Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Sprzedaż Caruso za dwa first roundery to szukanie frajera przed deadline (jeżeli to w ogóle prawda), na daleko idące ruchy tak czy siak przyjdzie czas co najwyżej w lecie. Możliwe, że decyzja już została podjęta, kto wie, na ten moment nie zostaje nic innego niż gra o play-in. 

(chyba, że ktoś złoży jakąś ofertę nie do odrzucenia, jak właśnie dwa first roundery picki za Caruso, ciężko się zamykać na tę opcję)

To ja w tym miejscu przypomnę, że Caruso zgłosił się do Lakers z ofertą Bulls I powiedział, że może wziąć mniej a ci i tak wybrali THT.

Nigdy c***om nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Jesteś fanem Orlando? 

Poprzednie rozgrywki Chicago skończyło z bilansem 46-36, sęk w tym że od przerwy na all-star zrobili 8-15, a dwa życiowe rzuty DDR uchroniły zespół przed play-in i zapewne łomotem i brakiem PO. Za chwilę kolejna przerwa na granie gwiazd i Chicago konsekwentnie gra to co grało od prawie roku, czyli ISO i jazda bez ładu i składu. Nie widzę więc różnicy czy Chicago zajmie 5 czy 9 miejsce od końca, ale widzę różnicę między czasem, który można wykorzystać na ogrywanie Williamsa czy nawet Terrego i potencjalne dwa lub nawet 3 wybory w pierwszej rundzie rekompensując wyplucie się z picków na projekt, który jak widać zmierza donikąd. Wartość Caruso i DDR oczywiście zweryfikuje rynek, ale ze względu na powyższe, jestem zwolennikiem by wykonać jakiś ruch, a następnie dać piłkę młodzianowi, włączyć bardziej Vuca, by na fochu nie uciekł za darmo latem, niż męczyć się oglądaniem takiego zespołu. Jeśli taki wariant skończy się 5 najgorszym bilansem, to zawsze jest szansa na przesunięcie do top 4 i Hendersona.

Williams w styczniu 12.7 /  5.3 i blisko 42% za 3 przy 4.4 rzutach.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że z drużyny która jest na granicy play in i mocno rozczarowuje, zostanie wybrany ktoś do meczu gwiazd. Jednak patrząc na indywidualne osiągnięcia DeRozana, statystycznie jest to jego top 3 sezon w karierze i tylko minimalnie gorszy od poprzedniego. Także jeśli rok temu wszyscy zachwycali się jego formą, to tegoroczny wybór nie powinien dziwić.

Natomiast brak LaVinea, jest jak najbardziej uzasadniony. Drużyna z takim bilansem nie może mieć dwóch przedstawicieli, a forma Zach też pozostawia wiele do życzenia. Ciężko nawet jednoznacznie stwierdzić, że to on jest drugim najlepszym zawodnikiem byków.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się dawno niewidziany litewski magik i przemówił mnie więcej tak: mamy bardzo dobry zespół, top 10 obronę, widać postęp w grze, wielu chciało naszych graczy, którzy są bardzo dobrzy, ale zostaliśmy z grupą, która jest dobra do wygrywania, widzimy się za parę miechów. I JEST ok! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to był mecz. Dobrze że Litwin po konsultacjach z Donovanem utrzymali skład, bo podobno widać jak cały czas się uczą i idą w dobrym kierunku. Trochę rozczarował mnie Thomas, liczyłem na więcej. 

Dopóki nie wyperdo.... Donovana nie ma co tracić czasu, szkoda że Litwin mając okazję nie próbował odzyskać przyszłości zespołu. 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tankathon napisał:

I to był mecz. Dobrze że Litwin po konsultacjach z Donovanem utrzymali skład, bo podobno widać jak cały czas się uczą i idą w dobrym kierunku.

Kierunek, wakacje od drugiej połowy kwietnia.

Nie ma to jak dostać wpier....l od zespołu który wymienił "pół składu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago powinno zrobić to co zrobiło teraz Nets, ale uja zrobiło i powoli kibicowanie tej drużynie staje się bolesne. Po pierwsze, "cza" było to zrobić, zanim zrobili to Nets. Teraz, kiedy kluby wyprztykały się z assetów, nie ugramy już za wiele. Pewnie przedłużymy Vuca, do którego szczerze nic nie mam i chyba go nawet lubię, to sorry wielkie, ale to drużyny nam nie stworzy ot tak. Treneiro usilnie, według mnie, uczy i Zacha i DeMara, how to play with each other, zamiast uczyć ich how to play for each other. Myślę, że do końca sezonu będziemy widzieli tę chorą sinusoidę, a wartość graczy naszych najwybitniejszych raczej nie poszybuje w górę, bo treneiro ani nie potrafi nimi grać, ani ich sprzedać. Granie takie jak teraz, to tylko pokazywanie na pół świata, że jesteśmy beznadziejni i takimi pozostaniemy.

 

Dość, pieldolę Chicago i pieldolę Bulls, dla żadnego kibica tu nie ma żadnej nadzieji, a ja pieldolnienty wytrwałem z nimi 30 ponad lat. Coś we mnie pękło i do końca tego sezonu biję wielkie brawo za każdy przegrany mecz. Kibicuję od teraz Utah i Lauriemu plus przebudowa Nets podoba mi się fhooy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Benon napisał:

Dość, pieldolę Chicago i pieldolę Bulls, dla żadnego kibica tu nie ma żadnej nadzieji, a ja pieldolnienty wytrwałem z nimi 30 ponad lat. Coś we mnie pękło i do końca tego sezonu biję wielkie brawo za każdy przegrany mecz.

