Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał:

@P_M - weźże choć jednego shootera, żeby potem nie było dramatów i ludzkich tragedii. ;]

(chociaż IT jako 6th man legit w cholerę, jakościowo najlepszy gracz jaki poszedł w tej rundzie)

Próbuję, ale nie mogę się przemóc jak tacy zawodnicy są dostępni przy moich wyborach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

kolejna ekipa z potężnym spejsingiem ❤️ 

otoczenie Shaqa non-shooterami za 3 -> nowe standardy atfowe! 

bo akurat Shaq miał alltimerowych zawsze shooterow dookoła :) nie można mieć wszystkiego a nie zawsze spajcing czy nawet balance daje sukces tylko ogólny overall 

1 minutę temu, P_M napisał:

spejsing jest overrated, tutaj są gracze under 24, którzy jeszcze nie ogarniają defensywy porządnie i gubią rotacje :D

w dodatku młodzi zawsze maja gorszy % bo oddają więcej „głupich” rzutów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jak bierzesz tych Shaqów, LeBronów i Jordanów (z doświadczenia), to dobierasz fitujacych graczy i tracisz fun, ale jesteś w ~topie (Shaq - closer/shooterzy/mobilny wysoki obok, Jordan - rim protector, kreator, shooterzy, LeBron - rim protector, 2ary closer, shooterzy) - ale to jest tak oklepane, że pokusa jest zbyt duża na zrobienie czegoś ciekawego, Jordan chyba raz wygrał ATF-a jak Rappar wyszedł ze (słusznego) założenia, że ma Jordana, to wrzuci obok defensorów i powie, że ma Jordana. ;] Ale wiadomo, to peak Jordan, a nie ten stat-padder z '87. ;]]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

 ale to jest tak oklepane, że pokusa jest zbyt duża na zrobienie czegoś ciekawego

dokładnie, tak to w każdym atf z nr 1 szedłby Tim Duncan ponieważ niby najłatwiejszy do obudowania ;]

ale w sumie też shooterzy do inside-outside potrzebni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Harden ładny pick, był na mojej jednoosobowej liście w tej chwili 

Ta, zwłaszcza, że to jest młody Harden, który rok wcześniej robił 6th mana roku z impaktem a'la Manu, rzucał spot up trójki i odszedł, bo mu nie chcieli zapłacić, mocno się zdziwiłem, że nikt go nie wziął i teraz muszę chwilę pomyśleć, bo wziąłem 6th mana w IV rundzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.