Skocz do zawartości

LAKERS -świętujemy sukces i planujemy sezon 2010/2011


sadek69

Rekomendowane odpowiedzi

Oddanie Collisona przez NOH to chyba dobry znak dla Mitcha i LA. Oznacza nie mniej nie więcej, że Paul zostanie do końca kontraktu w Nowym Orleanie. Szansa na pozyskanie wolnego agenta z nowym już trenerem i fajny rebulding pod duo Paul-Bynum ? Choć jestem fanem Derona Williamsa i dla mnie zawsze Deron>Paul to mam nadzieję, że Mitch już coś myśli o nowej dynastii mimo tego, że ta dynastia jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Collisona przez NOH to chyba dobry znak dla Mitcha i LA. Oznacza nie mniej nie więcej, że Paul zostanie do końca kontraktu w Nowym Orleanie. Szansa na pozyskanie wolnego agenta z nowym już trenerem i fajny rebulding pod duo Paul-Bynum ? Choć jestem fanem Derona Williamsa i dla mnie zawsze Deron>Paul to mam nadzieję, że Mitch już coś myśli o nowej dynastii mimo tego, że ta dynastia jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

To Bryant gdzieś odchodzi ?Z tego co się orientuje to ma jeszcze cztery lata kontraktu na ponad 25 mln za sezon dołóż Gasola ,Andrzeja i LA są ponad capem wchodziłoby w rachubę jedynie sign and trade ale tu trzeba mieć coś na wymianę lub trade exception LA nie mają niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, same kontrakty kobego gasola blake i artesta jeszcze za 4 lata beda blokowaly nasze finanse. a jak nic zlego sie nie stanie to i nowy kontrakt bynuma bedzie trzeba do nich doliczyc (z nim to bedzie ponad 75 mln na 5 gosci!). graczem o gwiazdy na rynku fa mozemy byc najwczesniej za 4 lata, nie wiem kto wtedy moze byc dostepny, jeszcze duzo moze sie wydarzyc do tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devin ebanks jeziorowcem1

hell yeah

2-letnia umowa, debiutancka, wiec zarobi po 500tys$ na sezon

cholernie sie ciesze bo wiaze z tym chlopakiem spore nadzieje. choc latwo nie bedzie mial.lakers nie spodziewali sie przed draftem, ze skoncza z barnesem i brownem, wiec devin bedzie mial ciezkie zadanie zeby w ogole sie przebic do podstawowej rotacji. ale spokojnie. w tym sezonie ponosi troche paczkow i toreb, w nastepnym sezonie sie zacznie jak w/w dwojka wyoptuje i juz nie uda sie ich zatrzymac za takie pieniadze.

 

artest-barnes-ebanks-bryant-brown a i jeszcze vujacic i blake. plus fisher to powoduje, ze mamy swieeetnie obsadzony obwod. nie sa to sami all starzy. so role playerzy, mlodzi i starzy niscy i wysocy. do wyboru do koloru.

 

sezon jes dlugi, pewnie zdarza sie jakies drobne kontuzje i devin swoja szanse moze dostac. generalnie dla niego lepiej by bylo gdyby lakers nie mieli browna i barnesa. niestety(!) podpisali. zebynm mogl jednak czesciej pisac niestety w takim kontekscie.

 

nastepny na liscie derrick caracter i zamykamy sklad.

 

jeszcze pozostaje pytanie co z waltonem i vujacicem.... ale o juz nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość i rozkład meczów b2b wygląda dość korzystnie, z tego co widzę nie mamy już żadnych meczów @Denver kiedy dzień wcześniej graliśmy z jakimś innym silnym zespołem, zdaje się, że z lepszych drużyn w drugi dzień b2b mamy @Utah jeden mecz, jeden @Phoenix, ale oni po odejściu swojego najlepszego zawodnika już nie będą tak silni. Thunder u siebie, poza tym chyba brak takich meczów z playoffowymi drużynami więc nie jest źle. T

 

