Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 22/23 - czyli czemu gwiazdy NBA nadal są takie....


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ignazz napisał:

Przede wszystkim pierwsze nazwiska z listy to miały potężne problemy narkotykowe a czwarty nadwaga i lenistwo. Tu mamy inny defekt mentalu. 

Zdecydowanie w przypadku Bena to jest załamanie mentalne., Klepki mu się we łbie poprzestawiały i trudno będzie z powrotem te klepki poukładać .,Na widok pomarańczowej piłki jego słaba psychika wysyła maila do nadciągającej kupy , że spotkanie jest w spodniach., Nie  mam pojęcia czy to jeszcze możliwe ,żeby  Bena naprawić i zrobić z niego "człowieka z miasta" .,  Ja bym jeszcze spróbował wysłać go na rehab do Uniondale ,żeby pograł sobie na poziomie G-leauge i albo rybki, albo pipki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vonBaron napisał:

A może on cały czas troluje? Ma wyjebane na grę a kasa i tak się zgadza. 

Nie wydaje mnie się.,W jego zachowaniu widać strach i to taki prawdziwy, że trudno byłoby bardziej autentycznie udawać .,Chyba że potrafi, to powinien zostać aktorem kina akcji ,najlepiej w horrorach, a wtedy zgarnie więcej. Oscarów niż Nicholson ,Pacino i De Niro razem wzięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BMF napisał:

Też bez przesady, nie jest tak, że Simmons nie załapie się na kontrakt w NBA nawet z taką grę.

Być może jakiś frajer się znajdzie. Z drugiej strony nie będzie chyba ryzykownym stwierdzenie iż nawet Westbrook ma obecnie większą wartość od Simmonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co o tym kasztanie sie rozwodzic. To co widac to Bridges uwalnia swoje talenty i pokazuje ze jednak nie jest przeplacony jak niektorzy oceniali. Co do nets to zaczyna mi sie podobac to co zrobili ostatnio i raczej nie bedzie zaoranej ziemi jak po zawodach z boston i aingem. Troche mi w tym wszystkim zabraklo w pierwszej piatce Cam ale Thomasa zamast Cam johnsona. Ten dzieciak tez pokazal ze jak mu dac touches to jest bardzo produktywny a ci go po wymiania na lawke. Troche szkoda tez ze sie brooklyn nie pozbyl currego w trade deadline. Ktos by przed PO go na pewno wzial za 1st. A teraz jak na niego patrze to jest po tej zawierusze okolo allstarowej stal sie calkowicie zagubiony. Harrisa tez moznabylo pchnac i Millsa.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matek napisał:

:D

Dobre, dobre. 

Gdyby znalazł się jakiś frajer, który by coś takiego dał, to Curry grałby gdzieś indziej. 

zalezy jak patrzec jakby curry mial dluzsza umowe to pewnie dalo by sie wyciagnac pick pod koniec 20+ lub poczatek drugiej rundy. Atak to spadajaca umowa mozliwe ze za wypozyczenie ktos by placil. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 12:34, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Paradoksalnie Vaughn to bardzo bezpieczny wybór:

  • pierwsze trzy lata jako HC w Orlando miał fatalne, ale od 8 lat jest już asystentem w BRK (to jego 9-ty sezon); przeżył już dwóch różnych trenerów, czyli są z niego zadowoleni
  • wszyscy w organizacji doskonale go znają - Udoka - abstrahując od skandalu w BOS, w realiach dużej korporacji jaką jest klub NBA to niewiadoma; to jak z zatrudnianiem nowego dyrektora marketingu lub sprzedaży - w poprzedniej firmie miał super wyniki, ale nie wiadomo jak odnajdzie się u nas?
  • w sezonie 2019-2020 po zwolnieniu Atkinsona uratował play-offs (7-3 w ostatnich meczach, przy 28-34 Atkinsona)
  • nie ma nic do stracenia; jeżeli dowiezie PO możliwe że zostanie trenerem na kolejny sezon; jeżeli zawali - wróci na ławkę jako asystent
  • na razie jego historia w Nets to bycie strażakiem, który ratuje team po "złym" trenerze; underpromise - overdeliver.
Cytat

The Brooklyn Nets have signed head coach Jacque Vaughn to a multi-year extension. Vaught became the Nets head coach when Brooklyn fired Steve Nash earlier this season.

