Skocz do zawartości

Orlando Magic i sezon 2010/2011


Rijo

Rekomendowane odpowiedzi

maczujemy

 

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... fer_sheet/

 

Zapewne więc Q-Rich ma być zastępstwem dla Matta. Strasznie szkoda jego utraty, był bardzo aktywny na zbiórkach i zawsze dodawał jaj zespołowi. Z drugiej strony czasami mu odpierdalało.

 

VC, Gortat, Bass, Pietrus, może Nelson, może Ryan jeśli ktoś go chce - zagrożeni wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że jj nigdzie się nie wybiera, ale zaczyna mnie niepokoić że dalej nic sie nie dzieje że był dostępny Al i nic z tego, jeżeli chris - q-bitch maja byc naszymi głównymi wzmocnieniami to ja gratuluje zarządowi wniosków z ostatnich dwóch porażek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że jj nigdzie się nie wybiera, ale zaczyna mnie niepokoić że dalej nic sie nie dzieje że był dostępny Al i nic z tego, jeżeli chris - q-bitch maja byc naszymi głównymi wzmocnieniami to ja gratuluje zarządowi wniosków z ostatnich dwóch porażek.

Dobrze że JJa zostawiają. A może jeszcze w trakcie sezonu dokonają jakiś zmian. Po tym sezonie VC będzie miał spadający kontrakt więc może po tym sezonie coś wykombinują i liczyć na to że Melo zgodzi się grać u nas.

 

Ja bym nie panikował. Jeżeli nie da się porządnego PF ściagnąć to nic na siłę. Prawda jest taka że po kogo startujemy to mamy co zaoferować ale niestety inne drużyny mają coś ciekawszego (TE dla UTAH). Jeżli CP3 miałby gdzieś iść to na pewno dostaną lepsze oferty niż Magic mogą dać więc co mają Nelsona wymienić za Hinrisia? Z deszczu pod rynne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah skoro JJ nigdzie się nie wybiera to Magic stają się najdroższą drużyną NBA. Wartość kontraktów na najbliższy sezon wyniesie 93,5 mln dolarów. :) . No moim zdaniem w takiej sytuacji trzeba kupić super-gwiazdę, albo nie ma co marzyć o misiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah skoro JJ nigdzie się nie wybiera to Magic stają się najdroższą drużyną NBA. Wartość kontraktów na najbliższy sezon wyniesie 93,5 mln dolarów. :) . No moim zdaniem w takiej sytuacji trzeba kupić super-gwiazdę, albo nie ma co marzyć o misiu...

Kogo? Bo ja sam nie wiem kogo mogliby ściągnąć. Arenas? On ku... zastrzeli SVG w szatni. CP3 zdementowne. B00zer w Bulls, Al w Utah. Najprędzej w przszłym sezonie się wzmocnimi. Ten sezon trzeba dograć i zobaczyć co da się zrobić z VC i Ryśkiem na PF.

 

A jeżeli chodzi o DH12 to jestem spokojny gość pokazał w serii z Bostonem że nie będzie go tak łatwo powstrzymać w PO. A jeżeli komuś chodzi o serie z Bobcats to była parodia sędziowania. Piszę to jao ktoś kto zawsze miał DH12 jako gościa upośledzonego w ofensywie. Ale seria z Bostonem pokazała że może grac dobrze nawet przeciw takiej defensywie. A w nadchodzacym sezonie Bos nie będzie już takie groźne w defensywie jak w tym sezonie. Więc pozostaje tylko pokonać Miami :D Może zdaży się fart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Skoro Magic mają 12 zawodników jak na razie, muszą kupić jeszcze jednego zawodnika, żeby spełnić wymogi NBA. Tylko, żeby nie dokonali beznadziejnego zakupu...

 

@konsul - Może nie taką mega-gwiazdę NBA, jak jedną z gwiazd swojej drużyny. Rozumiem, że nie ma co marzyć o takim Durancie, ale zarząd ds. transferów w Magic powinni wymyśleć coś dobrego. A może transfer gwiazdy, zawdonika z Europy? Czemu by o tym nie pomyśleć? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w tym offseason i tak juz po ptaszkach :D i w drafcie ciezko znalezc cos dobrego z europy powyzej 25 picku, oczywiscie mile niespodzianki sie zdarzaja ale rzadko :) dodatkowo z pickiem pod koniec pierwszej rundy nie wyciagniesz goscia ktory odrazu wniesie do contendera to czego im najbardziej brakuje do bycia jeszcze mocnejszymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Magic od nie dawna i ze sprawami transferowymi nie mam za duzo do czynienia ale obejzalem juz pare meczow i jestem pewien ze sam Dwight David Howard nie da sobie rady :? :? ale bez niego magic malo by sobie powojowalo w konfederacji wschodniej :cry: :cry: jak myslicie piscie w ponizszych postach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec pi****lenia o słitaśnych fotasach.

 

Z Orlando docierają newsy że wiecej możemy zobaczyć Bassa w tym sezonie i to cieszy w przeciwieństwie do tego że Stan jednak nie zostanie zwolniony Dołączona grafika

 

Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało czy więcej czasu dostanie kosztem gry ryana czy wiąże się to z tym że Lewis sobie pośmiga na 3 przez kilka/kilkanaście minut w meczu. Mam nadzieje że obydwie opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.