Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, marceli73 napisał:

Mowimy o barecie przed extension juz w Utah po wymianie

No ja też. PRzychodzi do Jazz i trzeba mu dać extension..A Ty piszesz ,że mogliby by nim dalej handlować. No właśnie średnio by mogli jakby mu dali extension. A jakby nie dali to nikt ci nie da wiele za młodego w sotatnim roku umowy kiedy wiadomo ,ze obecny klub nie chce go przedłużyć. 

Oferta Knicks bez Grimes i Quickleya nie miała żadnego sensu dla JAzz. OFerta Cavs też nie jest jakaś cudowna ale jednak Sexton-Lauri i tak wyglądają lepiej i są tańsi do trio Barrett-Toppin- Robinson. Jazz nie miało sensownych ofert więc próbują stworzyć młody zespół , który się będzie rozwijał mniej więcej w tym samym czasie. Z duż ailością wyborów za rok. Do tego zespół w którym Sexton będzie liderem a reszta ekipy będzie miała rok dwa doswiadczenia to pewniak do top 3 draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marceli73 napisał:

Mowimy o barecie przed extension juz w Utah po wymianie

no przeciez na gorszych warunkach z utah by nie podpisal. heh... 

43 minuty temu, ely3 napisał:

No ja też. PRzychodzi do Jazz i trzeba mu dać extension..A Ty piszesz ,że mogliby by nim dalej handlować. No właśnie średnio by mogli jakby mu dali extension. A jakby nie dali to nikt ci nie da wiele za młodego w sotatnim roku umowy kiedy wiadomo ,ze obecny klub nie chce go przedłużyć. 

Oferta Knicks bez Grimes i Quickleya nie miała żadnego sensu dla JAzz. OFerta Cavs też nie jest jakaś cudowna ale jednak Sexton-Lauri i tak wyglądają lepiej i są tańsi do trio Barrett-Toppin- Robinson. Jazz nie miało sensownych ofert więc próbują stworzyć młody zespół , który się będzie rozwijał mniej więcej w tym samym czasie. Z duż ailością wyborów za rok. Do tego zespół w którym Sexton będzie liderem a reszta ekipy będzie miała rok dwa doswiadczenia to pewniak do top 3 draftu

w ogole te potencjalne wymiany z ny nie mialy dla jazz wiekszego sensu. raz, z powodu c***owych umow barretta i robinsona, 2 - z powodu braku talentu w paczkach. jak by tego barretta nie obudowac (toppin, quickely ,grimes - jeden pies), 'bieda'. a te 'niechronione' picki, to palcem na wodzie pisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale picki NYK to zawsze zacna sprawa, tylko ta mlodziez poza Quickleyem to gowno warta a ego i zaplacic trzeba bylo teraz - Sexton za 1/2 tego co ten smieszny Barrett to i tak swietny deal jezli wroci na trajektorie sprzed 2 lat. 
Deal OK dla obu stron, nie wiedzialem ze Mitchell ma ten deal ~30mln/sezon - to mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kcp78 napisał:

Że niby barrett i mitchell + topin to taki upgrade w porównaniu z paczką od cavs? 😁...bo te niezastrzeżone picki to przecież tylko ładnie 'brzmią'...

co ładnie brzmią? jeśli nie miały być zastrzeżone to cały tweet można wrzucić do klopa 

3 godziny temu, ely3 napisał:

I Ty naprawdę uważasz ,że oddanie Mitcella po to by podpisać Barretta za 30 mln na sezon to w ogóle miało sens dla Jazz. Barrett z miejsca staje sie najbardziej przepłaconym młodym.. Kompletny bezsens dla Jazz . Ja nawet nie wiem jaki to sens dla Knicks płacić mu tyle bejmów

ja lubię Barreta i wierzę, że ten ostatni sezon był pochodna problemów całej drużyny, jednocześnie mam wątpliwości czy Mitchell to naprawdę taki złoty strzał, od wybuchu w bańce miewał bardzo dobre momenty jak i fatalne, w ogóle mam wrażenie, że on czym dalej w karierze tym bardziej się zwija, progresu w jego grze nie widać a ego wciąż rosło 

