Skocz do zawartości

MVP Race 22/23


LAF

Kto zostanie MVP ?   

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie MVP ?

    • Devin Booker
    • Jayson Tatum
    • Nikola Jokić
    • Giannis Antetokounmpo
    • Luka Doncic
    • Joel Embiid
    • Kevin Durant
      0
    • Kawhi Leonard
    • Ja Morant
    • Ktoś inny

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.10.2022 o 23:29

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_K napisał:

Mnie nagonka na Jokera na Twitterze i Reddicie w ogóle nie dziwi. Nie po to liga, stacje i wszyscy którzy z popularności tego sportu spijają śmietankę, pompują balonik o najlepszej batalii o tę nagrodę od lat, by główny artysta tego wydarzenia oficjalnie wbijał w to pałę. . Zdobywca złotej palmy nie powie, że ma wywalone na ten szkaradny listek, bo liczy się tylko oskar. Tam się wszyscy boją, że Jok nagrodę odbierze w stylu Rowana Atkinsona.

Wy to robicie specjalnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P_K napisał:

Mnie nagonka na Jokera na Twitterze i Reddicie w ogóle nie dziwi. Nie po to liga, stacje i wszyscy którzy z popularności tego sportu spijają śmietankę, pompują balonik o najlepszej batalii o tę nagrodę od lat, by główny artysta tego wydarzenia oficjalnie wbijał w to pałę.

A ja myślałem, że to Joel opuścił mecz w Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P_K napisał:

Ej ale ja uważam, że Jok powinien to w idealnym świecie wygrać, mnie jego luz i dystans urzekają. 

Jok nigdy nie mówił, że ma tą nagrodę w dupie tylko, że nie zaprząta sobie nią głowy, ale na pewno świadomie nie zrobi nic co mogłoby być odebrane jako brak poszanowania dla panujących reguł, bardzo szanuje też swoich fanów, co zawsze podkreśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale moim zdaniem oni to w Stanach naczej odczytują. Dla nich nasza europejska skromność, stoicyzm bym rzekł;) dystans, śmierdzi właśnie  waleniem w ch.. jeśli dobrze pamiętam,  odbierając nagrodę w 2021 Jok powiedział tylko kilka słów, podziękował teammate. Przecież gości od promocji w ESPN musiało aż trząść, że to taki słaby show. 

Dzień zaczynam od reddita to co się tam na niego wylewa to nie może być oddolna akcja. To nie jest tak to, że jakiś Joe czy Lamar poczuł nagle absmak na myśl o 3 mvp dla Jokicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_K napisał:

Dzień zaczynam od reddita to co się tam na niego wylewa to nie może być oddolna akcja. To nie jest tak to, że jakiś Joe czy Lamar poczuł nagle absmak na myśl o 3 mvp dla Jokicia

To jest typowe flow, które płynie po tym, jak główne media zrobiły swoją narrację. Większość ludzi nie ma w zwyczaju samemu na własną rękę weryfikować tego co usłyszeli, zwłaszcza w mediach, które oglądają/słuchają na co dzień. Także to nie jest pierwszy raz, kiedy najpierw coś widzimy w ESPN, a potem randomowi użytkownicy reddita "odkrywają prawdę" i dzielą się tym z całym światem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w zasadzie to pierwszy gracz z 16ppg+ i 70TS+ 

najlepszy +/- z gigantyczną przewagą 

0.2 ast do historycznego sezonu z triple double jako center - 24.5/11.8/9.8

pierwsze zwycięstwo Zachodu przez Nuggets w historii ich występów w NBA (sezon regularny)

