Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, eF. napisał:

 

LeBron był kozacki w obronie, chyba jeden z najgorszych w lidze :D 

Oglądałem większość meczów i jest to nieprawda. Tj. Operujesz na filmikach z youtuba gdzie byly pojedyncze akcje, ogolnie nie bronił super ale najgorszy w lidze to nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Oglądałem większość meczów i jest to nieprawda. Tj. Operujesz na filmikach z youtuba gdzie byly pojedyncze akcje, ogolnie nie bronił super ale najgorszy w lidze to nieprawda.

Wiadomo, że wyolbrzymiam, ale chyba nie powiesz, że był solidny na bronionej połowie? Akurat Lakers mało mnie grzeją i generalnie oglądałem Pistons i Bucks w sezonie i w PO w przypadku Bucks, ale co spojrzałem na mecze Lakers, to LeBron w obronie się mocno obijał. Zresztą ta drużyna to był mem, źle się ich oglądało. Bardzo źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za konstruktywna dyskusja, ale wiecie, że to nie LeBron miał trzymać obronę w ryzach?

i tutaj można wrócić do kandydatów na FP który stracił motywację i serce do gry, kontuzje kontuzjami, ale u Davisa nie widać już większej motywacji, ten sezon na to odpowie, ale jakby no - nie wróżę tu fajerwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co za konstruktywna dyskusja, ale wiecie, że to nie LeBron miał trzymać obronę w ryzach?

i tutaj można wrócić do kandydatów na FP który stracił motywację i serce do gry, kontuzje kontuzjami, ale u Davisa nie widać już większej motywacji, ten sezon na to odpowie, ale jakby no - nie wróżę tu fajerwerów

Niby zapierdala strasznie teraz w te wakacje, jakby wrócił do formy z banki to zmienia to status Lakers, ale tu po prostu chyba zdrowie nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co za konstruktywna dyskusja, ale wiecie, że to nie LeBron miał trzymać obronę w ryzach?

i tutaj można wrócić do kandydatów na FP który stracił motywację i serce do gry, kontuzje kontuzjami, ale u Davisa nie widać już większej motywacji, ten sezon na to odpowie, ale jakby no - nie wróżę tu fajerwerów

Davis to klasyk WHAT IF. Trochę szkoda, bo w bubble wyglądał kozacko, tak jak i w Pelicans, ale tu chyba mental to pisda. Giannis go zjada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

Niby zapierdala strasznie teraz w te wakacje, jakby wrócił do formy z banki to zmienia to status Lakers, ale tu po prostu chyba zdrowie nie trzyma.

Ale to co? Lbj rok temu o siebie nie dbał? Przecież to naciągana teza se teraz powalczy. 

Logika podpowiada ze będzie gorzej 

Bez wymiany zerowego 

Każdy z 3 gwiazd jest gorszy. A nowych nie widać lepszych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ignazz napisał:

Ale to co? Lbj rok temu o siebie nie dbał? Przecież to naciągana teza se teraz powalczy. 

Logika podpowiada ze będzie gorzej 

Bez wymiany zerowego 

Każdy z 3 gwiazd jest gorszy. A nowych nie widać lepszych 

Mowie o Davisie.

 

Lebron był rok temu zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Zabawny jesteś 

Chwilę temu zarzuciłeś @eF. Ze opiera swoją opinię o filmiki z YT po czym.... Wrzucasz filmik z YT! 

 

szacunek za argumentację 

Celowo, żeby pokazać bezsens wycinków. Lebron nie był tak zly jak przedstawiacie, ani tak dobry jak na highlightach. Ale do tego trzeba oglądać mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

Niby zapierdala strasznie teraz w te wakacje, jakby wrócił do formy z banki to zmienia to status Lakers, ale tu po prostu chyba zdrowie nie trzyma.

W jaki sposób zmienia status Lakers i niby na jaki? 

Z 9go teamu robi max 7my w konferencji biorąc pod uwagę liczbę wzmocnień konkurencji 

10 godzin temu, Reikai napisał:

Oglądałem większość meczów i jest to nieprawda. Tj. Operujesz na filmikach z youtuba gdzie byly pojedyncze akcje, ogolnie nie bronił super ale najgorszy w lidze to nieprawda.