nie mówię na 100% że tamci dwaj dobija do poziomu Mitchella, ale jest taka szansa, zwłaszcza, że ciężko mi uwierzyć, że DM będzie jeszcze kimś więcej niż allstarem z poziomu top15-20 z wielkimi kłopotami by przekuć swoją grę na sukces w PO 

tak jak pisał Karpik - Cavs oddali swoje najlepsze assety za gracza, którym spokojnie mógł być Sexton choćby w wersji mini, jeśli gra z Garlandem nie będzie się układać to szybko może dojść do sytuacji, że Mitchellowi w Cavs przestanie się podobać 

jedyny powód dlaczego Ainge odrzucił ten deal to fakt, że chciał mieć swój autorski projekt, a nie NYK 2.0 w SLC, naiwnie pewnie myślał, że liga się rzuci na taką okazję a finalnie poszedł w bardzo średni interes, zauważcie, że gdyby się zgodził to NYK zostaliby z Brunsonem, Mitchellem Randlem i toną szrotu, nie wiem jak można nazywać paczkę od Knicks słabszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, january napisał:

A tak szczerze to największymi wygranymi są Knicks, że się nie wyprztykali ze wszystkiego za Mitchella do pary z Brunsonem.

Prawda i do tego teraz jest szansa opchnąć Rondla do Lakers ;D

17 godzin temu, ozzy110 napisał:

Ciekawe czy to zapowiada LeVerta na SFie.

To nie ma racji bytu, Okoro w S5 musi być jeśłi maja o cos grać o D utrzymać, bo Garland-Mitchell-CLV to będzie jeden z najgorzej broniących backcourtów w NBA

16 godzin temu, Reikai napisał:

Conley i Bojan to syf straszny dla Lakers, ale chyba nie ma co liczyć na coś więcej.

Za RW? To złoto. Bojan wiadomo bedzie wchodził jako scorer z ławki, ale Conley z Bevem na ten rok, to może być prawdziwy Last dance LBJa. Nawiększym problemem Lakers będzie jednak bronienie na pozycji F

4 godziny temu, ely3 napisał:

Sexton dodaje 72 /4. I Jazz są ponizej podatku i hard capu. Baarrett dostaje 120/4 i Jazz byliby w czarnej D

Przecież Jazz nie zostaną z tymi kontraktami co maja do końca tego sezonu nawet... Conley, Clarkson, Bojan a nawet Beasley to 90% kandydaci do sprzedaży. Może Malik najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Conley, Bojan, Markkanen za protected pick (jeden) i Bricka to fair value. Jazz się pięknie czyści i dostaje pick, Lakers biorą przeplacone dłuższe umowy, by poudawac walkę o cos;)

Ale znając życie to Lakers zbiorą zle umowy typu Hield, Fournier czy grajki z Jazz i jeszcze za to swymi jedynymi 2 pickami zapłacą xd. 

Niesamowite jest, że pelinka się trzyma na stanowisku po tym wszystkim co odwalil. Od offseason 2020 to jest Level wydawało się niedościgniony Kinga z Nets (deal z Aingem notabene).

Ja sie tu bardziej boje jakiegos Conley/Bojan/Clarkson za 2 unprotected picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kcp78 napisał:

te picki to taki populistyczny szrot. gwarancji zadnej, ale najwazniejsze, ze w sloncu chrom 'ladnie' sie swieci...

tyle,że dla Dannygo nie liczy się nic więcej, chyba to zauważyłeś?

też uważam, że wartość pickow jest przeceniana, ale no chyba nie aż tak jak Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

tyle,że dla Dannygo nie liczy się nic więcej, chyba to zauważyłeś?

