Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Aż dziwne, że Vince Carter w tym formacie poszedł tak daleko.

Gratulacje @Sylvinho. To będzie pewnie jeden z największych stealów gry.

Dzięki :) W sumie ze dwa razy sprawdzałem czy na pewno nikt go nie wziął także cieszę się, że ostał się aż do mojego wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Carter mega tylko gm7 z 76ers ( czyli jak wyszło jego najważniejszy mecz w karierze ) ciągle na nim ciąży , ale go uwielbiam tylko za słaby na 1 opcje a taki se na 2 opcje 

przecież Sylwek ma zajebistą 1 opcję - Joka i idealnego pomogera dla tego Joka (Duncana) :P 

 

(po 3 pickach ma dobry pace na drugie miejsce w zabawie -> z dużą stratą do mnie ofc)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

przecież Sylwek ma zajebistą 1 opcję - Joka i idealnego pomogera dla tego Joka (Duncana) :P 

 

(po 3 pickach ma dobry pace na drugie miejsce w zabawie -> z dużą stratą do mnie ofc)

Jok jest cały czas obrażony, że go nie wybrałeś i żadne miłe słowa tu nie pomogą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Miałem takie ,,wow, Klay był przecież do wyboru'', dopiero potem ogarnąłem, że rok przed ,,tymi'' Warriors, wciąż nieźle, ale szczęśliwie nie aż tak. ;] 

No właśnie Klay z tamtego sezonu ma spory zjazd w eff w PO, więc cięzko stwierdzić, jak dobry ten wybór jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

No właśnie Klay z tamtego sezonu ma spory zjazd w eff w PO, więc cięzko stwierdzić, jak dobry ten wybór jest :)

dalej zajebiście rzuca trójki i bardzo dobrze broni

idealny 3&D roles do tej zabawy :) -> taki Danny Green na sterydach

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Nie no, tamten Klay to dobry starter-two way player, gwiazdą zaczął być rok później, wciąż solidny pick ze względu na fit, ale w pierwszej chwili sobie pomyślałem ,,jesus, trzeba było posprawdzać dokładnie kto jest dostępny''. ;] 

Akurat miałem Klaya też na radarze, więc wybór nie dziwi.

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

dalej zajebiście rzuca trójki i bardzo dobrze broni

idealny 3&D roles do tej zabawy :) 

No właśnie roles, a to jednak dopiero czwarta runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.