Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

"Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz"

Brandin  Podziemski, w jego przypadku chyba wszyscy chcą, żeby grał w reprezentacji Polski. Mam więc nadzieję, że po tym jak dostanie się do NBA, w niedługim czasie zadebiutuje także w kadrze.

Na ten moment jego notowania to okolice 34/35 miejsca, czyli druga runda, ale według " amerykańskich naukowców" jest szansa, że zostanie wybrany w pierwszej rundzie.

Poniżej próbka jego możliwości.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

No, ale jako neutralizowany tak ? Czy jak ? Przypomnę , że można mieć tylko jednego neutralizowanego i obecnie jest nim AJ a w kolejce jest Malcom / Jonah / Luke więc jak neutralizowany to raczej nie zagra. 
 

Chociaż polskie kluby prędzej czy później będą się o niego zabijały jak się nie przebije do rotacji swojego zespołu. 

Slaughter już zaraz po eurobaskecie skończył karierę w reprezentacji z tego co gdzieś mi mignęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przy naszym potencjale koszykarskim i tym jaką popularnością cieszy się ona w tym kraju jest bardzo mała szansa, że za naszego kibicowania ugrają więcej niż na ostatnim EURO. 1/4 i odpalenie jednego z głównych faworytów z all NBA Supergwiazdą w składzie? Do dzisiaj nie wiem jak to się wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

No, ale jako neutralizowany tak ? Czy jak ? Przypomnę , że można mieć tylko jednego neutralizowanego i obecnie jest nim AJ a w kolejce jest Malcom / Jonah / Luke więc jak neutralizowany to raczej nie zagra. 

Ty chcesz ich skasować, wyczyścić, czy naturalizować? 😁👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Jonah Mathews były MVP naszej ligi, obecnie zawodnik euroligowego zespołu. Co ważne odgrywa tam znaczącą rolę a ten drugi już padł. 
 

No jak Igor będzie chciał go w kadrze to paszport się znajdzie w ciągu 5 m. Luke > Groselle zawsze i wszędzie. 
 

Pytanie jest najważniejsze na jaką pozycję ten neutralizowany. Można łapać gości co się nie mieszczą w kadrze u siebie, ale raczej nie każdy będzie chciał poświęcać się dla innej kadry niż swojej. 

Tylko na obrone będzie neutralizował przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

No jeżeli mielibyśmy naturalizować combo to Jonah by się nadał. Tylko Ja nie wiem czy nie lepiej dać szansę Kolendzie a wziąć Luke. Wszak nie widzę fajnego PFa na poziomie europejskim u nas może poza Dziewa, ale on mocno podejrzany. 

Petrasek to jest spot up shooter i cutter, ktorego latwo ograniczyc bo on nawet w PLK znika. Bez jaj z ta kadra dla niego. Dziewa, Sokolowski na 4, Zyskowski na 4. Milicic gral juz tak i 4 nie jest problemem, bardziej by sie ballhandler przydal.

Jezeli ten Podziemski bedzie chcial grac w kadrze, to bedzie w niej gral, nikt nie bedzie patrzyl na Petraskow i innych Groesellow z PLK jesli gosc z NBA bedzie chcial w niej grac.

A sam Podziemski? Imo steal w drafcie, troche kiepskie pomiary, ale cala reszta zgadza sie na maxa. Tylko co on ma wspolnego z Polska oprocz tego, ze Sochan wrzucil go ostatnio na twitterze?
 

 

Ok mam
 

Cytat

20-latek to zawodnik z polskimi korzeniami, o czym świadczy m.in. jego nazwisko. Według informacji podawanych przez Piotra Jankowskiego ojciec zawodnika miał już skontaktować się z Polskim Związkiem Koszykówki, wyrażając chęć gry syna w reprezentacji Polski.

Jesli tak to super, bo on pokazuje mega ballhandling i to go odrozniac bedzie od Lukow Kennardow tej ligil.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vonBaron napisał:

On + Sochan + Ponitka + Balcer wygląda nieźle.

Jeśli zobaczymy kiedyś taki skład na parkiecie to będzie super, trójka młodych zdolnych i weteran Ponitka. Piątkę uzupełniłbym Sokołowskim i można walczyć  o tytuły.

43 minuty temu, Reikai napisał:

Jesli tak to super, bo on pokazuje mega ballhandling i to go odrozniac bedzie od Lukow Kennardow tej ligil.

Rzutem też mi imponuje, bardzo szybki i pewny. Step back także wygląda dobrze i do tego te floatery, podobno na poziomie Young'a. Patrząc na to jak się rozwinął w ciągu jednego sezonu, można być optymistą w kwestii jego kariery w NBA.

 

stat.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał:

 

I na zakończenie to trzeba oddać, że Igor ma fuksa jako HC. Ten mecz ze Słowienia zdarza się raz na 100000 spotkań. Nie wiem czy on byłby w stanie wykrzesać potencjał z Sochana np. Ostatnie podejście do Besiktasu daje dużo do zastanowienia się.

 

Utrzymal Besiktas w ekstraklasie mimo beznadziejnej sytuacji i przejecia zespolu w kiepskim momencie, jak dla mnie sie spisal. A kadra wygladala za niego swietnie nie tylko w meczu ze Slowenia, kombinowany atak+bardzo dobre D. To byl rezultat meczu ze Slowenia, a nie fuks.

A jesli Sochan okaze sie tym kim jest, to bedzie samograj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał:

Igor podpisał na 1,5 sezonu. Skoro się świetnie spisał to czemu nie został ? Wątpię aby sam zrezygnował 

Nie wiem, Besiktas slynie z wymieniania trenerow i zawodnikow jak rekawiczki - stac ich. Cel sportowy osiagnal, utrzymal ich w lidze mimo przejecia w bardzo kiepskim momencie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się naturalizowany na PG przyda. Nie wiem czemu Mazurczak nie jest powoływany tylko taki Schenk np.

20 godzin temu, ptak napisał:

Dlaczego nie jest tak jak w piłce?

Nie jest, ponieważ gdyby tak było to by grały między sobą kadry USA tylko pod inną banderą. Stąd jest dozwolony ledwie jeden naturalizowany.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vero1897 napisał:

Kurde, jak czytam te niektóre nazwiska, które tu ostatnio padają to się serio zastanawiam czy wy napewno chcecie mieć faktycznie skład reprezentacji Polski czy jakiejś Legii Cudzoziemskiej.

Gdyby za tym poszły pieniądze i 75% tych ludzi grała w polskiej lidze to nie mam nic przeciwko przez najbliższe 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ptak napisał:

Gdyby za tym poszły pieniądze i 75% tych ludzi grała w polskiej lidze to nie mam nic przeciwko przez najbliższe 10 lat

No pieniądze by poszły tylko pewnie głównie do kieszeń leśnych dziadków czy innego betonu zbrojonego z PZK.

Na ostatnich imprezach, w których graliśmy były wyniki zdecydowanie ponad stan i jakoś nic się z promocją kosza w Polsce nie poprawiło. Już pewnie większy wpływ by miał sukces rodaka w NBA i dlatego warto trzymać kciuki za Sochana bo przy swojej barwnej osobowości( i fryzurze) mógłby mieć pewnie spore grono fanów u dzisiejszych dzieciaków i młodzieży. Jak taki dość nijaki Robert dał radę to Jeremy ze swoim stylem bycia tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.