Vaughn has gone 32-19 while leading Brooklyn this season. He was previously 7-3 as the Nets interim head coach in the NBA bubble during the completion of the 2020 season.

Brooklyn players have praised Vaughn for his leadership, attention to detail and focus on defense since he took over for Nash.

Także tak 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Simmons zawsze byl przeceniany tu na forum, ale ze wypadnie z rotacji takich Nets 2023 to bym się nie spodziewał. Cam Thomas wrzucił 2x40 i też wypadł, musi być piękną dziurą w obronie/nie błyszczeć umysłem.

Inna sprawa, że on kosza to raczej w sercu nie ma i nigdy nie miał od czasów LSU jak już mówiono przed draftem, więc chyba mu wszystko jedno. Ma siano, pogra sobie w CODa, dupeczki go pocieszą, jest fajnie.

Straszny upadek, a byli ludzie co chcieli handlować Embiidem i budować Sixers wokół niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gwiazdy tej ligi robią wszystko, żeby doprowadzić do jakiegoś potężnego lockoutu. taki simmons jest najlepszym powodem, żeby zastanowić się nad sensownością w pełni gwarantowanych, maksymalnych kontraktów. nba mają nfl za ścianą, gdzie coś takiego po prostu nie istnieje, a tu dajesz typowi 200 mln za 5 lat, jesteś do niego uwiązany a okazuje się, ze jemu się odechciało grać w koszykówkę, bo w zasadzie to czemu nie? Ktoś mu dał te pieniądze niezależnie od tego jak się przyszłość potoczy to sobie z tego korzysta. Simmons już od liceum wyglądał, jakby niespecjalnie lubił ten sport i rywalizację, a po prostu był to środek do zdobycia ustawiających go na całe życie pieniędzy i sławy i jakiegoś statusu celebryty i jak tylko go osiągnął to zdaje się, że motywacja spadła mu prawie do zera.

Durant podpisał w 2021 roku przedłużenie z Nets na 198 mln, które weszło w życie w TYM SEZONIE xD a on latem prosił o trejd. Kluby w tej chwili nie mają już praktycznie argumentów tylko są zależne w zupełności od decyzji zawodników. Kiedyś to chociaż można było liczyć, że jak kogoś podpiszesz to te dwa lata pogra zanim mu się coś odmieni, a teraz podpisujesz gwiazdę ligi za 200/250 mln i może za pół roku zażąda trejdu, a jak coś chcesz z tym zrobić to jesteś mało 'pro-players' i nie możesz liczyć na wolnych agentów.

nba z takimi rzeczami zabrnęła mocno za daleko i nie wiem czy jest jakikolwiek sposób do powrotu do jakiejś względnej chociaż równowagi

edit; w sumie w nfl watson dostał w pełni gwarantowany kontrakt i chyba wszyscy złapali się za głowę na to co robią Browns. Ale nadal dotyczy to bardzo wąskiej grupy zawodników, na pewno nie odpowiedników Benów Simmonsów

Edytowane przez Sachs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vonBaron napisał:

Oczy krwawią od oglądania Nets, z taką grą nawet nie ma co marzyć o play in. Obecna obrona Nets jest chyba najgorszą w lidze. 

Też tak miałem. Dla mnie pocieszeniem jest to co grają po drugiej stronie East River ,Nawet usnąłem bo już nie dałem rady patrzeć i obudziłem się w połowie 4Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vonBaron napisał:

Oczy krwawią od oglądania Nets, z taką grą nawet nie ma co marzyć o play in. Obecna obrona Nets jest chyba najgorszą w lidze. 

Jak pisałeś to po pierwszej kwarcie to rozumiem...ale potem to nie rozumiem. Jak w pewnym momencie zaskoczył atak Neta to była poezja. Wszystko im wychodziło. Boston nagle nie potrafił trafiać i nagle z minus 28 było chyba 106-90 na początku 4 kwartyl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz i comeback w wykonaniu Nets. Taki Brooklyn aż chce się oglądać (pomijając oczywiście początek meczu)! :) 

Przerwana zła passa i miejmy nadzieję, że będzie to szło tylko w pozytywnym kierunku, bo po tak obszernej przebudowie można było się spodziewać delikatnych "przeszkód".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.