Skocz do zawartości

[2014-2015] FA - komentarze


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

a dlczego te pliki sa tak rozjechane, u mnie wszystko widać wrzucone do 1 kolmny, bez podziałów, zjebiście nieczytelne

a otwierales je w open office czy excelu?

bez problemu otwiera sie w tym pierwszym

jednak jesli jego nie masz, zapisz plik sobie na dysk, odpal excela (nowy arkusz) wybierz Dane nastepnie 'z tekstu' albo cos podobnego co jest w twojej wersji excela i dalej krok po kroku poradzisz sobie ustawiajac w chyba 2 kroku , jako separator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużynowo -41 na potencjale

w tym najwięcej bo -40 Odom,

- 26 Francis

Kobe -22, ale są to spadki równomierne po 1-3 pkt , więc jest ok

 

-10 Hill i -8 Azubuike - tu mi szkoda , ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ... Podkolzine +3 w potencjale ;]

 

Rookasy

Willie Reed + 40, Vesely i Kantner po + 11, ten drugi +16 w zbiorkach, ale spodziewałem się generalnie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje campy to nie ma tematu w zasadzie.

Andrew postanowił w tym off-seasonie nic nie robić i został w miejscu, a nawet pójść we wszystkim o parę punktów w dół.

Jedyne co może lekko cieszyć to poprawa w rzutach Beasley'a oraz Williams'a (który też dostał +9 w postD :| ), aaa i obrona Westbrook'a łącznie poszła kilkanaście punktów up.

 

No cóż campy campami, czekam na opener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto w tym roku ? :D

ciekawsze zespoly niz rok temu;)

 

a by nie bylo calkiem off

to widze ze sposrod lepszych graczy Wall sporo podskoczyl.

a u mnie Mills zaszalal i 63 na plus w tym handling,pass (+15), obrona+steal(28) i rzuty(12)

stal sie wiec ze slabego backupu srednio-solidnym graczem,

szkoda ze ten ktory mial z srednio-solidnego stac sie gwiazda przespal campy, Jrue wyszedl na 0, tracac w handlingu i passie:/

Mislap dal ciala -6

Derozan po podpisaniu kontrakty jeszcze bardziej -9

Amare i Butler polecieli ostro odpowiednio -21, -28 we wszytskim po trochu (ehhh Banks tak na lapu capu sprzedany:/)

Rabin Lopez dal rade ze swoim +45, obrona i zbiorki do przodu

no i jeszcze nienajgodzej wypadl D.Couusins +18 ale toi tak za malo w waznych wskaznikach by znaczyc cos wiecej w skladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.