Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, fluber napisał:

SGA miał 21 lat, kiedy Thunder zaczęli tankowanie. Był po debuiutanckim sezonie. I oni przecież wytransferowali Paula George'a za niego. To on był tym młodym, na którym oparli przebudowę

A teraz Thunder w jakiej sa fazie? PRzebudowy czy czegoś innego- coś im sie udało oprzeć na tym Shaiu czy na razie wciąż są na tym samym etapie na którym byli?.. więc skoro nadal ich głównym celem jest tankowanie to powinni jak rozumieć przehandlować Shaia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

A teraz Thunder w jakiej sa fazie? PRzebudowy czy czegoś innego- coś im sie udało oprzeć na tym Shaiu czy na razie wciąż są na tym samym etapie na którym byli?.. więc skoro nadal ich głównym celem jest tankowanie to powinni jak rozumieć przehandlować Shaia?

Teraz Thunder są w takiej fazie, w jakiej Cavs byli przed poprzednim sezonem. Przedłużyli swoich najlepszych rolesów. Będą walczyć o wynik.

Jazz są w miejscu, w którym Thunder byli 3 lata temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Jazz są w miejscu, w którym Thunder byli 3 lata temu.

No nie. Bo Thunder miał post prime liderów jak RW czy wchodzących w schyłkową fazę jak George. I nawet nie robili takich wyników jak Jazz. Jazz chce zaorać zespół który robił 50 zwycięstw w ostatnich latach. Ok duo Gobert-Mitchell nie miało przyszłosci ale zaoranie zespołu . Oddanie dwóch All starów za młodziez i wybory nie gwarantuje ci ,że Jazz wyjdzie na tym lepiej niż Thunder czy nawet 76ers które po wielu latach szorowania dna na słabszym Wschodzie robiła wyniki zblizone do Jazz

Poza tym Jazz ostatnie lata akurat słabo draftowało właściwie to poza Gobertem i Mitchellem ( a obu pozyskali od Nuggets)  to nie mają dobrych strzałów. O wiele lepiej udaje im się rozwijać zawodnikó , którzy nigdy do draftu nie trafili jak Ingles. Royce, Niang . 

Nie lubię takiej hardcorowej eksplozji bo to rzadko przynosi pozytywne skutki. 

Blazers rok potankowali zLillardem i teraz wracają mocniejsi ( choć wymiana po Granta średnio mi się podoba) Jazz mogliby zrobić spokojnie rok szorowania z zostawieniem sobie Mitchella ale już bez Conleya. Clarksona, Beva i innych około 30tki. Mitchell plus sama młodzież to byłby idealny przepis na wysoki pick a potem mogliby szybko pójść w górę. Bo na razie to ani Bolmaro nie wygląda dobrze ani Butler . I jeszcze mają do oddania wybór do Thunder tylko TOP 10 chroniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Jazz mogliby zrobić spokojnie rok szorowania z zostawieniem sobie Mitchella

Mitchell pewnie wtedy złożyłby trade request (26-letni allstar patronujący rebuilding w Utah? lol), więc chyba lepiej poszorować na poziomie 20W teamu, niż 35W teamu, gdy efekt będzie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 nie po to Jazz brali praktycznie tylko picki za Goberta żeby robić lajtowy rebulding oparty na mitchellu 

Po pierwsze to nie jest młody gracz którego można spokojnie opakować talentem i czekać 4-5 lat, bo ile mu wtedy dobrego grania zostanie? Przebudowa, żeby za 2-3 lata znów szykować się na przebudowę bo twój lider jest już po drugiej stronie? 

