Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ely3 napisał:

Ale konkretnie to niby czym. Bo rzutu nie ma więc stretch 4 nie będzie

 

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

swoją grą gdy dostał od Thubsa regularne minuty?

dlaczego udajesz, że wiesz co piszesz skoro nie śledziłeś drugiej połowy sezonu?

 

Może to i tak średnio mocna próbka, ale to i tak lepiej niż gloryfikowanie paczki Cavs jakby zdobyli przynajmniej Butlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Kto gloryfikuje paczkę Cavs? Ja tylko ci napisałem ,że paczka Cavs lepsza od tej Knicks

no raczej zewsząd słychać głosy, że to nie jest wysoka cena za takiego zawodnika 

a co do paczki Knicks to wszystko rozbija się o to czy wierzysz w to, że kontrakt Barreta i on sam może się obronić czy uważasz go za gracza na poziomie Sextona po kontuzji, ja mam nadzieję, że teraz gdy już nie musi martwić się o hajs pójdzie tylko w górę, choć wciąż trio Brunson Barret Randle nie odpowiada mi fitowo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

No i ja tu widze 9 zespolow lepszych, nie 10.

IMO zdrowi Wizards mają lepszy skład niż Knicks. Tak czy inaczej ich max to walka o play-in. Zdecydowanie bardziej podoba mi się to co się dzieje w Detroit. Mamy młody, perspektywiczny skład z liderem, który w niedalekiej przyszłości będzie etatowym All-Starem i pewnie już w następnym sezonie będziemy wyżej niż NY. Co jak co, ale Wschód się mocno wyrobił, jest coraz więcej silnych drużyn, a Knicks są po prostu przeciętni. Zresztą kim oni chcą straszyć? Rondlem? Brunsonem? C'mon. Nie zazdroszczę ich fanom.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli zakładamy, że NYK będą w takiej formie jak ostatnio to tak, ale ja wolę ufać, że powalczo jak w bańce

Ufać to można żonie a nie zespołowi, który poprzednie rozgrywki kompromitował się w każdym ważniejszym meczu 

Randle spiął pośladki na jeden sezon, toppin to koleś bardziej chimeryczny niż Kuzma, a Barrett przy taktyce Thibsa zaliczył regres 

Knicks jedyne co dobrego zrobili to zapłacili rjowi te 100 baniek, bo jest spora szansa, że chłopak coś sobą reprezentuje

 

Max w grudniu thibs straci stołek 

22 minuty temu, eF. napisał:

IMO zdrowi Wizards mają lepszy skład niż Knicks. Tak czy inaczej ich max to walka o play-in. Zdecydowanie bardziej podoba mi się to co się dzieje w Detroit. Mamy młody, perspektywiczny skład z liderem, który w niedalekiej przyszłości będzie etatowym All-Starem i pewnie już w następnym sezonie będziemy wyżej niż NY. Co jak co, ale Wschód się mocno wyrobił, jest coraz więcej silnych drużyn, a Knicks są po prostu przeciętni. Zresztą kim oni chcą straszyć? Rondlem? Brunsonem? C'mon. Nie zazdroszczę ich fanom.

Na razie to macie kupę a nie skład 

Jedna jaskółka wiosny nie czyni 

 

I nie, Pistons nie będą wyżej niż Knicks 

Bo nie mają połowy składu zdolnego rywalizować na poziomie NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał:

Kto gloryfikuje paczkę Cavs? Ja tylko ci napisałem ,że paczka Cavs lepsza od tej Knicks.

Bo pisałem jakoby Ainge odrzucił złoto? A sam Barrett i jego 120 milionów dyskwalifikowało paczkę Knicks całkowicie.

picki Knicks napewno mialyby wieksza wartosc natomiast zawodnicy ktorzy lizneli "wieeeelkiego" NYC to juz porazka (ego/oczekiwania/realny skillset) a przy odrobinie szczescia mozna jeszcze wycisnac jakis pick pakujac Lauriego z jakims weteranem albo pokazac, ze Sexton nie jest zwlokami po aclu. Agbaji jest napewno ciekawym prospektem i pewnie na conajmniej kandydata na goscia do rotacji.

na dobra sprawe jak Danny wycisnie 2 picki od Lakers (jeden prot drugi unprot) to mozna go wtedy schowac do szafy i dac kogos kto potrafi draftowac albo wymieniac "po gwiazde" i nie pekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszyscy tak krytykujemy Danego z to "nie wymienianie za gwiazdy" ale w sumie to czy obecna sytuacja (finały, c's to contender z młodym core) nie pokazuje, że nieoddawanie tych pickow, które okazały się grantami, robertami williamsami, jaylenami brownami okazało się sluszne?

A co do draftowania, bądź co bądź, ten core contendera jakim są Celtics wydraftowal Danny, także tutaj rzeczywistość też trochę weryfikuje ten pogląd. A to że nie każdy, nawet wysoki pick da się idealnie skonsumować pokazują przyklady innych dobrych organizacji, nawet z "dobrze draftujacymi" GMami - Warriors z Wisemanem, Sixers z Okaforem, Fultzem. 

Być może problem nie był w zawodnikach, jak wszyscy uważali, tylko w trenerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 03:22, memento1984 napisał:

na dobra sprawe jak Danny wycisnie 2 picki od Lakers (jeden prot drugi unprot) to mozna go wtedy schowac do szafy i dac kogos kto potrafi draftowac albo wymieniac "po gwiazde" i nie pekac.

Reguły obecnej umowy nie pozwalają Lakers na zastrzeżenie któregoś z picków 27, 29.

Zacznijmy tutaj od 29r, zastrzeżenie powoduje, że dotykane zostają picki 30 i 31, a to jest sprzeczne z regulaminem (zasada 7 lat).

Protekcja na pick 27r powoduje, że nachodzi ona na pick 28, wyłącza to pick 29, gdyż nie można oddawać picków rok po roku.

W praktyce Lakers mogą tylko handlować pickami bez zastrzeżenia, oddanie takiej ceny za Conleya Czy Bojana, których termin przydatności szybko może się skończyć, a do tego sportowo też nie gwarantują jakiś fajerwerków to duże ryzyko a wzmocnienie niewielkie. Co innego w przypadku Irvinga, ryzyko było duże, ale też duża szansa na realny sportowy zysk bo jednak możemy sobie wyobrazić, że zdrowe BIG3 powinno zrobić PO bez najmniejszych problemów i jeszcze powalczyć w nich o coś. Nawet, jeśli szanse na to zdrowie i odpowiednią chemię w zespole byłoby nieduże, to na pewno nie żadne.

 

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

Ale wiesz, że można zastrzec pick bez przechodzenia jego na kolejny rok ;) ?

Tak, ale w przypadku Lakers, którzy po raz kolejny mogą mieć problemy takie zastrzeżenie odbiera 70% wartości picku. Musiałoby to być coś w stylu zastrzeżony w top3 a póżniej zostaje zamieniony na 2 drugorundowe, zastrzeżenie typu top14 (w loterii) to już 50 na 50 czy pick w ogóle trafi do Utah.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

Schroder jako back-up PG to jednak trochę inna opcja niż jako ~trzecia opcja (gdy przychodził do Lakers) lub jako gracz na 30mpg (Boston).

Albo Westbrook jest out na dogadanej wymianie, albo Lakers budują w komiczny sposób roster, w sumie 50/50. ;] 

W zeszłym roku widziałem lineupy Westbrook  Isiah Thomas Bazemore Melo i jakiś piąty kolek.

 

Nic mnie nie zdziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.