Skocz do zawartości

Jeremiasz Sochan - życie i twórczość


rw30

jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakiej narodowości jest Jeremiasz Sochan?



Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jakby Jeremy był drzazgą w dupie ,albo solą w oku MG, chyba zrobił lalkę woodoo z kolorowymi włosami i przed każdym meczem Spurs kłuje ją szpikulcem.,Tylko chyba nie umie dobrych zaklęć bo Sochan zagrał dzisiaj koncertowo .,Polecam obejrzeć powtórkę na Bally Sports Southwest.,Jest fajna historia :  "Fans coming all the way from Poland " o trzech kibicach z Polski operator kilka razy robi zoom na polskich fanów Sochana po koncertowych  zagraniach.,Mam nadzieję że któryś z tych trzech gości z brodami jest z naszego forum 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mayor napisał:

Wygląda jakby Jeremy był drzazgą w dupie ,albo solą w oku MG, chyba zrobił lalkę woodoo z kolorowymi włosami i przed każdym meczem Spurs kłuje ją szpikulcem.,Tylko chyba nie umie dobrych zaklęć bo Sochan zagrał dzisiaj koncertowo .,Polecam obejrzeć powtórkę na Bally Sports Southwest.,Jest fajna historia :  "Fans coming all the way from Poland " o trzech kibicach z Polski operator kilka razy robi zoom na polskich fanów Sochana po koncertowych  zagraniach.,Mam nadzieję że któryś z tych trzech gości z brodami jest z naszego forum 

 

Ogólnie nie wiem czy jest z naszego forum ale jeden z tych brodatych typków to mój znajomy z miasta, taki dunker kiedyś, i fan Vince Cartera Dawid Mazur. Taki krótki filmik gdzie właśnie komentator o nich wspomina i jest kamera na nich widziałem dzisiaj właśnie na jego Facebooku, heh ;]. Btw Wpisz sobie DaFly na youtube, to zobaczysz jego paczki, konkretne. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor

to było to

To Ty organizujesz? ; ) https://probasket.pl/polscy-kibice-leca-na-mecze-nba-w-san-antonio-mozesz-do-nich-dolaczyc/?fbclid=IwAR0ikaAnQuusl_ovi2AmMXin-UXQSxntXVkyiUJBXKDtIt7SWkQgEsSb-9k

 

Myślałem o tym ale fatalny dla mnie termin 

Liczyłem własna organizacje i dużo taniej by nie było bo sam lot to 4.000

Nocleg 2.500-3.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

towarzystwo gościa specjalnego – Wojciecha Michałowicza 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kubbas napisał:

on w tym roku ma zamiar przyjechac na kadre czy jak jest?

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/1050256/akcja-sochan-w-kadrze-polski-rozpoczeta-znamy-szczegoly-rozmow

Co by nie mowic o tym Piesiewiczu, to jebany ma zmysl kretacza/kombinatora/zalatwiacza spraw i czuje, ze jest w stanie organizowac ciekawe rzeczy dla Polskiej koszykowki.

 

Cytat

 

Była też wizyta w Nowym Jorku. Jak wyglądało spotkanie z władzami ligi?

Już od kilku miesięcy PZKosz rozmawia z NBA w temacie współpracy i myślę, że wkrótce prezes Piesiewicz będzie miał dobre wiadomości dla kibiców w naszym kraju. Cieszę się, że mogę być częścią tych projektów, bo już od dawna liczyłem na większą obecność NBA w naszym kraju.

 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie martwić to kolano Sochana. Raz gra, raz nie gra, dzisiaj wyszedł i po ośmiu minutach musiał zejść do szatni, oby nie okazało się, że będzie potrzebna operacja. To najgorsze co mogłoby mu się teraz przytrafić i mocno spowolnić jego imponujący rozwój. Jeśli nie będzie w pełni zdrowy, to o tym, że zobaczymy go w kadrze także możemy zapomnieć. A jestem bardzo ciekawy jak wyglądałoby trio Balcerowski, Sochan, Ponitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zrobić update. Mimo ze to raczej nic poważnego to pamiętaj tank. 
Ogolnie im lepszy zespół przeciwny tym Pop więcej daje pograć młodym. A ze Zacha wygasza to na Sochana jest szansa. Będę monitorował. Ale bilety możesz kupić późno przecież no bo to tylko spurs.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy do loterii z odpowiedziami ale oczywistym jest że Vassel i Sochan oraz rookies są raczej nietykalni.

Jeżeli trafią lotto to ewentualnie za rok/dwa w zależności od tego kiedy przyspieszyć proces i sprowadzić gwiazdę do młodego core kosztem moim zdaniem Keldona.

z mojej perspektywy jako fana:

1. loteria oby szczęśliwa

1a Wam z #1 

1b po wylosowaniu #2-#3 próba wymiany z ORL za 2x lotto pick 2023 ( ORL+CHIC?) Orlando już powinno iść w konsolidację assetów po Scoota?

2. spokojne rozwijanie młodych, powolne wprowadzenie rookie(s) 2023 ( oby #1) i przedłużenie Zacha (oszczędzanego teraz pod koniec RS) bez rewolucji w składzie z trzymaniem cap space

3. walka o najwyższy pick jeszcze raz 2024

4. w lutym 24 kolejny raz handel kims wartościowym ( spadający McD) oraz handlem własnym cape space ale z rocznym skutkiem tylko 

5. lato 24 walka o gwiazdę z cap space  i ewentualnie handel moim zdaniem Keldonem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2023 o 02:36, Bostonian napisał:

Kolejny mecz bez Sochana. Ktos wie jak wyglada sytuacja i czy jest szansa ze bedzie gral w niedziele z Celtics? Caly czas nie wiem czy kupowac bilety

After a stretch of long, physical games, the Spurs injury report has gotten crowded once again. San Antonio will be without Key contributors Zach Collins, Jeremy Sochan and Devin Vassell for the first game of their road trip. 
 

Wyglada to na dosyć kontrolowana absencje. Przede wszystkim trzeba zobaczyć czy chłopaki weszli do samolotu i są z drużyna na mini road Trip. 
będę monitorował 

Will be tyczy się meczu z Pels 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2023 o 02:36, Bostonian napisał:

Kolejny mecz bez Sochana. Ktos wie jak wyglada sytuacja i czy jest szansa ze bedzie gral w niedziele z Celtics? Caly czas nie wiem czy kupowac bilety

Zagrał ale wyraźnie kontrolował kolano 

pop nim trochę minut pograł ale słyszałem lekkie niezadowolenie fanów ze niepotrzebnie tyle ryzykował zdrowiem gracza 

trzeba dalej obserwować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pepis21 napisał:

Jestem też ciekawy komentarza Gortata do tego, ponieważ raczej wątpię aby utrzymał język za zębami.

3 godziny temu chyba jeszcze nie wiedział, bo podał tego tweeeta dalej 

Sochan na pewno będzie w hali i coś tam porobi(tak zakładam), ale z tego co się mówi to zaraz po meczu Spurs się zawijają, więc będzie to raczej symboliczna aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.