To są twoje słowa 

I dlatego napisałem że był w 5 najgorszych a dokładniej najbardziej odpuszczających i nie wracających do obrony po stratach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

W jaki sposób zmienia status Lakers i niby na jaki? 

Z 9go teamu robi max 7my w konferencji biorąc pod uwagę liczbę wzmocnień konkurencji 

Zdrowy Davis z jumperem z banki i impactem w D sprawia, że Lakers nie mają 40 różnych lineupow w jednym sezonie i graja każdym możliwym waflem, co wpływa na ilość wygranych meczów.

 

Ale zdrowy Davis raczej nie występuje w przyrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An anonymous GM says he’d trade Jayson Tatum for Kevin Durant 

“I'd do that before I'd give them Jaylen and Smart. Brown is valued a little less than Tatum because he's not the skill darling. He's a high level athlete who has developed into a good player.”

(Via FOX Sports) https://t.co/vM019i3Uo4

to chyba jakaś nowa moda tworzenia narracji, c*** że nikt się do tych słów nie przyzna ważne, że się kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciaputa Durant jest niemożliwy. Teraz do grona osób, których nie chce na Brooklynie wrzucił Steve'a Nasha, który pozwalał mu na granie wielu minut, praktycznie traktował go bez jakiegokolwiek rygoru i pozwalał tej całej bandzie na swoje cyrki i ich wizje, a sam od lat wydaje się  mega w porządku gościem. A teraz Ciaputa mówi albo ja, albo Nash, gdzie sam dał dupy w PO i nie potrafi zapanować nad Kyriem, który sobie robi co chce. Jeśli przejdzie do Celtics i nie zdobędzie mistrzostwa to hejt będzie niesamowity i może przebić rekordy wszystkiego, bo Durant każdego miesiąca pracuje nad tym ile może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale nash do tej pory nic nie pokazał i nic nie udowodnił 

Jego rolą jest dbać o sytuację w klubie i jego rolą jest dyscyplinować graczy 

 

Durex oczywiście roboty mu nie ułatwiał ale sam Steve kompletnie się na tę chwilę nie sprawdził 

 

Co do kyriego 

Za jego odpierdalanki nikt nie odpowiada i raczej nikt by go nie utemperował, bo koleś żyje w jakimś rownoleglym wszechświecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

 

Właściciel Nets wyjaśnił.

Tak się zastanawiam patrząc na tą szopkę z KD czy była kiedyś bardziej dziwna sytuacja z trade request gracza takiego kalibru i zachowanie samego gracza niezrozumiałe na przestrzeni kariery przynajmniej dla mnie. 

Tzn przyzwyczailismy się już do tego, że gwiazdy po latach przegrywania w klubach, które ich wybrały chcą odejść jak nie mogą wygrywać. KD w Thunder osiągał sukcesy, ok z RW o tytuł byłoby ciężko, ale to raczej naciskalbym na wymianę 0 kiedy jego wartość była wysoka, a nie zawinął się do Warriors. Ok, spoko mogę nie rozumieć, ale po paru latach ci Warriors okazali się be i postanowił ze swoim ziomkiem przenieść się na Brooklyn. Dostal od Nets maxa mimo, że wiadomo było, że pierwszy rok pewnie cały w plecy. Dostał trenera jakiego chciał, Hardena i pewnie wszystko inne po drodze. W kolejnych sezonach opuszcza po 30 meczów, podpisuje extension i znowu mu się przestaje podobać i domaga się wymiany. Wydawało się że chodzi o Irvinga, spoko to wystarczyloby się jego pozbyć, ale jemu się jednak nie podoba zarząd i sztab... Nie wiem o co mu może chodzić bo jedyny problem jaki widzę w zachowaniu Nets był taki, że w zbyt dużym stopniu mu ulegali, ale chyba nie z tym ma do nich jakieś ale. 

Super zawodnik, niesamowity scorer, ale ewidentnie pod kopułką coś nie styka do końca, jest bardzo niestabilny emocjonalnie, 34 lata, z czego ostatnie sporo opuszczanych meczów no i jak by nie patrzeć wyniki w PO nie takie jakie były oczekiwania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.