Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś mi coś może powiedzieć o flash forward?

słyszałem dobre opinie, ale nie wiem czy warto marnować czas na całą serie (bo seriale tylko w taki sposób łykam)

co prawda calej serii nie obejrzalem ale obejrzalem cos okolo 10 odcinkow. dobra sprawa na tle tego co dzisiaj sie produkuje. zatrzymalem sie bo zrobili jakas dluzsza przerwe w nadawaniu, a potem nie wrocilem z braku czasu.

 

tak wiec jak widzisz i czytasz, moge Ci z czystym sumieniem powiedziec ze serial jest swietny, ale nie na tyle aby za wszelka cene do niego wracac, choc gdybym mial pod reka kolejne odcinki to bym natychmiast sie za nie zabral ;-)

 

Reasumujac; slabszy niz pierwsze 2 sezony Losa i Prison Breaka, lepsze niz Heroes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie serial beznadziejnie słaby, wątki prowadzone nudno albo idiotycznie, w ogóle widać że chwytają się czegokolwiek byle podnieść oglądalność i pewnie z pierwotnych założeń i świetnego 1 odcinka niewiele zostało... owszem dużo się dzieje ale logiki w tym niewiele, więc jak chcesz coś ambitniejszego pooglądać to zdecydowanie nie FF (ani V swoją drogą)

 

no i główny bohater, którego ekspresja zmroziłaby sopel lodu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no V to V, to jest tytuł :P

 

remake jakiegoś starego serialu (ponoć dobrego) o kosmitach przylatujących na ziemię po coś tajemniczego i udających miłujących pokój ludzi a będących jaszczurami o złyyyych zamiarach ;)

 

tutaj odcinaniem kuponów od Losta zajmuje się Elizabeth Mitchell znana jako Juliet (dlatego musiała zginąć w Lostach :P) ... niemniej jednak oglądam to z większą ciekawością niż FF bo poprawili się z czasem i podoba mi się postać Hobbesa (tego terrorysty), szkoda że mu nie dają poszaleć

 

link: http://www.imdb.com/title/tt1307824/

 

choć nie poleciłbym na zabicie czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi coś może powiedzieć o flash forward?

słyszałem dobre opinie, ale nie wiem czy warto marnować czas na całą serie (bo seriale tylko w taki sposób łykam)

Mnie trzyma przy tym serialu tylko to, że chcę wiedzieć jak to się zakończy (bo sam zarys fabularny ciekawy i intrygujący, ale już wykonanie co najwyżej średniawe)... Ale ze swojej strony nie polecam (przynajmniej na razie, dopóki nie będzie wiadomo czy finał wynagrodzi sporo kiepskich odcinków)... Można sporo lepszych rzeczy obejrzeć... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi coś może powiedzieć o flash forward?

słyszałem dobre opinie, ale nie wiem czy warto marnować czas na całą serie (bo seriale tylko w taki sposób łykam)

Mnie trzyma przy tym serialu tylko to, że chcę wiedzieć jak to się zakończy (bo sam zarys fabularny ciekawy i intrygujący, ale już wykonanie co najwyżej średniawe)... Ale ze swojej strony nie polecam (przynajmniej na razie, dopóki nie będzie wiadomo czy finał wynagrodzi sporo kiepskich odcinków)... Można sporo lepszych rzeczy obejrzeć... ;-)

Dajcie znac czy warto czy nie warto po zakonczeniu ;-)

 

Bo poki co to po rekomendacji Me, Myself and I odpuszcze sobie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jak ludzie mogą mieć czas na seriale? oprócz zainteresowań powiązanych z forum czyli oglądanie nba ,czytanie stronek ,pisanie postów są jeszcze inne jak mecze z innych dyscyplin

Inne dyscypliny są do dupy :)

 

spędzanie czasu z kobitom

Ni ma :P

 

szkoła

Na szczęście nie ma.

 

praca

No trzeba jakoś ją przeżyć.

 

najebka z kolegami

Zdecyduj się, kobita albo najebka z kolegami ;)

 

zakupy

Przez internet :lol:

 

czytanie książek i gazet

W drodze do pracy :D

 

granie czasami w jakąś gierkę

Nuuuda.

 

połowę czasu czyli spanie

Spanie? Co masz na myśli?

 

gdzie tu jeszcze miejsce na house'a?

Na House'a nie ma bo jest nudny i schematyczny, ale na coś lepszego zawsze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Flash Forward dostał cancela (a V drugi sezon... :roll: ), aczkolwiek trzeba przyznać że jest nadzieja na sensowne zakończenie i pozostawienie w miarę ogarniętej sytuacji

 

mimo olbrzymich wahań jakościowych w trakcie sezonu, dopisywania na gwałt nowego, skróconego scenariusza (pewnie liczyli na 6 sezonów jak Losty :P) i przez co czasami wręcz żenująco głupich i płytkich scen przeładowanych akcją i treścią... to trzeba powiedzieć, że oglądając bez ambicji "na odmóżdżenie" może się nawet jakoś podobać, szczególnie jak go ładnie zamkną na co się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.

