Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie przypadek, bo porównałem to do Arrow i nagle wpada Rappar i mówi, że oszalał na punkcie IF ;D

Ale faktycznie - to taki jeszcze lepszy arrow z 1 i 2 sezonu. Jessici Jones nie zniosłem, nie chciałem zaczynać Cage bez obejrzenia jej, ale tutaj mamy akurat świetny serial u superbohaterach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja pisałem o czwartym. Trzeci też gorszy, ale jeszcze trzyma poziom. ;)

 

aaa, no to widzisz, trzeci zacząłem, ale zaczęły się takie jakieś dziwne niewytłumaczalne motywy, że straciłem zapał i nawet nie wiedziałem, że był czwarty

 

teraz to nie wiem czy kolegę zachęciliśmy czy wręcz odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luther poleca ktos?

 

ja polecam bardzo, czwarty sezon slaby ale to już się ogląda z sentymentu :tongue:

pierwszy najlepszy chyba

 

ja zachęcam bardzo, dałbym 9- nawet temu serialowi

obok Sherlocka najlepszy brytyjski serial (chyba że o jakims zapomniałem ;P )

 

dla samego Elby warto zobaczyć :)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był masochistą jak ja i obejrzał 1 sezon "Fortitude" a później na powstałe rany posypał sól oglądając drugi sezon? Bo ciekawi mnie czy warto? Obecnie oglądam "Oficerów" i mam ochotę wsadzić sobie mikser w oczy od duetu Szyc/Małaszynski. Mało ich w tej serii, ale wystarczy żebym rozważył samobójstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 

Peaky Blinders możliwe że lepsze, musiałem przerwać na 2 odcinku ale mi się podobało bardzo

jak nadrobię ten serial to pewnie będzie w top3, może w top 2

 

Będzie w top1, zobaczysz :smile:

 

PS. jbc to przypominam, że dzisiaj jest premiera trzeciego sezonu Better Call Saul

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był masochistą jak ja i obejrzał 1 sezon "Fortitude" a później na powstałe rany posypał sól oglądając drugi sezon? Bo ciekawi mnie czy warto? Obecnie oglądam "Oficerów" i mam ochotę wsadzić sobie mikser w oczy od duetu Szyc/Małaszynski. Mało ich w tej serii, ale wystarczy żebym rozważył samobójstwo...

Bardziej nie moglem zdzierzyc Cezarego Cezarego w roli psa pijaka.  

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam sobie półświaty - ten film jest zaskakujący - aktorzy z Indonezji - rewelacyjna koncepcja świata, odejścia od tych durnych wampirów, zombie X-menów . Fabuła ambitna ale caly czas mam wrażenie , że czegoś w tym serialu brakuje. Że nie jest wykorzystany już tak do samego końca. Niemniej odświeżająco inność..

 

Ciekawe czy ktoś to oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.