Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

Nikt ci nie da dwóch niechronionych wyborów za graczy typu Bojan. Conley czy Clarkson. Bądźmy realistami. Nie twórzmy tutaj wymian ala LAF z czasów Clippers. Może za Bojana jakiś TOP20 chroniony wybór i jakiś młodziak.  Clarkson i Conley mają długie umowy . tu jest szansa tylko gdyby Jazz brało na siebie złą umowę to wtedy moga wchłonąc wybory.

Conley miałby szansę w jakiś Clippers gdyby ci mieli czym handlować , Jazz niestety szykuje sobie dwa lata tankowania

3ch zawodników do rotacji na długie minuty do kontednera 1 pick. zabranie Westbrooka z jego cegłami i 47Mil to drugi pick. Ale nie przejmuj sie Ainge wymieni tych 3ch na 3 1rundowe pick z innymi drużynami i i to bez westbrooka.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał:

3ch zawodników do rotacji na długie minuty do kontednera 1

To tak nie działa. Clarkson i Conley to średnie umowy. RW może i nie daje wiele ale trudno powiedzieć czy akurat Conley z maja i Clarkson też coś dadzą. .Niezależnie jak to Ty sobie oceniasz nie dajesz dwóch picków za weteranów ,,No chyba ,że Jesteś Cavs i dajesz dwa za Mozgova bo tak chce James

Ale to były dalekie wybory z dużą ochorną. Więc o ile mogę sobie wyobrazić wybór 27 TOP 7 chroniony plus 29 chroniony TOP14 ( i jak nie przejdzie to zamienia się w wybór druroundowy z 29 to może. Ale dwa niechronione wybory to sie daje za ALL stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ely3 napisał:

.Niezależnie jak to Ty sobie oceniasz nie dajesz dwóch picków za weteranów ,

 

Przeciez napisalem że jeden pick za tych zawodników a drugi za wziecie westbrooka z jego ceglami i masywnym kontraktem. Jak już sie tak boisz może ten jeden  pick być protected top 3 a po roku unprotected

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak, że jeśli Lakers mają oddawać wszystko co mają, żeby pozyskać paru solidnych weteranów i w ten sposób zwiększyć swoje szanse na tytuł z jednego procenta do pięciu, to już lepiej dla nich po prostu zostawić Westbrooka w domu, dać minimum Schroederowi i grać tym co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jendras napisał:

Sytuacja wygląda tak, że jeśli Lakers mają oddawać wszystko co mają, żeby pozyskać paru solidnych weteranów i w ten sposób zwiększyć swoje szanse na tytuł z jednego procenta do pięciu, to już lepiej dla nich po prostu zostawić Westbrooka w domu, dać minimum Schroederowi i grać tym co mają.

Z punktu widzenia LAL nawet ok ale trzeba tak było postępować przed wzieciem tego kancera a nie zadawalac Brona. Teraz zeby zadowolic ich primadonne powinni oddac bricka jak najszybciej chyba  ze sa wkurzeni na jamesa bo im kazal zrobic ten deal rok temu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnie dwie wymiany w wykonaniu Ainge są dla mnie nie do końca zrozumiałe. Ta wymiana z Pistons o tyle dziwne ,że nawet nie brał drugiej rundy. Ani Olynyk ani Lee nie mają większego sensu bo nie są rozwojowi. Do tego Jazz ma teraz 18 graczy na umowach i musza wyrzucić aż 3 ze składu,,, Nie wiem może ja czegoś nie dostrzegam ale Olynyk jest już słaby a :Lee za rok będzie poza ligą. O ile JAzz nie wykupi jego umowy już teraz

Jazz ma podobno Clarksona już dogadanego ale nie wiem z kim.

Dla Jazz jedyny sens ,że zeszli z podatku co dla właściciela przy tankowaniu ma wartość. Ale jednak aż dziwne ,że nie wyciągneli jednej drugiej rundy od Pisstons. Dla Detroit Blojan to świetny zawodnik. Dobry strzelec właściwie z każdej pozycji. Trochę niestety już jest słaby w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka podana dziś w nocy przez insiderów Jazz jest taka, że Suns byli głównym faworytem do pozyskania Bojana ale się uparli ,że ma być też dorzucony Vanderbilt. A Jazz im powiedziało ,że nie robią tanku po to by oddawać młodzież tylko weteranów. Nie do końca wiadomo co Suns oferowało poza 2 wyborami draftowymi ale raczej wybory Suns nie są na tyle atrakcyjne by w ogóle oddawać młiodzież. Suns przekombinowali