prawdopodobnie bezdyskusyjny MVP w każdym innym sezonie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten jego finisz był niezbyt imponujący patrząc całościowo bo wpadło sporo nadprogramowych L co psuje efekt końcowy. Do tego on sam dobitnie pokazał jak mu na tej statuetce nie zależy. Te 9,8 asysty idealnie to odzwierciedla, gdzie taki Embiid, Luka czy jakiś inny grajek by napewno to do dwucyfrowej wartości dociągnął, zwłaszcza przy takiej narracji jaką mamy teraz. Nawet podoba mi się takie podejście jak Jok, czyli: robię swoje tak jak zawsze niczego nie zmieniając i nie ulegając presji a wy sobie tam dyskutujcie i się przekrzykujcie o tym komu się bardziej należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Joka ale robiąc swoje musi mieć alibi ze czemuś to służy. Np świetnym wynikom w PO zamiast napinka w RS. Jeżeli wyniki nie przyjdą to cała ta „filozofia” o kant dupy. 
 

z drugiej strony grając w nba nie możesz od tak sobie uznać ze lekko podwyższył średnie o 0,2 asysty bo w takim razie każdy chcący by podwyższał. A z asystami to jest ten kłopot ze jeszcze kolega musi trafić. Jok i tak już mało punktował wiec tego zapasu w stylu oddam 3 rzuty mniej i zamienię to na asysty nie miał. 

Robił co mógł na swoich warunkach bez drugiego dna. Może mógł pare więcej urwać nawet tak na sile ale widocznie uznał ze wizerunkowo by coś według swoich norm stracił lub wcale nie miał zapasu siły i energii w wyczerpującym rs na jakiś większy wysiłek extra. 

Nie do końca można w nieskończoność poszerzać wyniki siła woli bo to tak jakby maratończykówi zabrakło minuty do jakiegoś progu i byś stwierdził ze jakby się lepiej skupił to by zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdego na to nie stać bo mało kto posiada taki takent i tutaj chodziło o końcówkę sezonu a nie jakiś statpadding cały rok. Sam nie zwracałem uwagi na linijki kandydatów ale jak LBS podał to aż się zdziwiłem, że tak niewiele Jokowi zabrakło do historycznego TD i to jeszcze przy aktualnej narracji. To, że tą kwestię olał to akurat dobrze pokazuje co jest dla niego najistotniejsze a skoro jego główny konkurent dla zdobycia statuetki potrzebuje co jakiś czas wygłaszać publicznie swoje żale to daje mi też przez to podstawy by sądzić, że byłby w stanie podbić sobie nieco cyferki dla nagrody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka sezonu pokazuje, że może dobrze gdyby zaszły zmiany w głosowaniu. Tak jak ktoś tutaj już wspomniał głosowanie po każdym miesiącu sezonu i na koniec podliczanie punktów, bo teraz wszyscy pamiętają końcówkę Embiida ,jego żale, jakieś głupie rasistowskie komentarze Perkinsa oraz problemy Joka ale nikt już prawie nie pamięta jesieni chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pepis21 napisał:

bo teraz wszyscy pamiętają końcówkę Embiida

z tą końcówką Embiida, to o tyle zabawna sprawa, że Sixers wcale nie powalali, a sam Embiid oprócz utrzymywania ppg na stałym poziomie miał jeden wybitny mecz, ten z Celtics, a to, że następnie przejebał z Heat 30ma gdy Rivers liczył na zmniejszenie szans na ponowne ich spotkanie w PO, to już chyba nikt nie zauważył

ostatecznie Sixers skończyli z zaledwie 1W więcej od Nuggets pomimo faktu, że Jok zagrał tylko w dwóch na siedmiu ostatnich spotkań

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1KMzwRcilLDej0BWl7eYE_OYC9Tx9olI_Ptn-nHjKfpQ/htmlview#

pierwsze spływające głosy nie pozostawiają wątpliwości, oby Joel zagrał zdrowe PO, bo nie życzę mu mimo wszystko powtórki z lat ubiegłych, a kolejny słaby run zostawi sporą skaze na jego legacy

oczywiście tyle samo będzie zależało od Hardena, który zdrowy chyba za bardzo nie jest, także no nie zapowiada się zbyt kolorowo

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.