W łapu capu się pojawił ten fragment i mi namącił, czy Jazz podłączałeś pod Suns jako tych co to najwartościowszych graczy stracili w tym lecie, w osobie Amare i Booza, z ciekawości pytam bo mnie to bardzo nurtuje :D Dodam ze fani La dobrze wiedza jak dużo zawdzięczają grze Booza w konfrontacji przeciwko ich pupilom, zabawne że podczas serii jak jeden mąż większość mówiła że z Boozem to daleko się nie zajdzie i że Jazz dawno powinni się go pozbyć, ale jak się sezon skończył oddanie Booza to było już mega osłabienie i nagle szanse Jazz na dobry wynik w nowym sezonie drastycznie osłabły :? Jak wy to sobie układacie w głowach ludzie to ja serio nie wiem :)

Z tym rebuilding to już lepiej czekać na Duranta. Odbyłaby się klasyczna wymiana pokoleń w LA.

to zdecydowanie tak ale przebudowa przebudową i tak nie zaszkodzi LA byciem faworytem do wygrania gdzieś tak 82 meczów w sezonie, większość fanów nie pamięta zresztą żeby tej ekipie cokolwiek przeszkadzało w wygrywaniu w końcu są z nią na dobre i złe gdzieś tak od 3 sezonów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caractera jakby mieli byc jakimis dobrymi prospectami

Z takim nazwiskiem to się chłopakowi należy wogóle oddzielny temat, oczywiście mam nadzieje że będzie mega ważnym graczem w La, myślę że każdy rywal Lakers by sobie tego życzył :)

z drugiej strony juz mielismy miec Farmara jako nastepce Fishera, Kwame byl zawsze mlody i perspektywiczny i w ogole TOP5 defensorow ligi, Crittenton to do teraz jest wychwalany przez fanow Lakers zeby usprawiedliwic w jakis sposob tą kradziez Gasola i w sumie z kazdym gownianym rookasem wzietym pod sam koniec draftu wiazane bylyby wielkie nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crittenton to do teraz jest wychwalany przez fanow Lakers zeby usprawiedliwic w jakis sposob tą kradziez Gasola

Matko to oni mogli mieć w skałdzie dodatkowo kolesia o nazwisku Crittenton, to faktycznie lać na Gasola duet Carcter - Critertton to by dopiero było coś, każdy komentator by się cieszył na myśl o nadchodzących meczach La, a to dopiero początek jak by zakończyli karierę w NBA gdzieś tak po 2 meczach, to mogli by stworzyć duet pisarski, i tworzyli by te thrillery klasy Z, z domieszką s-f bo trochę ich nazwiska brzmią a la gremliny czy inny niewyrośnięty syf z kosmosu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie boli Was bycie po 2 stronie, co?

 

eL jasne jazz przeciwko lakers pozyskali fajnego grajka, ktory lepiej bedzie matchupowal sie przeciwko gasolowi, ok. ale oprocz tego straciliscie najlepszego rezerwowego i strzelca zza luku w osobie korvera i matthwesa.

 

w zamian pozyskaliscie aLa przyjmijmy, ze nie tracicie w porownaniu z boozem (choc booz >aL) raje bella, ktory powinien byc maxymalnie rezerwowym w tej lidze i rookie haywarda, ktory moze okazac sie lepsza wersja kyle korvera ale i niewypalem ze wzgledy na slaba budowe fizyczna. tyle i az tyle.

 

zerknij dla porownania na sklad lakers z 09/10 i ten obecny. to jest roznica i dodanie lepszych klockow do zabawy. u was nie dosyc, ze nie ma dodanych klockow tylko sa wymienione, to jeszcze niekoniecznie na cos lepszego. moje zdanie nt jazz i waszych zmian w tym sezonie jest inne od zdania vana ale zgadzam sie z nim, ze napewno nie zrobiliscie postepu jesli chodzi o sklad. booz boozerem zawsze bedzie mial problemy z gasolem przez jego centymetry jednak w tym momencie wolalbym wybrac duet boozer - noah niz millsap-al bo raczej takim ustawieniem jazz beda grali niz al-okur.

 

bast rozumiem, ze to sa 2 roundowcy. ale maja spory potencjal na steale tego draftu. caracter zalapal sie do skladu summer league. w rankingach pierwszoroczniakow wyprzedzili go tylko wall i cousins. ja nie licze na to, ze ci goscie poprowadza nas do mistrzostwa. ale miec ich do noszenia poczkow, walczacych o minuty i gre, zmuszajacymi reszte chlopakow do wysilku na treningach to swietna opcja.