Nadal nie wiem co oni chcą zrobić z nadmiarem zawodników . Jeśli nie znajdą wymiany to na pewno Lee i Johnson są skasowani bo ich wartość jest żadna. A oprócz nich to chyba tylko Beasley. Choć prędzej zobacze jak Jazz przyjmuje jedną złą umowe i wpycha Conleya. z Clarksonem komuś. Z Lakersami nie za bardzo jest podobno o czym rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ciekawostka podana dziś w nocy przez insiderów Jazz jest taka, że Suns byli głównym faworytem do pozyskania Bojana ale się uparli ,że ma być też dorzucony Vanderbilt. A Jazz im powiedziało ,że nie robią tanku po to by oddawać młodzież tylko weteranów. Nie do końca wiadomo co Suns oferowało poza 2 wyborami draftowymi ale raczej wybory Suns nie są na tyle atrakcyjne by w ogóle oddawać młiodzież. Suns przekombinowali

Nadal nie wiem co oni chcą zrobić z nadmiarem zawodników . Jeśli nie znajdą wymiany to na pewno Lee i Johnson są skasowani bo ich wartość jest żadna. A oprócz nich to chyba tylko Beasley. Choć prędzej zobacze jak Jazz przyjmuje jedną złą umowe i wpycha Conleya. z Clarksonem komuś. Z Lakersami nie za bardzo jest podobno o czym rozmawiać

Wciąż nie rozumiem logiki Ainge’a. Tajemnicą poliszynela jest że Crowder jest na wylocie więc na bank byłby w tym dealu, do tego pewnie Payne i 1st albo Saric/Shamet. Crowder jest spokojnie do opchnięcia w trakcie sezonu za late 1st (w najgorszym scenariuszu 2 2rd ale raczej można zakładać że większość contenderów chciałaby się wzmocnić o Jae i kto ma pick by raczej go nie żałował). Jazz pozbyli się najlepszego assetu z graczy na kontrakcie za nic, za 5 mln co w dzisiejszej NBA jest kwotą śmieszną, nie pozbyli się kontraktu Conleya i nie zdobyli picków. Vanderbiilt był dealbreakerem? Chyba lepiej oddać Vanderbilta i mieć dwa late 1st roundery niż go mieć i dostać za Bojana Olynyka i 5 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PangLoss napisał:

Wciąż nie rozumiem logiki Ainge’a.

W sumie to pierwsza zła wymiana Ainge ale umowa z suns wyglądałaby jeszcze gorzej. Nie oddajesz młodziezy  za jakieś pseudo pierwsze rundy. Crowder to żadna wartość dla tankującego zespołu i wyjaśnij mi po co Jazz ma oddać Vanderbilta skoro z wyborów Suns miałaby marne szanse by wybrać kogoś podobnego.

Wymiana z Pistons nie była dobra ale tam chodziło  o to by zejść nie 5 mln ale oni schodzili z podatku i to repeateara więc tam jest sporo sporo wiecej do ugrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2022 o 19:38, ely3 napisał:

 

Jazz ma podobno Clarksona już dogadanego ale nie wiem z kim.

Bear Clarkson, Jordan’s brother, took a swipe on his Instagram story, further creating speculations of a probable L.A. reunion wherein Clarkson’s No. 00 yellow jersey is hanging alongside LeBron James and Anthony Davis’ purple and gold gears.

 

Jak ktoś ma zrobić idiotyczna wymianę po 76 guarda, to możliwe że właśnie Lakers. Nunn może być na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

W sumie to pierwsza zła wymiana Ainge ale umowa z suns wyglądałaby jeszcze gorzej. Nie oddajesz młodziezy  za jakieś pseudo pierwsze rundy. Crowder to żadna wartość dla tankującego zespołu i wyjaśnij mi po co Jazz ma oddać Vanderbilta skoro z wyborów Suns miałaby marne szanse by wybrać kogoś podobnego.

Wymiana z Pistons nie była dobra ale tam chodziło  o to by zejść nie 5 mln ale oni schodzili z podatku i to repeateara więc tam jest sporo sporo wiecej do ugrania

Crowder dla Jazz niepotrzebny, to materiał na handel po pick 25-30, więc w sumie zakładam że handlując z Suns Jazz graliby dwa picki z tych okolic (chociaż pick Suns na mocnym zachodzie ja bym brał bo kosztowałby jak pick 25-30 a może być dużo dużo lepszy, to naprawdę nie jest tak że oni mają pewne miejsce w top 5 z cp3 w wersji dziaderskiej i cholera wie jaką chemią i licznymi dziurami w rosterze na kilka dni przed rozpoczęciem obozu)

Vanderbilt to jest na moje oko pick 25-30, może 20-30, nie chce mi się wierzyć że ktoś oddałby za niego nie wiem 15 pick w średnim drafcie, ale w sumie to poza PO niewiele go widziałem a tam wydawał mi się raczej jednowymiarowym rolesem bez rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PangLoss napisał:

Crowder dla Jazz niepotrzebny, to materiał na handel po pick 25-30, więc w sumie zakładam że handlując z Suns Jazz graliby dwa picki z tych okolic (chociaż pick Suns na mocnym zachodzie ja bym brał bo kosztowałby jak pick 25-30 a może być dużo dużo lepszy, to naprawdę nie jest tak że oni mają pewne miejsce w top 5 z cp3 w wersji dziaderskiej i cholera wie jaką chemią i licznymi dziurami w rosterze na kilka dni przed rozpoczęciem obozu)

Vanderbilt to jest na moje oko pick 25-30, może 20-30, nie chce mi się wierzyć że ktoś oddałby za niego nie wiem 15 pick w średnim drafcie, ale w sumie to poza PO niewiele go widziałem a tam wydawał mi się raczej jednowymiarowym rolesem bez rzutu.

