Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, PangLoss napisał:

Żeby tę młodzież ogrywać trzeba ją najpierw mieć, THT i Vanderbiltem to można grać po to żeby zagwarantować sobie najlepszy swój pick za rok ale tankujesz po to żeby mieć jak największą pulę jak najlepszych wyborów

Ale włąśnie Jazz pozbierało

Sexton 23 lata. Achbaji 22. Bolmero 21 Kessler , Do tego Markannen ma nadal 25 . Jazz jest w przebudowie . Cały czas oddają wetranów za młodziez i picki. Nie ma zespołu który w takiej sytuacji by zrobił ruch odwrotny tj oddał Vanderbilta w sumie za weterana i mało warte wybory.. To w ogóle nie wchodziło w rachubę i ja wiem czemu Suns chcieli zrobić taki ruch ale z punktu widzenia Jazz nie miało to żadnego sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Ale włąśnie Jazz pozbierało

Sexton 23 lata. Achbaji 22. Bolmero 21 Kessler , Do tego Markannen ma nadal 25 . Jazz jest w przebudowie . Cały czas oddają wetranów za młodziez i picki. Nie ma zespołu który w takiej sytuacji by zrobił ruch odwrotny tj oddał Vanderbilta w sumie za weterana i mało warte wybory.. To w ogóle nie wchodziło w rachubę i ja wiem czemu Suns chcieli zrobić taki ruch ale z punktu widzenia Jazz nie miało to żadnego sensu

Jaka jest cena za Clarksona? Tak realnie patrząc na roster Bulls? 

 

White i co dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Jak Bojan poszedł za taki szrot,  to raczej nie jest to sygnał dla Gmow zeby dawać 1 rundę i młodzież za Clarksona.

Ale tam chodziło o zejście z kasy bo Pistons mieli wciąz jeszcze wolną przestrzeń Aczkolwiek powtórzę to kolejny raz ta wymiana była zła dla Jazz ale kluby mniej chętnie dają dużo za spadającą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

White w niczym nie przypomina LaVina 

I nie robi żadnych postępów 

Ale Ozyyemu chodziło  o Clarksona

@ozzy110 Ale ja nie wiem czy Conley jeszcze ma coś w baku bo dramatycznie wyglądał od czasu Covidu w połowie stycznia. Może to efekt choroby ale on nagle przestał całkowicie grać. W obronie stał się kołkiem . w ataku przestał kreować, trafiać. Ja bym nie szedł w Conleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie w lidze Conleyem? Skoro Jazz robią przebudowę i wymieniają wszystko co się da, to może wymienią też publiczność? Przynajmniej nie będzie słychać narzekań, że w SLC wciąż pełno rasistów na trybunach.

Edytowane przez Scottie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, memento1984 napisał:

Lauri pyknal swoj typowy mecz wiec nastepny bedzie 4/6 i wyjdzie jego 36% 3pt 

Może sobie robić co chce. Jazz musi iść po Victora. Za wszelką ceną. Może nawet wysłać wszystko co ma wartość za Westbrooka i kazać Westbrookowi grać 48 minut.  Jazz ma dośawidczenie jak zbudowac męśnie na chudziaku z Francji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 12:42, ely3 napisał:

Jeśli nie znajdą wymiany to na pewno Lee i Johnson są skasowani

Już Lee wyrzucony z Jazz. To był pewniak bo nawet w sparingach ledwo co wstawał z ławki. Oprócz Johnsona najgorzej wygląda Bolmero. Cięzko powiedzieć czy będa go chceli zatzymać ale musza zejść do poziomu 15 graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny pewniak został odstrzelony. Podobno Jazz próbowali go shandlować za pick ale nie było chętnych. Jazz wciąż musi jednego skasować...Wygląda na to ,że Jazz  nie za bardzo ma teraz partnerów do dalszych wymian choć taki Conley czy Gay średnio się wpasowuje no ale taki Markannen może będzie handlowany w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

No i kolejny pewniak został odstrzelony. Podobno Jazz próbowali go shandlować za pick ale nie było chętnych. Jazz wciąż musi jednego skasować...Wygląda na to ,że Jazz  nie za bardzo ma teraz partnerów do dalszych wymian choć taki Conley czy Gay średnio się wpasowuje no ale taki Markannen może będzie handlowany w lutym

A to akurat dziwne, jeden z jaśniejszych punktów w Lakers rok temu. Jazz wydawali się dla niego idealnym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jako ostatni poleciał Butler. Był na niego rok temu ogromny szał ale jak przyszło co do czego to się okazało ,że jednak jest za mało atletyczny i ma zbyt słaby rzut by się utrzymać w lidze

Jazz jednak po tym jak wybrało Mitchella to skopało draft jak i wzmocnienia. To już mniej więcej wiadomo kto będzie grał . Zapowiada się fatalny sezon i ostra jazda po Victora. Choć widząc jakiego pecha ma Magic i co tydzień oglasza kontuzję kolejnego gracza to będzie cięzko choć teraz i tak 3 najsłabsze drużyny mają takie same szanse na nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz jest fatalnym zespołem. Jazz jest fatalnym zespołem. Musiałem to sobie powtarzać oglądając ten mecz. Po 9 latach pierwszy raz widze Jazz w którym nikt nie ma pojęcia jak bronić pomalowane. Olynyk w tym meczu był słaby. Nie jestem pewien ale Nuggets to pod koszem chyba mieli z 80% skutecznosci. Gordon robił co chciał.

