Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.08.2022 o 23:24, BMF napisał:

Eee, przecie pisałem, że Serbia ma najlepszą kadrę*, ale ciężko ocenić co tam pokażą po tej żenadzie na ostatnich MŚ, a Słowenia ma team ready to go. 

* tzn. tak mi się wydaje, aż tak się nie znam na Euro-koszu, ale pod względem mocnych euroligowców to chyba Serbia świetnie wygląda.

Na pewno na razie świetnie to wygląda u bukmacherów, ale to wg mnie przez drabinkę, gdzie mają łatwą grupę, a potem będą walczyć z grupą C, gdzie też powinien ich czekać łatwy mecz. I dopiero od 1/4 zacznie im się rywalizacja.

A co do tych euroligowców mocnych to wrzuciłbym tutaj Micica, Milutinova (CSKA) i Nedovica (Panathinaikos) + Bjelica z NBA (chociaż nowy sezon również Euroliga). Reszta to nie będą gracze robiący różnice i role-playerzy, a przy takiej Hiszpanii 2011 czy Francji 2011-2013 ten skład wygląda bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiemy wszystkiego, ale z wywiadu wynika, że genezą problemów był konflikt na linii partnerka Mateusza - rodzice.

Śmierdzi mi tu więc historią starą jak świat, w której baba doprowadza do podziałów w rodzinie. Nie wiemy tylko, która (a może obie :)).

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz będzie obciążenie 82 gier w sezonie. Może i to zupełnie słusznie obawia się ze mu pod koniec zabraknie pary w nogach co może skutkować kontuzja?

Mnie nie dziwi ostrożność w wieku 19 lat 

Na imprezy międzynarodowe jeszcze będzie miał czas 

A sytuacja w PZKosz nie jest taka aby się o to zabijać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubbas napisał:

dziwna decyzja, mlody grajek ktory ma duzo do udowodnienia nie chce grac

kontrakt rookie ma gwarantowany, duzo grajkow z nba na eurobaskecie okazja by sie pokazac

tak, gwarantowany na dwa lata tylko, jak się  połamie i Pop / Spurs się wkurwio to wiesz.

Wiadomo, dla nas szkoda, że nie zagra, zwłaszcza że szykuje się chyba niezłe Euro (mało śledzę eurokosza, ale zdaje się że sporo graczy z NBA wystąpi) ale jakoś go rozumiem. A jak markę sobie wyrobi w NBA to jeszcze nie raz w Fiba basketball zagra, oby, przynajmniej póki co zdaje się, ze chce mu się w kadrze grać.

7 godzin temu, LAF napisał:

Spurs pewnie go nie puściło i tyle. Ja wiedziałem, że tak będzie 

sam się nie puścił, już pisaliśmy o tym, Spurs chyba nie za bardzo mogo go formalnie 'nie puścić', choć wiadomo, mogo naciskać, a wiadomo, rookie w negocjowaniu ma mało siłę przebicia a agent, dla świętego spokoju, też pewnie woli, żeby odpuścił euro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że GIannis z naszymi Orłami 19fts w 25 minut? 

Doncic 34-9-6, Jokic 26-12-6, Słowenia wygrywa po OT. 

W dniu 16.08.2022 o 21:44, rw30 napisał:

mało śledzę eurokosza, ale zdaje się że sporo graczy z NBA wystąpi

https://www.eurohoops.net/en/eurobasket/1373324/list-of-nba-players-in-eurobasket-fiba/2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.