Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Chicago dotarło do ściany z wielkim napisem: "Trade Zach now, or stay with Zach and suck". Narzekałem na niego nie raz, a jeszcze ponarzekam dziś. Jak uważam go za niezwykle utalentowanego gracza, to niestety to niespotykanie limitowane BBIQ powoduje mną, aby to właśnie jego się pozbyć. Czemu? A ...uj, bo mam taki kaprys.

Teraz serio. Uważam po prostu, że zbudowanie dobrej drużyny wokół LaVine'a jest chyba niemożliwe, bo tak naprawdę, ten koleś, jeśli nie jest w gazie i nie trafia wszystkiego zewsząd, to jest na parkiecie neutralny, albo zbędny. Jakieś skojarzenia? Dla mnie pierwsze: Lou Williams. Sixth man tej ery. Niedoceniany? Według mnie, tak! Potrafił przejmować mecze, grać, jak natchniony, ale był nierówny i na szczęście trafił w swojej karierze na takich coachów, którzy to widzieli i to dla niego było błogosławieństwem.

Zach przeceniany? Według mnie, tak. Nigdy nie udowodnił, że poza scoringiem może być przydatny i użyteczny dla teamu. Nie wiem czy to jego ego, czy asertywność, czy połączenie jednego z drugim, sprawiła, że pół światka enbiejowskiego uwierzyła, że może być on Franchise Playerem. Jakby funkcjonowało i wyglądało w tej chwili Chicago, gdyby Zach przyjął kiedyś rolę tego drugiego obok Markkanena. Tego nie wiem.

Ale wiem, że Byki powinny szukać dealu tu i teraz, bo kasa jaka na niego idzie jest niewspółmierna do efektów i chyba trudno znaleźć gorszy max w lidze na tę chwilę i trzeba dealować tu i teraz, zanim Zach i jego kontrakt stanie się untradeable. Jak tak patrzę na salary innych drużyn, to ni cholery nie jest mi po drodze z Lakers, ale to jest jedna z opcji i plus taki, że po sezonie raczej nie byłoby w teamie i LaVine'a i Westbrooka, a obu, jak zauważyliście, nie lubię.

Jeśli chodzi o złe kontrakty, to jeszcze deal z Simmonsem brzmi sensownie, lub z NY, aby Rose skończył karierę w Bulls i Fournier dobrnął do końca swego kontraktu.

Ja jednak skłaniałbym się do Simmonsa, bo ten wreszcie miałby piłkę w rękach, co przy Durancie i płaskoziemcy jest mało realne, a Chicago wychodziło by w ataku:

PG: Simmons

SG: White

SF: DeMar

PF: Williams

Center: Vucevic

Obrona wtedy to:

PG: White

SG: DeMar

SF: Williams

PF: Simmons

Center: Vuc

W drafcie, w undrafted players, w FA market szukać tylko i wyłącznie 3pt shooters na wszystkich możliwych pozycjach, czekać na powrót Lonzo i co najważniejsze płacimy 40+mln o dwa lata krócej...

Ja bym w to szedł, jak w masło, bo uważam, że z Zachiem wyżej dupy nie podskoczymy, a z Simmonsem może urodzić się tu coś nowego i nowa jakość.

Problem jest tylko jeden i zwie się trener, bo jak znam tego wuefistę, to wystawiłby pewnie Simmonsa na C i do końca sezonu trzymałby go, jako pierwszego zmiennika Vuca, kompletnie nie dając mu rozgrywać...

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Benon napisał:

Chicago dotarło do ściany z wielkim napisem: "Trade Zach now, or stay with Zach and suck". Narzekałem na niego nie raz, a jeszcze ponarzekam dziś. Jak uważam go za niezwykle utalentowanego gracza, to niestety to niespotykanie limitowane BBIQ powoduje mną, aby to właśnie jego się pozbyć. Czemu? A ...uj, bo mam taki kaprys.

Teraz serio. Uważam po prostu, że zbudowanie dobrej drużyny wokół LaVine'a jest chyba niemożliwe, bo tak naprawdę, ten koleś, jeśli nie jest w gazie i nie trafia wszystkiego zewsząd, to jest na parkiecie neutralny, albo zbędny. Jakieś skojarzenia? Dla mnie pierwsze: Lou Williams. Sixth man tej ery. Niedoceniany? Według mnie, tak! Potrafił przejmować mecze, grać, jak natchniony, ale był nierówny i na szczęście trafił w swojej karierze na takich coachów, którzy to widzieli i to dla niego było błogosławieństwem.

