Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

to już nie mogą użyć jego kontraktu w wymianie?

właśnie z tego co wiem, to nadal mogą albo użyć kontraktu w ewentualnej wymianie, albo dogadać się z samym zainteresowanym i pozostałe dwa lata wykupić.. czyli Sheed kasę tak czy siak dostanie..

Chociaż mam nadzieję, ze się mylę, bo trochę to dla mnie brzmi głupio- zawodnik podpisuje kontrakt na grę, przez określony czas, sam z niego rezygnuje, a klub i tak musi mu płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze szkoda.

 

shaq,sheed, jermaine,perk,kg,davis to jakies +700kg

7 bylych badz obecnych allstarow w zespole. to bylby ciekawy sezon dla c's. owszem w sezonie mogliby nie nadazyc za 80% ligi ale w playoffs, mogliby stac sie pierwsza druzyna w historii ligi, ktora wygrala ja z nizszego niz 6 seed choc tak nisko by nie spadli.

 

wszystko fajnie ale oprocz wieku ja tu widze problemy zdrowotne

 

kolana bynuma i kobego to przy tym pikus.

 

kazdy z tych gosci jest rekonwalescentem. zeby to sie udalo potrzeba naprawde szerokiej rotacji i w sumie taka c's teraz posiadaja.

 

ja sie jednak wciaz zastanawiam, czy ten zespol nie potrzebuje swiezej krwi. naprawde mocno zastanowilbym sie nad ruszeniem raya allena. rip hamilton czy jakiks inny sg mogliby tu duzo zmienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo na 90% w trakcie sezonu Boston będzie coś chciał zmienić - też stawiam na Allena bo gość zaczyna mieć streaki w regularze z skutecznością <30%.

A co do wysokich to fajnie rzeczywiście będą mieli zastawioną deskę tylko ciekawi mnie co będą pokazywac w ataku. Jarmaine jak się nie połamie to wciąż będzie ciskał te cegiełki z półdystansu i przyniesie więcej szkody niż pożytku. Da obronę, ale ze zbiórkami u niego różnie. W Shaqa już nie wierzę 1on1. Baby może miec przebłysk, ale ogólnie jest chyba najczęściej czapowanym zawodnikiem ligi. Zostaje KG, który już ataku nie pociągnie.

 

Mówię to z perspektywy Miami. Z Bostonem elegancko się matchupujemy, gorzej z Orlando i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem gdzie ty widzisz te eleganckie matchupowanie miami z bostonem

celtics mają przewagę na PG i miażdżącą pod koszem. bosh powinien zostać zjedzony, tak samo jak pozostali wysocy heat

 

sg i sf wiadomo że miami ma lepsze

ale pierce dobrze broni brona, allen radził sobie z wadem nie najgorzej w PO. wade miał tylko jedną ekspolozje

poza tym ofensywa ustawiana przez spo pewnie bedzie jedną z biedniejszych ofensyw w lidze, patrząc na zagrywki xno`s i tego typu rzeczy.

więc obrona zespołowa celtics powinna stanowić dużą bariere dla wade`a i jamesa. nawet jak będą mijać pierwszą linię to pod koszem bedą na nich czekały centymetry, siła , masa i bloki z pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade'a w większości bronił młody Allen, którego dzięki Bogu już nie ma w C's. Lebron jak ktoś mu matki nie puknie też nie powinien miec problemów z Piercem. Garnett słabo radził sobie z Rysiem Lewisem a zmiażdży Bosha? oO

 

No i Miami ma zajebistego sixth mana :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiana przez spo pewnie bedzie jedną z biedniejszych ofensyw w lidze, patrząc na zagrywki xno`s i tego typu rzeczy.

 

Tu nie ma za bardzo co kombinować. Mając Wade'a, LeBrona i kupę strzelców pchasz piłę do przodu w transition, a w ataku pozycyjnym skupiasz się na pick and rollach/pick and popach.

