Skocz do zawartości

Jazz "The Comeback Kings" !!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

ale w tej chwili Millsap i Gortat to ludzie którzy zdobywają tylko trash points!!!

No gdzie, przeciez Sap sobie wyrobił przed zeszłym sezonem bardzo wporz wyglądający i przede wszystkim wpadający jumper z 20, Za mało Utah oglądasz ostatnim czasy :wink:

co z tego? jak go mało używa? gdzieś widziałem statystkę shot selection dla Millsapa i dalej to jest niski % kiedy rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na razie "plot padł był" więc nie ma co się spierać :roll: Prawdą natomiast jest to, że w przypadku jego dojścia do skutku być może oslabiamy się ofensywnie na PF, ale wzmacniamy znacząco środek (Marcin, Okur, Fess), równoważymy grę na 4 (Sap/Bass/Evans moze AK i Kosta) i przenosimy ciężar ataku na obwód (Deron, CJ, Wes, Price być może KK, na pewno Hayward i AK). W tym przypadku zyskujemy większe zróżnicowanie i więcej opcji, co czyni nas trudniejszymi do rozgryzienia :roll: Trejd marzenie... :roll:

 

Ale to tylko takie "gdybu, gdybu"... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz po tym cąłym zamieszaniu z Boozem, i dodatkowo sumując kasę możliwą do wydania za Brewa i Meynora. mamy do dyspozycji ponad 20 baniek$, wypada tylko czekać na kogo je przeznaczą

Dokładnie 27 mln$ :P 13+2,5(Brewer)+6(Harp)+MLE=27 mln :mrgreen:

 

Zgapiłeś się Kubbas, pisałem o tym na topicu o Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, to exception gówno wam da w sumie, book it.

 

Cavs mają chyba 6 mln czy coś takiego Lakers 2.5 z Mihma, i nikt tego nie wykorzystuje, do FA tego użyć nie można a do wymiany nie wiem jakich łosi byście musieli szukać, którzy wzmocnią was oddając jakiegoś mocnego wolnego agenta pod 15 mln kontraktu za trade exception + jakieś picki i graczy małym salary.

 

Nic z tego nie będzie. Chyba, że przyda się przy małych wymianach, a wy się cieszycie jakby to wam otwierało drogę do jakiegoś all stara.

 

...

 

a i greg nie traded player exception, tylko trade

 

 

BOOK IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pieprzysz Kubbas, żeby mocniej nie powiedzieć

 

The Bulls will acquire a protected second-round pick from the Jazz, who will sign Boozer to a five-year, $76 million contract and then trade him. The Jazz will receive a traded player exception in return that will allow them to acquire players totaling near $13 million any time in the next year, even if the traded players take the Jazz over the league's $58 million salary cap. Chicago Tribune

 

a do tego dolicz 6 baniek za Harpa, 2,5 za Brewa i MLE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez łączenia, czyli tak ogółem kilku graczy za spory hajs, ale głównie jeśli by już jakąś grubą rybę to za te 13 baniek od Booza. Na SLCdunk pojawiało się nazwisko Okafora jako mozliwy wybór Jazz, można by sie zastanowić, fakt że przepłacony, no i trochę urazów miał, ale dalej def 1 klasa, No i większośc widzi się Shaq w Utah, całkiem sensowny ruch bo 20+ min by pograł, i dodatkowo Fessa by poduczył jak dominować z takimi warunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zastanówmy się kogo Jazz mogli by za te wyjątki wziaść. Otóż jak na mój gust do wyjęcia są : Dampier z Dallas, Troy Murphy z Indiany, Al Jefferon z Minny oraz Patrick Okafor z Chalrlotee. To za duże TPE <= 13 baniek. Byc może tez Foster z Indiany oraz Jefferson z Houston za mniejsze TPE - do 6 baniek (za Harpringa). Może tez Biedrins z GSW i T. Chandler z Bobcats. Więc potencjalnie możliwości jest trochę, zobaczymy co KoC z tym pocznie, mam nadzieje że coś sensownego wymysli. Może mnie zatrudnic na doradcę za marne 10 tys. bugsów za sezon, chętnie pomoge :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest że Jazz mogą pozyskać kogo im się widzi za grubo ponad 20 baniek i tyle na razie w tym temacie.

No właśnie taki fakt jak z tej gazety Fakt lub Super Expressu. Jedziecie tu po Kubbasie, a prawda jest taka, że sami wypisujecie głupoty.

Lepiej zajrzyj na jazz.e-nba.pl i poczytaj news Grega. Napisał wyraźnie - TPE łączyć nie można, a więc najdroższy gracz jakiego Jazz mogą sprowadzić może zarabiać w okolicach 13 baniek, a więc tyle ile dostał Boozer.

 

To na pewno jest wygodne, ale czy zaraz majstersztyk? wątpię i wam też się radzę wstrzymać dopóki go nie wykorzystają, dopiero wtedy chwalić Koca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mecenas :P , a kto tu po kim jedzie :?: Poziom wymiany zdań na pewno wyższy niż na 3/4 tego forum, rownież w dyskusjach z Twoim pietras udziałem :twisted: Więc spokojnie...

 

Nikt nie napisał, przynajmniej tak widzę, że TPE można łączyć to po pierwsze.

 

Po drugie, cieszymy się, że mamy W SUMIE 27 baniek, co nie oznacza ŁĄCZNIE

 

Po trzecie pozwoli to na zatrudnienie może nawet 3 koniecznych grajków i stąd ta radocha

 

A co, widzę, że nam bronisz się pocieszyć :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto mówi o poziomie wymiany zdań? doczepiłeś się do mojego 1 słowa, a tu chodzi o coś innego...

prawda jest po stronie Kubbasa póki co - po 1 nie możecie wykorzystać TPE w sumie, a po 2 mało kto to w ogóle wykorzystuje i ciekawe czy Jazz to zrobią, nie mówiąc już o tym, że będzie to jakiś big move. Oczywiście mogą zaskoczyć większość i coś ciekawego wyhaczyć, ale ja bym się nie nastawiał...

 

PS. elwariato napisał, że możecie zatrudnić każdego, nawet za ponad 20 baniek, więc dodał wyjątki, co z resztą zacytowałem. Proszę bardzo.

Druga sprawa, że nie wiem po co dodajesz te sumy jeśli wyjątków łączyć nie można, ale mniejsza o to. Jeśli tak w to wierzysz to powiedz jakie masz oczekiwania co do tych TPE? że wykorzystają wszystkie lub chociaż te 2 największe? że wykorzystają w ogóle ten największy? że ściągną kogoś na poziomie do gry w S5 za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chodziło mi o emekę Okafora - można sie pomylić :-) Tak czy siak byłby on nienajgorszą opcja dla Jazz w pomalowanym a a w duecie z Deronem mógłby zacząc krecic spokojnie cyferki na poziomie 15-10 -2. Co jak dla nas byłoby super opcją, a Okur mógłby zamiennie grać czasami jako PF !

 

Pi3TR45 - ja w pośce powyżej napisałem kogo realnie możnaby było sciągnąć do Salt Lake City za te wyjątki i to są gracze których drużyny moga chciec się pozbyc żeby nie przekraczać salarycup. A dla nas potencjalnie całkiem atrakcyjne kąski ! Szczególnie Al Jefferson i wymieniony Okafor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.