Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny meczyk,  szkoda przegranej, enbiejowi zawodnicy niemrawy początek ale stawili się na koniec i starczyło.  

 

Pierwszy raz byłem na takim meczu i nawet fajnie choć sporo rozpraszaczy wokół sprawia, że trudno skupić się na grze. 

 

https://zapodaj.net/images/09124137140b3.jpg

https://zapodaj.net/images/09124137140b3.jpg

Edytowane przez NieMy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny spacing niz w NBA, ciekawa sprawa w sumie bym na to nie wpadl, dobry pomysl przy blizszej linii dawac wysokiego kloca na Giannisa

pewnie zrobi adjustments i itak bedzie rozpierdalal w takiej sytuacji w innych meczach, w sumie wystarczyloby mu wyczyscic strone gdzie nie ma teammatea w rogu zeby obronca nie mogl pomagac Jokicowi z rogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 08:11, ozzy110 napisał:

Wiecie może czy na tym courtside 1891 jest jakaś inna opcja subskrypcji oprócz tej rocznej za 199? Nie uśmiecha mi się płacenie takiej kasy za obejrzenie kilku spotkań.

Jeszcze kilka dni temu była opcja, żeby wykupić za 21,99 euro wszystkie spotkania EuroBasketu, AmeriCup (rusza 2-11 września) oraz spotkań, które się już skończyły kilka dni temu w Europie, Afryce, Azji i Ameryce. Da się też kupować pojedynczo dane turnieje. Jeśli natomiast chcesz oglądać tylko Polskę na EuroBaskecie i topowe spotkania to wystarczy TVP Sport.

Turniej rusza już jutro, ale przez okres sparingów i meczów do MŚ 2023 wypadło wielu topowych zawodników. Ostatnio rozwalił się Gallinari, nie będzie prawdopodobnie Satoranskyego, wypadł Moritz Wagner i wielu innych. Na szczęście w zdrowiu pozostali najmocniejsi - Doncic, Giannis oraz Jokic.

Muszę przyznać, że po obejrzeniu ostatnich meczów i wcześniejszych sparingów Polski, to ogromna szkoda, że nie ma Sochana, bo wg mnie Polska byłaby w stanie dojść do 1/4. Czechy bez Satoranskyego grają bardzo słabo i zostali rozgromieni przez Francję oraz przegrali teraz u siebie ze słabymi/średnimi Węgrami. Izrael jest w naszym zasięgu, Holandia to leszcze, Finlandia też jest do zrobienia i tylko Serbia nie do ruszenia. Potem Włochy/Chorwacja/Ukraina po wyjściu z grupy byłyby w zasięgu, co pokazał mecz z Chorwatami ostatnio.

Zaznaczyłem też przy rozpoczęciu tematu, że turniej wygrał Słowenia, ale ostatnio mega ciężko ich się oglądało z Niemcami. Doncic może jest świetnym koszykarzem, ale zarazem jego zachowanie jest nie do zniesienia. Praktycznie każdy gwizdek sędziego ciągle krytykuje, marudzi. Powinno się to kończyć w każdym meczu technikami, a potem balansowaniem na wylotach z meczu za dalsze gadanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma możliwość i chęci to mam dostępne 3x1 bilet na: Polska - Holandia, Finlandia - Czechy i Izrael - Serbia. Termin to wtorek 6.09. Wszystko to mecz po meczu w jednej chali wiec można zaliczyć hattricka. Sam niestety nie dam rady się wyrwać ale liczę, że może tutaj ktoś skorzysta, czasu jeszcze trochę zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.