 

wlasnie. dzis w nocy okazalo sie, ze caracter zostanie tez podpisany w piatek rano czasu zachodniego US. to oznacza, ze nawet bez waltona mamy 13 i ciezko na dobra sprawe wybrac sobie meczowa 12stke.

 

jezeli ktos wciaz nie widzi roznicy w sile obecnej lawki lakers to niech sobie wyobrazi taka sytuacje:

w 09/10 vujacic dostawal po 8-9 minut niemal w kazdym meczu. co to oznacza fani suns powinni wiedziec najlepiej. w te parte minut mozna odrobic cala kilkunastopunktowa strate, prawda dragic?

w 10/11 bedzie dobrze jak vujacica w ogole zobaczymy w dresie.

porownajcie 10 minut grania przeciwko sashy do 10 minut grania przeciwko np barnesowi i ebanksowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z podpisania ebanksa bo dobrze rokuje na przyszlosc. bedzie z niego drugi ariza i ja w to wierze. juz ma lepszy rzut niz trevor jak do nas przychodzil, do tego dobrze broni i napewno ma jeszcze rezerwy na dalszy rozwoj. za 2 lata moze byc juz wazna postacia w rotacji. jesli bedzie gral tak jak ariza to czego chciec wiecej po drugorundowcu? defense+trafianie open3 tylko tego po nim oczekujemy

bedzie gral z 3 jak ariza i george :D

 

z podpisania caractera tez sie ciesze bo to moze byc drugi baby davis, tylko ze lepszy

 

jak walton odejdzie na emeryture to jeszcze kogos probujemy podpisac? czy on i tak jest traktowany u nas jako nieaktywny i sklad jest zamkniety na 13 zdrowych gosciach?

 

artest-kobe-barnes-brown-ebanks chyba nikt nie ma takiej defensywy na obwodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmai

ok uspokoje sie z tymi poczkami ale sam wiesz jak dluugo nie mielismy rookies. ostatnio w 07/08 przez pol sezonu byl crittenton. cholernie nam brakowalo takiej swiezosci, mlodosci.

 

co do ebanksa to jedyny minus tej sytuacji jest taki, ze on do rozwoju potrzebuje duzej ilosci minut. niestety u nas nie ma co na to liczyc, chyba, ze wywalczy to na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ilość i rozkład meczów b2b wygląda dość korzystnie, z tego co widzę nie mamy już żadnych meczów @Denver kiedy dzień wcześniej graliśmy z jakimś innym silnym zespołem, zdaje się, że z lepszych drużyn w drugi dzień b2b mamy @Utah jeden mecz, jeden @Phoenix, ale oni po odejściu swojego najlepszego zawodnika już nie będą tak silni. Thunder u siebie, poza tym chyba brak takich meczów z playoffowymi drużynami więc nie jest źle. T

 

W łapu capu się pojawił ten fragment i mi namącił, czy Jazz podłączałeś pod Suns jako tych co to najwartościowszych graczy stracili w tym lecie, w osobie Amare i Booza, z ciekawości pytam bo mnie to bardzo nurtuje :D Dodam ze fani La dobrze wiedza jak dużo zawdzięczają grze Booza w konfrontacji przeciwko ich pupilom, zabawne że podczas serii jak jeden mąż większość mówiła że z Boozem to daleko się nie zajdzie i że Jazz dawno powinni się go pozbyć, ale jak się sezon skończył oddanie Booza to było już mega osłabienie i nagle szanse Jazz na dobry wynik w nowym sezonie drastycznie osłabły :? Jak wy to sobie układacie w głowach ludzie to ja serio nie wiem :)
oczywiście miałem na myśli tylko Suns. Przecież Jazz na miejsce Boozera ściągnęli podobnej klasy gracza, zresztą przecież na temat Jazz zdaje się niedawno w jakimś temacie się wypowiadałem mówiąc, że zachowają podobny poziom jaki prezentowali do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zeby w tym skladzie nasi rezerwowi doprowadzali do utraty prowadzen.

tzn owszem ale nie bedzie to regula tak jak bylo dotychczas

ta lawke porownalbym z lawka suns sprzed roku. praktycznie nie ma slabych punktow. sa goscie (odom,barnes,blake) ktorzy rozegrali sporo spotkan w swojej karierze jako gracze s5. sa doswiadczeni w trojkatach goscie (brown,vujacic) sa rookies i defensywny stopper pod koszem.