 

Czy znacie serial podobny do House'a na płaszczynzach:

a) whui dobre dialogi

B) kreacja bohatera na miarę House'a

c) poruszanie ważnych spraw wplątanych w, zdawałoby się- schemat

 

Jak znacie coś co spełnia wszystkie warunki będę wniebowzięty, jeśli spełnia jeden- też będę zadowolony.

 

Ogólnie prócz House jestm fanem Sopranosów i Californication(to dla chilloutu) i haterem przereklamowanego Dextera. :]

 

Tak żeby zobrazować mój gust.

A no i hejtuję seriale typu Lost i Prison break, ale to chyba zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Flash Forward dostał cancela (a V drugi sezon... :roll: ), aczkolwiek trzeba przyznać że jest nadzieja na sensowne zakończenie i pozostawienie w miarę ogarniętej sytuacji

 

mimo olbrzymich wahań jakościowych w trakcie sezonu, dopisywania na gwałt nowego, skróconego scenariusza (pewnie liczyli na 6 sezonów jak Losty :P) i przez co czasami wręcz żenująco głupich i płytkich scen przeładowanych akcją i treścią... to trzeba powiedzieć, że oglądając bez ambicji "na odmóżdżenie" może się nawet jakoś podobać, szczególnie jak go ładnie zamkną na co się zapowiada

o wlasnie, skoro wspomniales o Lostach, jesli ogladales moglbys mi strescic 2 ostatnie sezony? :P

 

Pytam powaznie, na poczaatku 5ego odechcialo mi sie tego gowna ogladac, nie zmienia to jednak faktu ze 4 lata zmarnowalem ;-) chcialbym wuiedziec jak sie skonczylo. Ty badz ktokolwiek bylby na tyle dobry aby opisac mi 5 i 6 sezon z uwzglednieniem wiekszosci watkow fabularnych ? ;-) ogladac mi sie srednio chce ale ciekawosc mnie zzera i tak ;p

 

z gory dzieki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, skoro wspomniales o Lostach, jesli ogladales moglbys mi strescic 2 ostatnie sezony? :P

 

Pytam powaznie, na poczaatku 5ego odechcialo mi sie tego gowna ogladac, nie zmienia to jednak faktu ze 4 lata zmarnowalem ;-) chcialbym wuiedziec jak sie skonczylo. Ty badz ktokolwiek bylby na tyle dobry aby opisac mi 5 i 6 sezon z uwzglednieniem wiekszosci watkow fabularnych ? ;-) ogladac mi sie srednio chce ale ciekawosc mnie zzera i tak ;p

 

Nie masz szans aby cokolwiek zrozumieć po takim opisie :mrgreen:

 

5 i 6 sezon to takie zawirowania w fabule, że w ogóle już nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi.

 

W przyszłym tygodniu ostatnie odcinki LOSTa. Może wtedy będzie łatwiej to opowiedziec.

 

a tak w ogóle to nawet na wikipedii sobie opisy odcinków poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu ostatnie odcinki LOSTa. Może wtedy będzie łatwiej to opowiedziec.

(..)

Tak właśnie Robi;d A Dla laików to tak jak z remisami Wisły Kraków w ostatnich sekundach tu nic nie dzieje się przypadkiem;d Fryzjer kupił kosiarkę:P Ale jak to w lostcie whatever happend happend..

Powiem ze kilkukrotnie miałem sam przerwy w serialu ale o dziwo w 5 serii znowu się zachłysnołem i na ledwie parę dni od finału bardziej mnie on frapuje chyba niż draft <wink>

Swoją drogą nigdy nie zrozumiem fenomenu serialu o Dr House.. - ja strawiłem bo musiałem 3,5 odcinka z bodaj już 8 serii. A wybredny nie jestem. Ale może jestem za mało inteligentny. :wink:

 

Wracając do Losta > W ostatnim odcinku były losy Jacoba od samych jego narodzin. Więc jakby ktoś jakiś maratonik jeszcze chciał zarzucić przez te parę dni to zachęcam do nadrabiania!;d

 

A jeśli ktoś śledzi motywy muzyczne serialu to paru tygodni nie mogę się odczepić od tej melodyjki:d

http://w65.wrzuta.pl/audio/9OkaX0UkUHG/nina_wall_-_catch_a_falling_star

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się dzieje z Dwóch i Pół? Stanęło na peb na 19 odcinku 7 sezonu i od 2-3 tygodni nic nie idzie do przodu.

podbijam

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Tw ... E2.80.9310

 

czy to naprawdę tak ciężko sobie samemu wklepać i sprawdzić? :roll:

thx, ciekawe skąd ta miesięczna przerwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.