół w postaci odpowiednich rolesów, Miami może z łatwością wygrać tytuł. Zawsze lubiłem tą drużynę, ale dominacja jednego zespołu w lidze jest ostatnią rzeczą, jakiej NBA potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, gimme T-Mac i Heat nie istnieją, poza tym Boston może spokojnie to Huge Three zatrzymać. Zdrowy, ulepszony Boston.

 

A i Chicago może też być w c*** mocne, tylko, że wg mnie oni muszą iść w inną stronę i podpisać teraz za tą kaskę kilku mocnych graczy, nie superstarów, podstawy już są baaaaardzo mocne a dodając jakichś Millerów itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, gimme T-Mac i Heat nie istnieją, poza tym Boston może spokojnie to Huge Three zatrzymać. Zdrowy, ulepszony Boston.

Nie no nikt przy zdrowych zmyslach nie da im Misia tak po prostu, kladac sie przed nimi potulnie. Musimy jakas ksywe wymyslec dla calej mega trojki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma o czym mowic

zobaczcie sobie znak Cartera po jednym z wsadow z SDC 2000 jak macha rekami na bok

its ova

 

mysle ze tylko Lakers maja z nimi szanse i to tylko wtedy gdy nikt nie bedzie chcial przejsc do Heat i beda grac piatka Beasley-Bosh-LBJ-Wade-Chalmers przez 48 minut.

 

bardzo dobra decyzja FAs. widac ze kariera takiego Garnetta, jakkolwiek byla rozczarowaniem dla niego samego, nie poszla na zmarnowanie.

 

z jednej strony szkoda ze NBA bedzie toczylo walke o 2 miejsce, ale z drugiej fajnie ze to wlasnei na Florydzie zrodzila sie nowa dynastia, a nie jakies cipki ktore potrzebuja wkladu sedziow rodem z jebanej pilki noznej zeby zdobyc mistrzostwo.

 

szkoda ze nie ma e-basketu bo powrzucalbym cytaty niektorych idiotow gdy Boston formowal trojeczke, jak to Spursmike sie zastanawial kto ich w PO pociagnie, jak ktos tam im prognozowal 45 zwyciestw (a bylo takich niemalo) etc., teraz rodzi sie nowa generacja bzdur wiec warto sobie zapisac bo te cytaty beda epickie za 2 lata.

 

jestem tylko ciekaw reakcji Loraczka no i czy Alozno utonal w spermie po tym newsie. gdyby nie to ze mam odwyk od forum, to bylby to dla mnie temat marzenie - tyle kontrowersyjnych opini, tyle osob do przekonania, tyle skrajnych uczuc... :roll:

 

sie rozmarzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rs to przejdzie usmieszki alleye zdjecia poklepywanie

ale kwas sie zacznie jak odpadna w po bo ta trojka nie bedzie miala pomocy w pierwszym sezonie. dlugodystansowo to oni zawladnal ta liga ale musza dotrwac do tego w jednym kawalku :D za rok dwa obuduja sie jeszcze chetnymi za mle, draftem, poustalaja sobie role w druzynie i wtedy moga rozjebac lige

lbj pippenem wade'a? nie wierze

bosh sprowadzony do roli szeregowca? a chcial byc liderem :D

james wybral latwa droge, chyba najlatwiejsza. czy poswiecil kolejne mvp pod rzad? nie wiem ale w cleveland knicks czy bulls robilby ekstra wyniki w rs i zgarnial kolejne statuetki. a tak bedzie sie dzielil statsami bo nie wierze ze oni we trzech dalej beda zdobywac lacznie po 80 pkt na sezon

moga razem grac w reprezentacji. tam to wypali bo mniej czasu spedzaja ze soba. teraz to nie bedzie druzyna jamesa i po jakims czasie zacznie plakac bo chce byc liderem. takie trio przeszlo w bostonie ale tam nie ma zadnego goscia ktory do tej pory mial pilke ciagle w rekach

dwa razy odpadna w po i czuje ze to moze sie rozleciec

nienawidzilem jamesa ale po tym jest mi go szkoda. idac do bulls/knicks podjalby wyzwanie a tak idzie na latwizne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy teraz heat beda startowac po jakiegos innego pg niz j-will? wade na pg? no i na centra moga czarka za minimum podpisac :D

james w tym momencie skreslil sie jako ten ktory przebije jordana. predzej zrobi to kobe niz on. wydaje mi sie ze puki wade daje rede fizycznie grac na maxa to james bedzie tym drugim. a jak moze byc najlepszy w historii skoro w swoim klubie byl pomagierem?

Ciekawe czy czekają nas teraz post-Gasol like trades?

 

Coś jak Shaq w PHX itd, czyli strach na wschodzie? Orlando coś na bank zrobi.

moze takie jak gasola nie, ale na wschodzie moga teraz byc nerwowe ruchy. napewno magic sprowadza jakas mocna czworke z dlugim kontraktem za cartera. okafora czy ala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic muszą zrobić wszystko aby dostać CP3, obsłuży Dwighta jak trzeba i w ogóle nie ma porówniania z Nelsonem

 

J-Will pewnie wyląduje w heat, już były rumory przed podpisanie 3FA, ma rzut, ma passing skills, grał w hit z łejdem

 

A i już wiadomo dlaczego Lebron nie jest w Knicks:

 

Wczoraj Knicks wysłali Isiah do Lebrona jako ostatnią deskę ratunku

Fo real, dopiero co powiedzieli na ESPN

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie trafiłem. Nie mam 100 % skuteczności i jednak Lebron odszedł z Cavs :)

 

Od razu mówię (tajk jak mówiłem), żeby nie było : nie wierzę w tę ekipę i jej mistrzostwo.

