Skocz do zawartości

Boston Celtics 2010/2011


Mr. Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

W tym samym czasie KG miał zabójcze 10.3 ppg na zabójczej skuteczności 0.389, jak dla mnie to w tym momencie obaj są siebie warci a poza tym w przyszłym sezonie o rok starszy Garnett zmierzy się nie z fałszywym PF Lewisem tylko faktycznym, młodszym i silniejszym PF Boshem i gdyby Kevin był o 3-4 lata młodszy to stawiałbym, ze w tym pojedynku będzie lepszy natomiast w dniu dzisiejszym, mimo wszystkich braków Bosha to on wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Wogóle dziwi mnie, że dawniej, gdy zawodnik tracił mobilność to był przesuwany na wyższą, mniej mobilną pozycję (ostatnio Duncan) a obecnie Garnett czy niedawno Webber przesuwają się coraz dalej od kosza, dla mnie jest to tylko i wyłącznie oznaką strachu a nie waleczności chociażby Barkleya, który z sf/pf zrobił się pod koniec kariery praktycznie pf/c, żeby tylko być efektywnym dla zespołu Garnett ze wszystkimi swoimi gestami i okrzykami to ostatnio nie tyle gracz co po prostu żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie Garnett czy niedawno Webber przesuwają się coraz dalej od kosza, dla mnie jest to tylko i wyłącznie oznaką strachu a nie waleczności chociażby Barkleya, który z sf/pf zrobił się pod koniec kariery praktycznie pf/c, żeby tylko być efektywnym dla zespołu Garnett ze wszystkimi swoimi gestami i okrzykami to ostatnio nie tyle gracz co po prostu żenada...

Następny, który twierdzi, że Garnett odchodzi z wiekiem od kosza. Możesz to jakoś udowodnić czy po prostu zauważyłeś taką tendencję w trakcie oglądania meczów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnett slabo sobie radzil z Lewisem :mrgreen: :mrgreen:

 

Lewis mial zabojcze 8.17 PPG na jeszcze bardziej zabojczej 34% skutecznosci z gry i 17% zza luku. Lewis FTW :lol:

Nie wiem z kim miał sobie Kevin radzić jak Lewis przecież nie zjawił się na finały w ogóle. Kryłby go Byrian i efekty były by takie same bo rysiek wymienił jajka na cipke przed finałami konfy i dał dupy po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadek jest niemożliwy bo to w końcu KG a KG jest straszny szczeka strzela laserem z oczu a gracze widząc go są sparaliżowani. Pewnie dlatego Gasol rozegrał takie słabe zawody przeciwko niemu. Pomijając już to że podobno Lewis nie był zdrowy, może po prostu nie jest to grajek na PO a wcześniejsze plejofy miał udane przez to gówno za które dostał zawieszenie, a Jamison to gracz który również nie miał nigdy opini PO madafaka i podczas jego transferu pojawiały się głosy że w którymś momencie da dupy. No chyba że ty widziałeś tą przezajebistą obrone na ryśku w meczach to ok. Nie trafianie open shotów to też na pewno wpływ Kevinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamison i Lewis grali ogolnie bardzo dobre playoffy za wyjatkiem serii przeciwko Celtics. Garnett jest wysokim ktorego nawet nie probowali atakowac 1 vs 1 na iso~ a poza tym potrafi jak malo kto w calej lidze contestowac jumpery. logika mi mowi ze to jego sprawka, nie tego ze nagle Lewisowi po dwoch latach gry w PO na bardzo wysokim poziomie wyrosla cipka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.