Czyli byki straciły kolejnego wiernego kibica. Szkoda, ja aż taki radykalny nie będę. Liczę na to, że dożyję jeszcze jakiegoś tytułu, a tymczasem będę się cieszył z każdego wartościowego zwycięstwa.

A co z awatarem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zbytek napisał:

ja tam daję sobie bana na nba do końca sezonu...

 

btw, pewnie popatrzę tylko co tam Dżeremi porabia

 

21 godzin temu, Benon napisał:

Chicago powinno zrobić to co zrobiło teraz Nets, ale uja zrobiło i powoli kibicowanie tej drużynie staje się bolesne. Po pierwsze, "cza" było to zrobić, zanim zrobili to Nets. Teraz, kiedy kluby wyprztykały się z assetów, nie ugramy już za wiele. Pewnie przedłużymy Vuca, do którego szczerze nic nie mam i chyba go nawet lubię, to sorry wielkie, ale to drużyny nam nie stworzy ot tak. Treneiro usilnie, według mnie, uczy i Zacha i DeMara, how to play with each other, zamiast uczyć ich how to play for each other. Myślę, że do końca sezonu będziemy widzieli tę chorą sinusoidę, a wartość graczy naszych najwybitniejszych raczej nie poszybuje w górę, bo treneiro ani nie potrafi nimi grać, ani ich sprzedać. Granie takie jak teraz, to tylko pokazywanie na pół świata, że jesteśmy beznadziejni i takimi pozostaniemy.

 

Dość, pieldolę Chicago i pieldolę Bulls, dla żadnego kibica tu nie ma żadnej nadzieji, a ja pieldolnienty wytrwałem z nimi 30 ponad lat. Coś we mnie pękło i do końca tego sezonu biję wielkie brawo za każdy przegrany mecz. Kibicuję od teraz Utah i Lauriemu plus przebudowa Nets podoba mi się fhooy...

Wracajcie chlopaki, robi sie zabawnie, wszystko wskazuje na to ze Westbrook w Bulls.

Dopiero co sie od c***a uwolnilem, a teraz idzie do kolejnej druzyny ktora sledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Thomas napisał:

A co z awatarem?

Powinienem kieliszek zostawić i logo jakoś wywabić, ale mi się, k****, po prostu nie chce.

Miałem coś jeszcze napisać, ale też mi się nie chce. Jak śpiewał klasyk: "straciłem sens, upadłem na twarz"...

***** *** i ***** *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

 

Wracajcie chlopaki, robi sie zabawnie, wszystko wskazuje na to ze Westbrook w Bulls.

Dopiero co sie od c***a uwolnilem, a teraz idzie do kolejnej druzyny ktora sledze.

Dołączajac do Zacha i DeMara, niejakiego R. Westbrooka, powinni jeszcze odkopać zwłoki Zacha Randolpha i sparować je z ego DeMarcusa Cousinsa, a wtedy wyrzutów sumienia, po opuszczeniu tego Titanica nikt mieć nie powinien.

***** *** i ***** *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał:

Wracajcie chlopaki, robi sie zabawnie, wszystko wskazuje na to ze Westbrook w Bulls.

Jeśli do tego dojdzie, to lepiej raczej nie będzie ( chociaż kto wie ), ale ciekawiej na pewno.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thomas napisał:

Jeśli do tego dojdzie, to lepiej raczej nie będzie ( chociaż kto wie ), ale ciekawiej na pewno.

kurde mam dylemat z jednej strony chciałby zobaczyć co na temat RW w Bulls napisze Joseph, ale z punktu widzenia kibica Lakers mam jednak nadzieję, że Clippers spełnia życzenia PG i się nim "wzmocnią" 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2023 o 18:06, Thomas napisał:

Kierunek, wakacje od drugiej połowy kwietnia.

Nie ma to jak dostać wpier....l od zespołu który wymienił "pół składu".

 Wakacje wakacjami czy inny łomot, gorsze jest to, że Litwin nie dostrzega problemu jaki ma ten zespół, gdyby było inaczej to albo próbowałby wzmocnić skład, oddać DDR AC i Lavine'a, lub ostatecznie zwolnić Donovana, a on w zasadzie wyszedł na konferencję i zrobił coś co latami oglądaliśmy w wykonaniu GarPaxa. To wszystko jest tak poje..., że brakuje słów.

Pomysł z RW przyjmuję jako pozytyw, ponieważ każdy nawet najbardziej szalony pomysł, który wyrwie ten zespół z rąk Donovana i duetu DDR&Lavine należy traktować jako krok w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tankathon napisał:

 Wakacje wakacjami czy inny łomot, gorsze jest to, że Litwin nie dostrzega problemu jaki ma ten zespół, gdyby było inaczej to albo próbowałby wzmocnić skład, oddać DDR AC i Lavine'a, lub ostatecznie zwolnić Donovana, a on w zasadzie wyszedł na konferencję i zrobił coś co latami oglądaliśmy w wykonaniu GarPaxa. To wszystko jest tak poje..., że brakuje słów.

Pomysł z RW przyjmuję jako pozytyw, ponieważ każdy nawet najbardziej szalony pomysł, który wyrwie ten zespół z rąk Donovana i duetu DDR&Lavine należy traktować jako krok w dobrą stronę.

Chyba dawno nie widziałeś Westbrooka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.