Po drugie Mitchell to nie jest top10 gracz, żeby opierać na nim przebudowę 

No i po czwarte Jazz nie powie oficjalnie że Mitchell jest do wzięcia, bo z automatu oferty za niego będą niższe 

 

Pogódź się z tym, że Jazz wchodzą w tryb szorowania dna 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie. Gdybym był Michellem i słyszał że mam iśc do Knicków za siedem picków to bym zadzwonił do tych samych Knicksów i ustalił że nie chce iść do zespołu który za mnie wszystko odda. Oczywiście Michell pewnie marzy o NYK. Wiec jedyna opcja to trade request Michella z wąską listą żeby wszyscy widzieli. Np KYK i Miami. Załatwiłbym tym Ainga z jego zapędami. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

No nie. Bo Thunder miał post prime liderów jak RW czy wchodzących w schyłkową fazę jak George. I nawet nie robili takich wyników jak Jazz. Jazz chce zaorać zespół który robił 50 zwycięstw w ostatnich latach. Ok duo Gobert-Mitchell nie miało przyszłosci ale zaoranie zespołu . Oddanie dwóch All starów za młodziez i wybory nie gwarantuje ci ,że Jazz wyjdzie na tym lepiej niż Thunder czy nawet 76ers które po wielu latach szorowania dna na słabszym Wschodzie robiła wyniki zblizone do Jazz

Jak Thunder zaczynali przebudowę to Paul George miał 28 lat. Mitchell ma 26. O jednym piszesz " faza schyłkowa" a drugiego nazywasz młodym, o którego można opierać przebudowę.

Jazz robiło 50 zwycięstw grając Conleyem, Mitchellem, O'Nealem, Bogdanovićem, Inglesem i Gobertem. Thunder po odejściu Duranta robiło kolejno 47 wygranych, 48 wygranych, 49 wygranych i ostatni sezon na ( odnosząc do 82 meczów) 50 wygranych.  4 ostatnie sezony Jazz to 50, 50 ( odnosząc do 82 meczów), 52 i 49. To jest ten sam tier. Ten sam punkt startowy do przebudowy.

O'Neale został oddany za pick w drafcie

Gobert za 6 picków w drafcie

Conley ma 34 lata

Bogdanović ma 33 lata

Inglesa nie ma i nie będzie

Tego teamu na 50 zwycięstw już nie ma, żeby odwoływać się do historii. Mitchell ma 26 lat. Tyle co George jak odchodził z Indiany, Lebron jak odchodził z Cleveland, Paul jak odchodził z  Hornets, Davis jak odchodził z Pelicans, Bosh jak odchodził z Raptors i pewnie można by dalej wymieniać.

Mitchell zaczyna prime a Jazz idą w ewidentną przebudowę. To się nie zgrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Blazers rok potankowali zLillardem i teraz wracają mocniejsi ( choć wymiana po Granta średnio mi się podoba)

Czy na pewno mocniejsi? Wymiana McColluma, Covingtona, Powella i Nance'a na Granta, Harta, Paytona i pick wygląda jak dla mnie mocno tak sobie. Poza tym tam nie było planu tankowania, dopóki nie połamał się Lillard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marceli73 napisał:

To ja dodam coś od siebie. Gdybym był Michellem i słyszał że mam iśc do Knicków za siedem picków to bym zadzwonił do tych samych Knicksów i ustalił że nie chce iść do zespołu który za mnie wszystko odda. Oczywiście Michell pewnie marzy o NYK. Wiec jedyna opcja to trade request Michella z wąską listą żeby wszyscy widzieli. Np KYK i Miami. Załatwiłbym tym Ainga z jego zapędami. 

I zmarnowałbyś najlepsze lata w tankerze..

Gdyby Mitchell był tak atrakcyjnym kąskiem na rynku to na pewno inne zespoły by się nim interesowały. Ale pewnie nie chcą zgniłego jaja - gracza indywidualisty, który potrafi komuś piłki nie podawać bo się dąsa a przy tym jego gra polega główne na kreowaniu własnej postaci.