 

to na papierze naprawde wyglada fenomenalnie i az sie nie moge doczekac sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie boli Was bycie po 2 stronie, co?

Mnie nie bardzo szczerze, ale spoko nie złość się większość przynajmniej z mojej strony to niewinne żarty :)

eL jasne jazz przeciwko lakers pozyskali fajnego grajka, ktory lepiej bedzie matchupowal sie przeciwko gasolowi, ok. ale oprocz tego straciliscie najlepszego rezerwowego i strzelca zza luku w osobie korvera i matthwesa.

 

w zamian pozyskaliscie aLa przyjmijmy, ze nie tracicie w porownaniu z boozem (choc booz >aL) raje bella, ktory powinien byc maxymalnie rezerwowym w tej lidze i rookie haywarda, ktory moze okazac sie lepsza wersja kyle korvera ale i niewypalem ze wzgledy na slaba budowe fizyczna. tyle i az tyle.

 

zerknij dla porownania na sklad lakers z 09/10 i ten obecny. to jest roznica i dodanie lepszych klockow do zabawy. u was nie dosyc, ze nie ma dodanych klockow tylko sa wymienione, to jeszcze niekoniecznie na cos lepszego. moje zdanie nt jazz i waszych zmian w tym sezonie jest inne od zdania vana ale zgadzam sie z nim, ze napewno nie zrobiliscie postepu jesli chodzi o sklad. booz boozerem zawsze bedzie mial problemy z gasolem przez jego centymetry jednak w tym momencie wolalbym wybrac duet boozer - noah niz millsap-al bo raczej takim ustawieniem jazz beda grali niz al-okur.

No zaraz ale sam pamiętam twoje, zresztą trafne wypowiedzi, że Booz to zakała i że Sap powinien dawno przejąć jego miejsce, sam też dobrze wiesz że matchup tu nie ma duzo do gadania bo Booz pomimo swoich niezaprzeczalnych wielkich umiejętności, wymięka zawsze w kluczowych momentach, w przeciwieństwie do Sapa i to seria z La pokazała bo Sap lepeij sobie radził od niego z Gasolem, pomimo że ma gorsze fizycznie warunki. Czyli my teraz tak naprawdę na miejsce Booza wstawiamy Sapa, Jeff to czysty dodatek, plus co do porównywania Booza do Jeffersona, to zawsze Al>Booz bezpośrednie konfrontacje to najlepiej pokazują, a w sytuacji Jazz dostajemy wcale nie markowanego centra, wystarczy zobaczyć staty Ala na tej pozycji już o jego post movsach nie mówie bo te są chyba jesli nie najlepsze to jedne z najlepszych w lidze. Jasne że Noah z Boozem wyglądają na bardziej sie uzupełniający duet, ale skala talentu i możliwości Sap i Al ich biją na głowę.

w zamian pozyskaliscie aLa przyjmijmy, ze nie tracicie w porownaniu z boozem (choc booz >aL) raje bella, ktory powinien byc maxymalnie rezerwowym w tej lidze i rookie haywarda, ktory moze okazac sie lepsza wersja kyle korvera ale i niewypalem ze wzgledy na slaba budowe fizyczna. tyle i az tyle.

 

No i Raja będzie zmiennikiem Cj wystarczy przypomnieć sobie tegoroczne play off żeby wiedzieć że w Utah został ten sg który powinien znaczy Miles, jest o rok młodzszy od Mathewsa i już teraz lepszy pod wieloma względami. Nie będe oczywiście czarował rzeczywistości odejście KK i Wesa to nie jest coś z czego bym się cieszył, ale biorę zdrowego Bella nado oboma w tej chwili, szczególnie tak jak mówiłem ze ma być on ubezpieczeniem dla Cja. Co do Haya to liga letnia już pokazała że chłopak słaby fizycznie i pod żadnym innym względem nie jest, ba jest silniejszy niż AK jeszcze 2 sezony temu myślę że jak na rukasa to nie jest źle, i z nim mówie to samo co z Wesem i KK też wydaje mi się ze jest on lepszy, albo przynajmniej zapowiada się lepiej bo jeszcze nie grał w NBA, od obydwu ze względu na umiejętność wykreowania sobie rzutu, ze względu na warunki, obronę i przede wszystkim kreacje kolegów na boisku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.