 

Może za sezon, dwa jak się obudują, okrzepną w PO i nie rozpadną.

 

Póki co dalej widzę wyżej Celtics i Magic.

 

Ciekawe jak przyjdzie do dzielenia się piłką to czy też będą sobie tak spijać z dziubków.

 

No i ciekawy jestem CZYM się obudują i za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Niech to trio najpierw udowodni, że potrafi przejść pierwszą rundę PO, nie pokłóci się, ma wsparcie i nie jest zajeżdżane przez 40-45.

 

Dla mnie są w tej chwili i tak 3 ekipy wyżej od Heat : Lakers, Celtics i Magic.

 

Big Trio + kilka minimum ? To nie NBA Live.

 

Zwłaszcza, że pod koszem mają dziur ogrom po prostu.

 

Myślę, że fani Lakers moga być spokojni umiarkowanie (aczkolwiek nie mogą nie doceniać rywala).

 

Celtics też mają swoje Big Trio. Jeśli wróci Perkins i JO będzie zdrów(i ogołnie nikt się w Celtics nie połamie) to po prostu zjedzą Miami pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Boston to było Big Three to to coś co nam się właśnie stworzyło musi być nazwane HUGE THREE.

 

Szczerze wątpiłem w plotki o LBJ w miami. To jest k**** niewiarygodne. LeBron mnie zaskoczył podwójnie, raz pozytywnie raz negatywnie. Pozytywnie dlatego że poszedł do 2 supergwiazd gdzie sądzę że mogą zdominować tą grę przez najbliższe lata, Pat musi wrócić na stołek to on jest autorytetem Eric jak fajnym trenerem by był nie będzie miał na nich takiego wpływu jak Pat. k**** LeBron popierdolił to na czym myslałem że bardzo mu zależy czyli że jest the chosen one. Może porażki z cavs pozmieniały mu w głowie, sam k**** nie wiem, ale WADE - JAMES - BOSH to jest jakaś masakra. Orlando musi zrobić jakiś wielki move to już nie zależy od tego czy otisowi się coś się podoba w naszym teamie trzeba ruszyć tyłek, wypierdalać z tym carterem za coś ciekawego. To właśnie to drugie zaskoczenie negatywne. Miami robi sobie pake która pokrzyżuje najprawdopodobniej szyki mojemu orlando w momencie gdy tak na prawde jakiś rozsądny ruch dzieli ich od tego aby walczyć o misia. Nosz k**** nie lubie Jamesa, i za Boshem średnio przepadam ale uwielbiam znowu Heat z wadem... zobaczyć tą trójkę jak gra to będzie coś wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten team moglby sie rownie dobrze nazywac Miami Fuck the Lakers. nawet sobie nie wyobrazam byc fanem LALeczek teraz. musialo bolec :mrgreen:

 

właśnie o to chodzi, że ty sobie nawet nie wyobrażasz jak to jest być fanem Lakers

 

wielki uśmiech się pojawił na mojej twarzy jak to zobaczyłem po pierwsze Lebron sam dobrowolnie wycofał się z rywalizowania o tytuł najlepszego w historii, pokazał, że rezygnuje z kolejnych prób poprowadzenia drużyny do tytułu jako lider bo się do tego widocznie nie nadaje. W sumie dobrze mądrze zrobił, najgorsze to brać się za coś do czego nie ma się predyspozycji, każdy powinien robić to co mu najlepiej wychodzi.

 

Kolejna sprawa dzięki temu to nie wokół Lakers będzie największy hype w przyszłym sezonie, nie oni będą przez większość uznawani za team to beat, a co ważniejsze po tym jak pokonali w tym roku Celtów, w przyszłym już nie bardzo mieli komu co udowadniać, mogły być problemy z motywacją jak to często u nich bywa, a tak dzięki temu sprawa załatwiona, to całe zamieszanie medialne wokół nich jakie się wytworzy, to jak Lakers będą spisywani na straty może im tylko pomóc.

 

Dlatego jako kibic Lakers, dziękuję ci Lebron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za duzo to i świnia nie zje, na ten moment nie kupuje tego teamu, nie starczy im piłki, obstawiam że na bank ktoś zacznie być niezadowolony, że za mało rzuca, że mu nie podają itd. i zacznie cancerować ... kto bedzie liderem Wade ? Pewnie tak, to tylko śwadczy o mentalności LeBuca, brak jaj, Jordanowi może buty czyścić.

Będa megakwasy jak nic nie ugrają, oni za rok musza zdobyć mistrza, nie ma innej opcji, każdy inny wynik bedzie klęską - Huge Pussies Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się teraz jeszcze to wszystko musi wyklarować, gdy wiadomo już z grubsza gdzie kto wylądował teraz te wszystkie murzynki już zgrane którę chcą jeszcze błysnąć osiągnięciami zespołowymi bedą lgnąc do heat bo tam podpisac i również "opalać" się w błysku fleszy i zainteresowania prasy i ugrać całą pule w playoffs,

ciekawe ile w tym zasługi Wade a ile Pata w agitacji do Miami, wszak przecie nie wymieniano ich w roli faworytów po Jamesa. Mam tylko nadzieję że takie trio wystarczy do zapełnienia hali w miami i nie bedą juz wiecej "ubierać" krzeseł w białe szmaty w playoffs :wink: .

Kolejna sprawa co tak naprawdę przekonało Jamesa do gry z Wadem? wspólna udana gra na olimpiadzie? wspolna przyjaźń/ znajomość/plaża /słońce/dupki. Qrcze już nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu.

 

 

dlaczego nie wybrał chicago?

 

Dołączona grafika 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.