Kurde Mitchell i wąska lista..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie ma tu niby 'zgrywac'? od kiedy to organizacje maja miec mindset na 'robienie dobrze grajkom'?! zasadniczo, tu jest tylko jedna kwestia do rozwazenia - czy lepiej robic przebudowe z legitnym grajkiem, stosunkowo mlodym (zatem wciaz z potencjalem 'wzrostu'), czy zmarnowac kolejnych pare lat funkcjonujac w swiecie myslenia zyczeniowego ('wydraftujemy sobie talent, z ktorego zrobimy all stara'), z zastrzezeniem (!), ze ten 'nowy, piekny i mlod-szy' all star z draftu moze sie nigdy nie pojawic...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jendras napisał:

Poza tym tam nie było planu tankowania, dopóki nie połamał się Lillard.

z tego co mówi Lillard to ta kontuzją brzucha dokucza mu już 4.5 roku:

Damian Lillard:

“I didn’t realize how bad [his abdominal injury was] because I’ve been dealing with it for 4.5 years... after the game I’d go home and have a bulge over my pubic area, like a baseball was there... now I really feel the strongest I ever felt.” 

(via @orlandokgw) https://t.co/uHeUyTso25

albo ja czegoś nie pojmuje, albo typek przez prawie 5 lat zastanawiał się czy piłka baseballowa na brzuchu to dobrze czy jednak może nie do końca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

@fluber Ale ogarnąłeś ,ze jeden sezon był skrócony i te50 zwyicęstw to był 72% możliwych zwycięstw więc nie wiem co masz na myśli

 

Tak, przegapiłem to. Tak czy inaczej Jazz zrobili w ostatnim sezonie przed przebudową 49 wygranych, a Thunder 44 w skróconym z pace na 50 wygranych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

przed przebudową 49 wygranyc

Bo miieli Covid i w styczniu grali bez wszystkich starterów i dużej częsci rezerwowyc więc zanim się zacżął Covid byli na 3 miejscu w lidze po Suns i Warriors a jak się skończył to byli bodajże na 6 miejscu na Zachodzie. A potem to już w ogóle się mentalnie posypali i przestali funkcjonować jako zespół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sebastian napisał:

I zmarnowałbyś najlepsze lata w tankerze..

Gdyby Mitchell był tak atrakcyjnym kąskiem na rynku to na pewno inne zespoły by się nim interesowały. Ale pewnie nie chcą zgniłego jaja - gracza indywidualisty, który potrafi komuś piłki nie podawać bo się dąsa a przy tym jego gra polega główne na kreowaniu własnej postaci.

Kurde Mitchell i wąska lista..

Miami go bardzo chce ale chce jeszcze bardziej Duranta. Facet miał w PO w serii 36 ppg wiec sroce spod ogona nie wypadł.  

Poza tym wiele drużyn go chce ale mają mało kapitału by go ściągnąć w porównaniu z takimi knicks

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Bo miieli Covid i w styczniu grali bez wszystkich starterów i dużej częsci rezerwowyc więc zanim się zacżął Covid byli na 3 miejscu w lidze po Suns i Warriors a jak się skończył to byli bodajże na 6 miejscu na Zachodzie. A potem to już w ogóle się mentalnie posypali i przestali funkcjonować jako zespół

No i właśnie to wszystko co piszesz jest idealnym podkładem pod przebudowę 

Tego zespołu już nie ma 

Został conley który nie jest w stanie rywalizować w pełnym dystansie i Mitchell, top15-20 gracz ligi bez większych perspektyw na skok do top10 

Jak nie teraz robić przebudowę, kiedy Donovan ma jako taką wartość to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

W miare dobre Cavsowe zrodlo (Fedor) uwaza ze Cavs oferuja 40/3 dla Sextona - moim zdaniem dogadaja sie w okolicach 45-50/3 albo krotsza umowa jakies 35/2.

ogolnie niezly pat, ale FO rozgrywa to sensownie.

 

 

1 godzinę temu, josephnba napisał:

A mnie np nie dziwi absolutny brak zainteresowania Sextonem 

Cavs są w świetnej sytuacji, bo rynek zweryfikował Colina i teraz chłopczyna musi brać co mu Cavs rzuca na stół 

 A ja myślę, że weźmie QO i spróbuję szczęścia za rok z większą ilością gotówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.