No i nadal nie wiem jaki to sens dla Jazz.

Wg Ciebie zepsół w przebuodwie ma oddawać młodzież by pozyskać weterana i mało warte wybory?  Propozycja Suns nie miała żadnego sesnu dla Jazz. Ta z Detroit może nie jest super ale przynajmniej właściciel zaoszczędzi kilkanaście milionów.  Wymiana z Suns nie miała żadnej dosłownie żadnej wartości dla jazz a co gorsza oddawało jeden z nielicznych sensownych młodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Reikai napisał:

Bear Clarkson, Jordan’s brother, took a swipe on his Instagram story, further creating speculations of a probable L.A. reunion wherein Clarkson’s No. 00 yellow jersey is hanging alongside LeBron James and Anthony Davis’ purple and gold gears.

 

Jak ktoś ma zrobić idiotyczna wymianę po 76 guarda, to możliwe że właśnie Lakers. Nunn może być na wylocie.

Tylko kim dla jazz jest Nunn 

27 lat, ostatni sezon kontuzja kolana 

Jedyna wartość w tej chwili to spadające 5 mln po sezonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

No i nadal nie wiem jaki to sens dla Jazz.

Wg Ciebie zepsół w przebuodwie ma oddawać młodzież by pozyskać weterana i mało warte wybory?  Propozycja Suns nie miała żadnego sesnu dla Jazz. Ta z Detroit może nie jest super ale przynajmniej właściciel zaoszczędzi kilkanaście milionów.  Wymiana z Suns nie miała żadnej dosłownie żadnej wartości dla jazz a co gorsza oddawało jeden z nielicznych sensownych młodych

Wymiana z Suns dawała im to co jest najcenniejszą walutą dla tankujących small-market teamów czyli picki (docelowo dwa 1st roundery) których wartość jest moim zdaniem wyższa niż Vanderbilt. 5 baniek z salary to można zejść dokonując serii mniejszych ruchów, których Jazz pewnie w celach osłabiania zespołu jeszcze wiele dokonają do lutego, a nie jak handlujesz swoim najlepszym graczem nawet jeśli cała liga wie że organizujesz wyprzedaż.

Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PangLoss napisał:

Wymiana z Suns dawała im to co jest najcenniejszą walutą dla tankujących small-market teamów czyli picki

Picki Suns mają niewielką wartość. I gdyby to były picki za Bojana to ok ale Suns chciało Vanderbilta a najważniejszą wartością dla zespołu w rpzebudowaniu jest młodziez , która już coś udowodniła. Vanderbilt pokazał sporo talentu  i oddanie go byłoby pozbawione sensu. Zwłaszcza za Crowdera ..

Najważniejszza rzecz dla zespołu jak Jazz to ogrywanie młodziezy. Dlatego w każdej wymianie brali młodzież. Oddali do Lakers Beva za THT . Nigdy ie oddajesz w drugą stroną tj Vanderbilta za Crowdera. To kompletnie nie ma sensu by brać weteranów a pozbywać się młodzieży

Jazz z młodzieży może oddać Lee bo on i tak jest do odstrzału,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Picki Suns mają niewielką wartość. I gdyby to były picki za Bojana to ok ale Suns chciało Vanderbilta a najważniejszą wartością dla zespołu w rpzebudowaniu jest młodziez , która już coś udowodniła. Vanderbilt pokazał sporo talentu  i oddanie go byłoby pozbawione sensu. Zwłaszcza za Crowdera ..

Najważniejszza rzecz dla zespołu jak Jazz to ogrywanie młodziezy. Dlatego w każdej wymianie brali młodzież. Oddali do Lakers Beva za THT . Nigdy ie oddajesz w drugą stroną tj Vanderbilta za Crowdera. To kompletnie nie ma sensu by brać weteranów a pozbywać się młodzieży

Jazz z młodzieży może oddać Lee bo on i tak jest do odstrzału,

Żeby tę młodzież ogrywać trzeba ją najpierw mieć, THT i Vanderbiltem to można grać po to żeby zagwarantować sobie najlepszy swój pick za rok ale tankujesz po to żeby mieć jak największą pulę jak najlepszych wyborów.

Moim zdaniem deal z Suns był znacznie lepszy od dealu, który poszedł, , ale rozumiem że inaczej oceniasz Vanderbilta, być może masz rację. Na moje oko to jest gracz za którego można by dostać na chwilę obecną maks pick Suns, a przy tym założeniu oferta Suns była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.