Zach przeceniany? Według mnie, tak. Nigdy nie udowodnił, że poza scoringiem może być przydatny i użyteczny dla teamu. Nie wiem czy to jego ego, czy asertywność, czy połączenie jednego z drugim, sprawiła, że pół światka enbiejowskiego uwierzyła, że może być on Franchise Playerem. Jakby funkcjonowało i wyglądało w tej chwili Chicago, gdyby Zach przyjął kiedyś rolę tego drugiego obok Markkanena. Tego nie wiem.

Ale wiem, że Byki powinny szukać dealu tu i teraz, bo kasa jaka na niego idzie jest niewspółmierna do efektów i chyba trudno znaleźć gorszy max w lidze na tę chwilę i trzeba dealować tu i teraz, zanim Zach i jego kontrakt stanie się untradeable. Jak tak patrzę na salary innych drużyn, to ni cholery nie jest mi po drodze z Lakers, ale to jest jedna z opcji i plus taki, że po sezonie raczej nie byłoby w teamie i LaVine'a i Westbrooka, a obu, jak zauważyliście, nie lubię.

Jeśli chodzi o złe kontrakty, to jeszcze deal z Simmonsem brzmi sensownie, lub z NY, aby Rose skończył karierę w Bulls i Fournier dobrnął do końca swego kontraktu.

Ja jednak skłaniałbym się do Simmonsa, bo ten wreszcie miałby piłkę w rękach, co przy Durancie i płaskoziemcy jest mało realne, a Chicago wychodziło by w ataku:

PG: Simmons

SG: White

SF: DeMar

PF: Williams

Center: Vucevic

Obrona wtedy to:

PG: White

SG: DeMar

SF: Williams

PF: Simmons

Center: Vuc

W drafcie, w undrafted players, w FA market szukać tylko i wyłącznie 3pt shooters na wszystkich możliwych pozycjach, czekać na powrót Lonzo i co najważniejsze płacimy 40+mln o dwa lata krócej...

Ja bym w to szedł, jak w masło, bo uważam, że z Zachiem wyżej dupy nie podskoczymy, a z Simmonsem może urodzić się tu coś nowego i nowa jakość.

Problem jest tylko jeden i zwie się trener, bo jak znam tego wuefistę, to wystawiłby pewnie Simmonsa na C i do końca sezonu trzymałby go, jako pierwszego zmiennika Vuca, kompletnie nie dając mu rozgrywać...

Pozdrawiam

 

Daaaamn ale combo. Porownanie Lavine do Lou Williamsa, chec wziecia tego kasztana Simmonsa za niego i wyslanie go za Bricka.
 

3 minuty temu, Robaq napisał:

Pojawiło się info, ze Bulls są w stanie wziac Russela za Zacha

Jakies zrodlo?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druzyna kompletnie nie ma serca w tych meczach przeciwko slabszym druzynom, rozne druzyny maja rozny poziom talentu, ale zespolu z tak bardzo ''mam wyjebane'' postawa to dawno nie widzialem.

Well, super kalendarz, byl czas zeby odskoczyc troche a tu dwie porazki z druzynami, z ktorymi nie powinni przegrac. FO Bulls pewnie dalej rzuca moneta co tu zrobic, ja bym to zaoral w pizdu ale dopiero co podpisai potajemnie extension z kapitanem tego statku Donovanem, takze pewnie wydarzy sie nic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bardzo fatalnie musi wyglądać Terry, by z takimi Hornets zagrać okrągłą minutę, a generalnie wśród debiutantów plasować się na 45 miejscu pod względem czasu spędzonego na boisku. W dalszym ciągu nie mogę zrozumieć, jak to się stało, że zespół który potrzebował pomocy pod koszem w każdym tego słowa znaczeniu, zdecydował się na kolejnego guarda, z którego usług jak widać nie planowali korzystać, mimo że mieli opcję na Kesslera. Dlaczego Litwin nie zdecydował się oddać picku za jakieś wzmocnienie, a tak mamy maskotkę plus zbędnego Andre, który przegrywa minuty pod koszem na rzecz DJ.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo Ball - casus Granta Hilla, Anfernee Hardawaya i wielu, wielu innych:

Cytat

Chicago Bulls guard Lonzo Ball is "nowhere close" to returning, per Bulls coach Billy Donovan. Ball still hasn't progressed to consistent running a year after having meniscus surgery.