też uważam, że wartość pickow jest przeceniana, ale no chyba nie aż tak jak Ty :)

bo wartosc weteranow jest wymierna. taki mitchell, chocby. wyzej juz na 99% nie podskoczy, ale to wciaz regularny all star. a picki, coz...kazdemu sie marzy lbj, giannis, morant. a potem przychodzi dzien draftu i bierzesz, dajmy na to, kwame browna :). z reszta, zgadzam sie tutaj z naszym gm-em, troyem. uwazam jego optyke w kwestii draftu za gleboko madra. nie liczy sie to, z jak wysokim pickiem draftujesz, lecz to, jak sie do tego momentu przygotujesz. period! wyzszy pick daje, oczywiscie, wiekszy komfort, bo jesli masz 'jedynke', to bierzesz z pelnej puli, niemniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem jak można nazywać paczkę od Knicks słabszą

Bo Toppin mniej potrafi od Markannena. Barrett chciał 30 mln na sezon co jest absurdem biorąc pod uwagę co daje i jest w najlepszym przypadku na tym samym poziomie co Sexton  , A Robinson po otrzymaniu nowej umowy po prostu się obijał. . Przecież Toppin nawet zbierać nie potrafi. Toppin to może nawet nie dostać od nikogo umowy za 2 lata jak mu się skończy debiutancka. Średnio się nadaje do dzisiejszej koszyjkówki

Barrett jest wart właśnie 72/4 jakie dostał Sexton a będzie zarabiał 120 ... Tylko Knicka mogli mu dać taką umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

bo wartosc weteranow jest wymierna. taki mitchell, chocby. wyzej juz na 99% nie podskoczy, ale to wciaz regularny all star. a picki, coz...kazdemu sie marzy lbj, giannis, morant. a potem przychodzi dzien draftu i bierzesz, dajmy na to, kwame browna :). z reszta, zgadzam sie tutaj z naszym gm-em, troyem. uwazam jego optyke w kwestii draftu za gleboko madra. nie liczy sie to, z jak wysokim pickiem draftujesz, lecz to, jak sie do tego momentu przygotujesz. period! wyzszy pick daje, oczywiscie, wiekszy komfort, bo jesli masz 'jedynke', to bierzesz z pelnej puli, niemniej...

tak i nie, trzeba mieć bardzo rozwinięty scouting i wiedzieć jak i gdzie szukać sleeperow, jak komuś to nie wychodzi to narzeka, ja jako fan Denver raczej nie mam co marudzić, Jokic, Murray, MPJ, Beasley. Vanderbilt czy Hyland mówią sami za siebie

Teraz, ely3 napisał:

Barrett jest wart właśnie 72/4

nie no bez jaj, naprawdę, możemy dyskutować choć to i tak wróżenie z fusów, ale nie porównujmy wartości Barreta do gościa po aclu 

a Toppin zaczyna pokazywać spory sufit, nie wiem co takiego jest w Finie poza tym, że w końcu zaczął się nie obsrywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Co tu robią Knicks?

Jesli Randle wroci do formy sprzed 2 lat rzutowej, a Brunson potwierdzi swoja wartosc z Mavs to na pewno sa PO teamem, a przynajmniej rok temu by byli - teraz moga bic sie o play in.

Nie mam pojecia kto tu nie wejdzie do PO bez jakis przykrych niespodzianek ze zdrowiem, Bulls byli legitni poki zdrowi ale nie ufam kolanom Lonzo, wiec moze oni.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

swoją grą gdy dostał od Thubsa regularne minuty?

Ale konkretnie to niby czym. Bo rzutu nie ma więc stretch 4 nie będzie. Zbiera fatalnie jak na podkoszowego. Więc niby w czym ma ten wysoki sufit. Tak konkretnie bo to brzmi jak zaklinanie rzeczywistości tak jak w przypadku Barretta , który ma efg na poziomie 46 % co byłoby średnio słabo przy skuteczności za 2 . TS ma 51% , On jak na razie nie pokazuje nic na elitarnym poziomie by mu płacić 30 mln na sezon. Skoro Knicks chcą mieć kolejnego przepłaconego gracza to ich sprawa . Ale w takiej cenie to fatalna umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.