Z drugiej strony jeśli s5 Jazz Conley-Clarkson- Vanerbillt-Lauri-Olynyk gra na równo z mocarną s5 Nuggets to nie wiem co powiedzieć. Realnie to Nuggets chyba też sobie ciągle powtarzali ,ze Jazz jest fatalnym zespołem bo wyszli na pewniaka i jeśli chodzi o energię to przepaść między drużynami była kosmiczna. Tak fatalnej obrony za 3 jak dzisiejsza Nuggets to już nie pamiętam. Jazz mogło sobie robic co chce za łukiem. Lauri grał rewelacyjnie ( tak  wiem zgodnie z tradycją następne 4 zagra na skutezności 1/16). 

Druga rzecz znacząco inna niz kiedyś to Jazz mocno atakowało kozłujących . Wymusiło ogrom strat a za Snydera Jazz rok w rok była 28-30 w wymuszaniu strat. Widać inną filozofię gry ale też i inny skład. Jazz nie ma rim protectora

Jeśli chodzi o młodzież bo to w sumie najważniejsze w tym sezonie ( wyścig po Victora to rzecz uboczna fajnie jak się uda ale obecnie najsłabsza 5 ligi ma mniej więcej te same szanse na nr 1 draftu) to

Vanderbilt - niesamowita energia. dobra obrona. Zaskoczył mnie iloscią zbiórek

Lauri/Sexton - już nie tacy młodzi ale widać ,ze Colin będzie raczej z łąwki wchodził i świetnie sobie z tym radzi. Trochę gorzej z kreowaniem pozycji kolegów . tu jeszcze sporo do poprawy. Lauri grał rewelacyjnie

THT- ech ja tego gracza nie lubie i chyba nie polubię. Koszmarne decyzje. Oby się ogarnął bo na razie to delikatnie mówiąc słabo

Kessler- Jak na debiut to był dobry. Zwłaszcza w ataku. Niezła praca nóg. Lepiej łapie piłki niż Gobert. Ten reverse layup chyba na Jokiciu pod koniec trzeciej dobry. Ogólnie w obronie jest sporo do poprawy

Azuubike i Bolemro chyba za dużo nie pograją i raczej są to zmarnowane talenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 tht obawiam się, że się nie ogarnie. Po rookie sezonie zjazd straszny, chlop ma tunelowa wizje i nie widzi nic jak juz wchodzi na kosz.

A ze nie ma rzutu i nie broni, to jest jaki jest.

I nie chodzi o brak talentu, bo ma z czego rzeźbić, ma kocie ruchy itd. Po prostu bardzo niskie bbal IQ.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Tak fatalnej obrony za 3 jak dzisiejsza Nuggets to już nie pamiętam.

Miałem o tym pisać przed sezonem, ale chyba nie napisałem, więc nie mogę powiedzieć "a nie mówiłem" ;)

Generalnie jak wrócić do serii z Dubs, gdzie Nuggets zostali okropnie rozstrzelani przez Stephoklayopoola, to wiadomo było, że po dodaniu Murray i MPJ do tego składu, Nuggets nie rozwiążą swoich największych problemów, po prostu je nieco zatuszują na czas RS, bo samym talentem sobie nieraz poprzerzucają przeciwnika, ale obrona będzie cały czas ich największą słabością. Przy tak napakowanym zachodzie jak ich osobiście nie widzę w TOP4 i robiących jakiś większy run w PO.

PS Tak, to taki specjalny October-overreaction post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też powiedzieć ,że ten nowy parkiet Jazz jest po prostu piękny. Głęboki niebieski prawie granat. Do tego logo z górami. Mniej mi się podobają koszulki ale chyba w kolejnym meczu już będzie ten musztardowo czarny

Prawda jest taka ,że dla prawdziwych fanów nie ma kalkulacji lepiej przegrywać. Hala szalała , eksplodowała jak Jazz gniotła Nuggets. Ten zespół i nie ma talentu by wejść choćby do play-in ale też nie ma sensu grać jak Thunder specjalnie Poku ne centrze by przegrywać

Tak dobry mecz Rudego Gaya już się nie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.