Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Masz przykład tego, o czym mówi PIS. Zachlanny przedsiębiorca stara się bezdusznie wzbogacić kosztem przeciętnego Polaka. 

To gdyby ci PiS o tym nie powiedział to byś nie wiedział że głównym celem przedsiębiorcy jest wzbogacenie się na kliencie?

 

nieźle!

w innym temacie info o tym że wydatki państwowe finansuje się z podatków, tu że celem działań przedsiębiorców jest bogacenie się... FORUM BAWI FORUM UCZY!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

To gdyby ci PiS o tym nie powiedział to byś nie wiedział że głównym celem przedsiębiorcy jest wzbogacenie się na kliencie?

 

nieźle!

w innym temacie info o tym że wydatki państwowe finansuje się z podatków, tu że celem działań przedsiębiorców jest bogacenie się... FORUM BAWI FORUM UCZY!

A jak myślisz? Wiedziałem czy nie?

Na pewno od PISu dowiedziałem się, że zły przedsiębiorca korzysta z kryzysu zamykając ceny.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Erystyka

pkt. nr 1

 

Dziś się nie wysiliłeś i to już drugi raz.

Słabo, 2+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

A jak myślisz? Wiedziałem czy nie?

Na pewno od PISu dowiedziałem się, że zły przedsiębiorca korzysta z kryzysu zamykając ceny.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Erystyka

pkt. nr 1

 

Dziś się nie wysiliłeś i to już drugi raz.

Słabo, 2+ :)

eeee

okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Fajne jest, jak jeden zaraz się pojawia, żeby uratować drugiego :)

That it's all for one and all for PIS.

Prawdziwi Polacy ❤️

fajnie że na forum widać jedną stronę

ale już jak jebie flubera za kołczing, głupoty albo staję w opozycji w sprawach 'około-depresyjnych' to cisza

 

❤️

na ale beton widzi co chce widzieć!

Teraz, fluber napisał:

@julekstep witam na pisoskim pokładzie! 

NIGDY Z NIEGO NIE SCHODZIŁEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 10:45, mayor napisał:

Polacy są główną nacją wśród bezdomnych na całym świecie ze względu na alkoholizm.

https://www.abbeycarefoundation.com/alcohol/alcoholism-by-country-statistics/

Podoba mi się, jak jesteś za głupi, by mieć w jakimkolwiek temacie rację :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Koledzy, wykorzystam wątek żeby zapytać, jakie perfumy polecacie. 

Od kilku lat używam klasyka czyli Paco Rabanne 1Million, ale zacząłem się zastanawiać nad zmianą. Może ktoś coś ciekawego podpowie? @ignazz @ely3 @Sebastian

Ogolnie nie korzystam, ale dostałem swego czasu w prezencie Hugo boss bottled tonic i mogę polecić (uwaga na zwykły bottled zielony, mi się nie podobal, bottled tonic -niebieski był bardzo spoko) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Ogolnie nie korzystam, ale dostałem swego czasu w prezencie Hugo boss bottled tonic i mogę polecić (uwaga na zwykły bottled zielony, mi się nie podobal, bottled tonic -niebieski był bardzo spoko) 

Kiedyś miałem ten zielony i też mi się właśnie nie podobał. Tzn nadal mam bo ciągle nie skończyłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Kiedyś miałem ten zielony i też mi się właśnie nie podobał. Tzn nadal mam bo ciągle nie skończyłem... 

No i zielony jest c***owy, potwierdzam, sam nie zużylem swoich 30ml xD sprawdź niebieski;) 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego taka grupa docelowa adresatów pytania ale proszę…

Miliardy zapachów. Nie ma jak doradzić. Podejdź do drogerii i popsikaj. Najistotniejsze jest przecież to jak tobie się to będzie komponowalo z twoim naturalnym zapachem i co się wydarzy jak kropla trafi na twoja skore. Tu serio efekty są różne i te próbki na papierku są bez sensu. Idź w perfum a nie wodę toaletowa. 

Ja tam te klasyczne Hugo Boss lubię w białej butelce z grawerka nazwy - perfum - żółto jasny. Stary model - są od zawsze w sprzedaży. 

Ale zobacz sobie coś od Toma Forda. Była taka bardzo intrygująca niebieska butelka z lekka nutka mandarynki. dużo droższe niż Boss ale maja intrygujący efekt. Owocowy. Ale tu ocierasz się o unisex. 
 

nie wiem czy można tak na odległość doradzać ale po charakterze wpisów będąc mimo wszystko trochę samotnikiem baza dla ciebie to chyba drzewo sandałowe. Z twoich opisów wynika ze lubisz naturę i spokój wiec to lepsze niż te słodkie salonowe podmuchy owocowe i zalotne. 
 

w drogeriach pracuje coraz lepiej przeszkolony personel podejdź zapytaj. Może skusisz się na Chanel a może dużo tańsza Lacoste podpasuje. 
 

dla wybrednych walnij wodę toaletowa Brutal i płyn Wars i Sawa bo to Polska myśl techniczno kosmetyczna i jesteś daleki wtedy od snobizmu 

renesans przeżywa oryginalna woda kolońska 

https://www.douglas.pl/pl/p/1010209304?variant=258400&trac=pl.01psh.goo.3915227426.258400.131589876147.000000&gbraid=0AAAAADt_rjzIHaR8KARF4fvJpZJrvv0k9&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuDPGpccVjQV5eOfmxB6U0p5rXk9zvvqQlwg6mJRrDBhIIfPHbwOCSxoCTDYQAvD_BwE
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Nie wiem dlaczego taka grupa docelowa adresatów pytania ale proszę…

Ja tam te klasyczne Hugo Boss lubię w białej butelce z grawerka nazwy - perfum - żółto jasny. Stary model - są od zawsze w sprzedaży. 

Ale zobacz sobie coś od Toma Forda. Była taka bardzo intrygująca niebieska butelka z lekka nutka mandarynki. dużo droższe niż Boss ale maja intrygujący efekt. Owocowy. Ale tu ocierasz się o unisex. 
 

https://www.douglas.pl/pl/p/1010209304?variant=258400&trac=pl.01psh.goo.3915227426.258400.131589876147.000000&gbraid=0AAAAADt_rjzIHaR8KARF4fvJpZJrvv0k9&gclid=CjwKCAjwtp2bBhAGEiwAOZZTuDPGpccVjQV5eOfmxB6U0p5rXk9zvvqQlwg6mJRrDBhIIfPHbwOCSxoCTDYQAvD_BwE
 

Zalozylem że z racji na charakter pracy musicie zwracać uwagę na to czego używacie żeby dobrze pachnieć. 

No właśnie widzę że ten tom Ford jest i dla mężczyzn i dla kobiet, na pewno nie dla mnie. 

A to co linkujesz to jest właśnie to o czym pisał @P_M i też to miałem i nadal mam i mi nie podpasowal zapach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.