Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Doncić czy Olajuwon?

Durant czy McGrady?

Kawhi czy Anthony Davis?

Kto zostanie MVP?

Śmiesznie, bo julekstep wybierał pick przede mną i najpierw wziął mi Doncicia, a potem Kevina Johnsona, tak że liczę na zemstę. ;] 

Byłoby jeszcze śmieszniej gdyby zadecydowało, że ja go miałem na #2, a on mnie na #1. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

CP3-Dwight to podobny poziom (odrzucając reputację i to, co działo się później z ich karierami, bo wybrane sezony to ich peak) do pary młody Magic-DRob, a zajęli ostatnie miejsce. :) 

Można kogoś lubić bardziej, ale generalnie tutaj nikt nie jest w stanie argumentować o swojej wyższości na bazie top2 picków, dlatego ten ATF jest taki legit. 

(chyba, że @julekstepwygra, wtedy wiadomo, ze do zaorania xD)

No nie bardzo Magic to proven winner 2x MVP finals cp3 ... Dodatkowo Magic to chodzący mismatch... 

Dwight to undersized center gorszy w obronie i w ataku niż Drob.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutny wniosek z ATFu, że centrzy są niedoceniani :( Mimo, że najlepsi obecni gracze ligi to wciąż centrzy, a 10 i 20 lat temu ta dysproporcja była jeszcze większa.

Julek nie wybrał żadnego, Qcin ma strefę podkoszową Dirk - Kemp ze zmiennikami Amare - Yao. Ja nawet nie pytam kto tam broni. 

Wydaje się, że taki Shaq, Embiid czy Olajuwon by robili z tych rotacji totalną rozpierduchę. Zresztą nie tylko centrzy, bo przecież niezależnie od ery impact na defensywę jest cały czas największy pod koszem i zmienił się tylko i aż sposób bronienia. 

Tymczasem tutaj obrona mam wrażenie, że zupełnie nie miała znaczenia w ocenie.

P.S. Fluber nie napisał, więc ja powiem. Miałeś @BMF u mnie pierwsze miejsce!

A tak się bałeś hejtera Marcusa :P

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał:

No nie bardzo Magic to proven winner 2x MVP finals cp3 ... Dodatkowo Magic to chodzący mismatch... 

Dwight to undersized center gorszy w obronie i w ataku niż Drob.... 

Magic na starcie kariery trafił do contendera (bez niego) i Kareema, który przez pierwsze dwa lata był tam najlepszym zawodnikiem. Jak uważasz tamtego Magica za lepszego gracza, to tak jakby spoko, z boku to wygląda tak, że picki 3/4-9 były tutaj decydujące. Ale team success ma dwa końce, bo 23-letni Dwight jako lider zrobił więcej niż DRob-lider przez całą karierę. Jak ktoś Cię nie docenił, to dalszych picków/koncepcji drużyny, a nie Magica Johnsona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.