"He's made some progress, but I'd be the first one to tell you he's nowhere near playing," Donovan said. "He's just not. Because he's not running on a consistent basis. When he can get to that place where he can do that consistently and be able to come back the next day and do it again, do it again and do it again - I think you'll feel a little bit more optimistic."

Z tą tylko różnicą, że w/w zaczęli mieć poważne problemy ze zdrowiem w okolicach 30-tki, a Ball ma dopiero 25 lat... Na dodatek rozegrał raptem jeden sezon gdy przekroczył 60 meczy.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, the_secret napisał:

Czemu ten Lonzo tak upadł na zdrowiu? Pamiętam, że w 1 sezonie w Lakers grał w tych szmacianych buciorach co jego stary robił. Czy to ma jakiś wpływ na jego problemy?

On z kolanami mial chyba jeszcze w collegu problem, w Lakers tez gral w takich szmacianych opaskach na kolana z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehz, do tego.

 

Cytat

[Joe Cowley on the Bernstein & Holmes Show] The Chicago Bulls don’t know why Lonzo Ball is still feeling pain in his knee. The medical staff doesn’t know why there is still pain. Lonzo and his camp also don’t know why. Lonzo has had at least 6 opinions from doctors.

Dalej nie moge zrozumiec dlaczego Donovan dostal extension( i to po kryjomu, latem. Chyba dlatego ze im wstyd bylo sie przyznac). Jak dla mnie bottom ligi jesli chodzi o trenerow obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy Vuc lider zespołu 18 pkt na wysokich %,  a w drugiej połowie oddaje raptem 4 rzuty z czego jeden w 4 kwarcie, bo Demar z Zachiem postanowili przejąć mecz. Nie wiem co mnie w tym spotkaniu bardziej zaskoczyło, 14 strat!!!!!!!!!!! wspomnianego duetu, Lavine pudłujący 2 z 3 osobistych na minutę przed końcem, czy głupota Donovana w postaci wyłączenia Vuca w drugiej połowie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tankathon napisał:

Do przerwy Vuc lider zespołu 18 pkt na wysokich %,  a w drugiej połowie oddaje raptem 4 rzuty z czego jeden w 4 kwarcie, bo Demar z Zachiem postanowili przejąć mecz. Nie wiem co mnie w tym spotkaniu bardziej zaskoczyło, 14 strat!!!!!!!!!!! wspomnianego duetu, Lavine pudłujący 2 z 3 osobistych na minutę przed końcem, czy głupota Donovana w postaci wyłączenia Vuca w drugiej połowie. 

 

Nie pierwszy raz w tym sezonie Donovan zamraza Vucevicia jak mu idzie. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tankathon napisał:

Naiwnie liczę, że Liwin wymieni Caruso i Demara uzyskując chociaż z 2 x 1rnd i jakiegoś młodziaka. 

Przede wszystkim muszą się zdecydować co chcą robic, a tu mam wrażenie że sami nie wiedzą czy chcą podczas trade deadline kupować czy sprzedawać. Skonczy się pewnie na jakiejś kosmetyce i/lub niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

A na co mają się zdecydować mając słabo chroniony pick i będąc parę meczów od play-in?

Na to czy chcą ciągnąć ten "projekt" który upadł wraz z kontuzja Lonzo i próbować walczyć o playin, czy tak jak pojawiają się plotki- sprzedać Caruso, bo pozbycie się ~~DPOY to raczej krok w kierunku tanku. Tak samo czeka ich decyzja z Vuceviciem, tu też co chwilę inne głosy z Chicago dochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Na to czy chcą ciągnąć ten "projekt" który upadł wraz z kontuzja Lonzo i próbować walczyć o playin, czy tak jak pojawiają się plotki- sprzedać Caruso, bo pozbycie się ~~DPOY to raczej krok w kierunku tanku. Tak samo czeka ich decyzja z Vuceviciem, tu też co chwilę inne głosy z Chicago dochodzą.

Sprzedaż Caruso za dwa first roundery to szukanie frajera przed deadline (jeżeli to w ogóle prawda), na daleko idące ruchy tak czy siak przyjdzie czas co najwyżej w lecie. Możliwe, że decyzja już została podjęta, kto wie, na ten moment nie zostaje nic innego niż gra o play-in. 

(chyba, że ktoś złoży jakąś ofertę nie do odrzucenia, jak właśnie dwa first roundery picki za Caruso, ciężko się zamykać na tę opcję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.