 

 

więc obrona zespołowa celtics powinna stanowić dużą bariere dla wade`a i jamesa. nawet jak będą mijać pierwszą linię to pod koszem bedą na nich czekały centymetry, siła , masa i bloki z pomocy

 

Do tej pory obrona Celtics skupiała się na jednym kreatorze z najwyższej półki naraz. Teraz będzie musiała powstrzymywać dwóch. Średnio to widzę.

 

 

No i Miami ma zajebistego sixth mana :]

 

Arroyo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics podpisali Luke Harangody'ego, tegoroczny 2nd round draft pick. Luke ładnie sie prezentował w SL i, jak mozna bylo przypuszczac, BOS dokoptowali do rosteru.

 

natomiast na celticsblog-u, insiderzy przewidują, że Rasheed zostanie wykupiony, a ostatni "open spot" Ainge wykorzysta na, o zgrozo!, Larryego "Cegiełke" Hughesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sixmana.

Jeszcze jest E.House w obwodzie. Nie zapominając o "Z" i Howardzie w kolejce pod koszem.

Najrozsądniejszym wyjściem w obecnej sytuacji będzie przesunięcie Wade na PG. Wtedy na SG wskakuje Miller dając pole do popisu House`owi z ławki. Trzymanie tych strzelców na ławce z takimi penetracjami i przeglądem gry Wade i Jamesa kosztem minut Arroyo i Chalmersa byłoby bardzo nierozsądne - mimo mojej sympatii dla tego drugiego.

 

Jeżeli w takiej sytuacji bliżej przyjrzeć się metchupowi to Boston ma tylko przewagę na pozycji Centra. Bo o ile Bosh bez wsparcia w Toronto rzeczywiście był smacznym kąskiem dla obrony Celtów to przy tak efektywnym backcourtcie jakim zdaje się dysponować MIAMI będzie mu o wiele lżej. Powiedzmy sobie szczerze od czarnej roboty i bójek pod koszem MIAMI ma Haslema oraz Anthonego.

Przy okazji jeszcze zwróciłbym uwagę na Dextera Pittmana, który ułomkiem nie jest

http://www.thejayhawker.net/images/stor ... ittman.jpg

http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Phil ... iXKkHl.jpg

 

i jeżeli pójdzie drogą wyznaczoną przez tych dwóch agentów to będzie całkiem fajny kawałek koszykarza. W miami mają nosa do "niegłośnych" nazwisk wysokich. Strugać ich potrafią, trzymam kciuki i może coś z niego będzie.

 

Jeszcze jak słusznie zauważył Jendras. Boston nieźle krył jednego lidera/punkatora/penetratora z tyłu. (Chodzi o Bryanta i LA ) Nie bez podstawne były głosy, przed tegorocznym finałem kluczem dla Lakers będzie postawa Gasola. W sytuacji obecnej gdzie jest aż dwóch comboguardów z bardzo dobrymi predyspozycjami rozgrywania to co działało na Lakers nie wystarczy na Miami.

 

Garnett słabo radził sobie z Rysiem Lewisem a zmiażdży Bosha? oO

Jeżeli już KG słabo sobie radził z Lewisem to wynikało z gabarytów samego gracza i stylu jakiego prezentował zespół. Oszukańcza czwórka uciekająca od kosza na obwód to nie jest wygodny gracz do krycia dla podstarzałego i w pół jednonogiego KG. O ile "goniąc" takie Lewisa KG może wypadać niezbyt dobrze to tyle w bezpośrednim starciu z mniej moblinym Boshem będzie wypadał lepiej. Nie ma co porównywać Lewisa i Bosha. Zupełnie dwaj różni koszykarze.

 

 

nawet jak będą mijać pierwszą linię to pod koszem bedą na nich czekały centymetry, siła , masa i bloki z pomocy

Zapomniałeś wspomieć o karabinach M 4, minigunach z widowni i czarach Riversa ;p No i łokciach KG :?

 

ps.Dzisiaj ukazał się wywiad z JVG który czuje co się święci w nadchodzącym sezonie. ;) Ciężko się z nim nie zgodzić jednak do Lakersów dorzuciłbym Celtów jako tych którzy mogą liczyć się w serii z MIami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.