Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, P_M napisał:

dyskusja na temat najlepszego PFa ever to była Karl vs Tim a KG był za nimi.

jedyną rzeczą na korzyść Malone'a w takich dyskusjach jest all-timerskie longevity...więc w przypadku 1-sezonowego 'peakowego' atfa raczej meh argument

 

no i nikt poważny nie stawia Malone'a ponad KG - czy to career-wise czy to peak-wise :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Ja sobie w spokoju czytam te dyskusje wiedząc, że niezależnie na kogo trafie w grupie będę grał dalej, ale moglibyście podać te s5  

z ciekawosci w co bedziesz gral dalej? roblox, minecraft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

cały czas piszę o całościowym porównaniu pozycji 2-5 a Ty ciągle wybiórczo podchodzisz do tematu :)

Nie traktuję tego wybiórczo, tylko rozbijam na czynniki pierwsze. Rzuciłeś tezą o tym, że overall masz najlepszy skład na pozycjach 2-5, gdzie ja widzę ewidentnie, że 2-3 mam grubo lepsze.
 

11 minut temu, julekstep napisał:

no i to wszystko brzmiałoby bardziej wiarygodnie jakbyś nie marudził po moim picku że liczyłeś na KG z szóstką, tak wygląda to trochę na dorabianie ideologii do zastanej rzeczywistości :P

To, że nie miałem nigdy KG i chciałem go obudować w drafcie to jedno, a to jakim jest zawodnikiem to drugie ;)

12 minut temu, julekstep napisał:

prime KG > prime Malone

a tutaj mamy ścisły peak KG vs post-prime Malone (tak dalej to sensowny grajek przez swoje longevity, utrzymał swój poziom w 00 prawie tak dobrze jak Stock :) )

Tylko, że KG też ma swoje wady, ten lekko post-prime Malone np zdobywał więcej punktów czy tam Per game/36/100 poss w wybranym przeze mnie RS i PO niż twój KG i to na lepszych procentach. W D wiadomo, że KG lepszy i overall się zgodzę z twoją tezą, tylko że mówimy dla kontrastu o twojej pierwszej opcji i mojej drugiej/trzeciej w ataku, gdzie w realu Malone był zawsze 1, wiec u mnie już ma łatwiej i np mógłby być mocniejszy w D.

Dlatego again, bardzo mnie dziwi twoja teza o 2-5 najlepsze w zabawie. Jakbys powiedział 4-5, to bylbym w stanie sie zgodzić ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, P_M napisał:

Nie traktuję tego wybiórczo, tylko rozbijam na czynniki pierwsze. Rzuciłeś tezą o tym, że overall masz najlepszy skład na pozycjach 2-5, gdzie ja widzę ewidentnie, że 2-3 mam grubo lepsze.
 

To, że nie miałem nigdy KG i chciałem go obudować w drafcie to jedno, a to jakim jest zawodnikiem to drugie ;)

Tylko, że KG też ma swoje wady, ten lekko post-prime Malone np zdobywał więcej punktów czy tam Per game/36/100 poss w wybranym przeze mnie RS i PO niż twój KG i to na lepszych procentach. W D wiadomo, że KG lepszy i overall się zgodzę z twoją tezą, tylko że mówimy dla kontrastu o twojej pierwszej opcji i mojej drugiej/trzeciej w ataku, gdzie w realu Malone był zawsze 1, wiec u mnie już ma łatwiej i np mógłby być mocniejszy w D.

Dlatego again, bardzo mnie dziwi twoja teza o 2-5 najlepsze w zabawie. Jakbys powiedział 4-5, to bylbym w stanie sie zgodzić ;)
 

Czemu ignorujesz to że w s5 mam 4ech legitnych i efektywnych 20+ ppg scorerów (z których każdy robił za 1szą opcję w swoich mocnych PO teamach) starając się na siłę budować narrację z KG jako tym jedynym, wybranym, gtg? :)

Tak jak pisałem - w tym atfie, jest jeden mofo gtg który 'w pojedynkę' może anchorować O na all-timerskim poziomie, dlatego u mnie jest to mocno zbalansowane (nawet poza tą czwórką są gracze którzy wnoszą fajny, unikalny skillset w ataku jak Sabonis czy Diaw albo są w stanie wziąć piłkę i zagrać efektywne high-post iso jak Stevie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Tak jak pisałem - w tym atfie, jest jeden mofo gtg który 'w pojedynkę' może anchorować O na all-timerskim poziomie, dlatego u mnie jest to mocno zbalansowane (nawet poza tą czwórką są gracze którzy wnoszą fajny, unikalny skillset w ataku jak Sabonis czy Diaw albo są w stanie wziąć piłkę i zagrać efektywne high-post iso jak Stevie)

Wade Lebron Kobe Dirk Nash T-Mac

Ja tam widzę 6, ale rozumiem, że znowu będziesz bajki dawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, P_M napisał:

Dlatego again, bardzo mnie dziwi twoja teza o 2-5 najlepsze w zabawie. Jakbys powiedział 4-5, to bylbym w stanie sie zgodzić ;)

ponieważ mój zestaw na pozycjach 2-5 jest lepszy od - przykładowo - Twojego

mimo że na pozycji 2 masz przewagę

najprościej jak się da - 1+2+2+2 > 2+1+1+1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

T-Mac, Dirk, Payton, Battier, Christie, Mutombo, Cassell, dreptający Ewing, Jordan z Wizards

Ja tam widzę 9, ale rozumiem, że znowu będziesz bajki dawał

POPRAWIŁEM

2 minuty temu, P_M napisał:

Nie jest ;) i oceny sobie wziales z kosmosu :D

peak KG > stary Malone

peak Zo > JO/Ben

peak Vince > połamany w PO Hill

peak Roy < peak Wade

która konkretnie ocena jest z kosmosu?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ewing robił 16/10 poprawiając znacznie top6 obron w NBA. 

Śmiesznie, że sam masz Sabonisa 12/8 z 35 lat i się do tego odwołujesz, gdy po prostu wziąłem pick na Twoim poziomie 3 rundy niżej :)  

jak na moim poziomie

mordo - lepszego wziąłeś!

trzymaj się roli! xD

 

ale jara mnie zaokrąglanie 15.0 do 16 ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Knicks z Ewingiem '00 bronili tak samo jak bez niego w regularze i -1.6pts lepiej w playoffach. 

Warto zauważyć, że zmieniał go Kurt i Camby - ogółem 37 letni Ewing dalej był jednym z najlepszych centrów w obronie ligi.

Podobny casus jak Howarda zmieniał Gortat

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Rappar dwóch dziadów na koniec dobrał a czepial się o MarcusCamby xD 

Którzy dalej byli kotami, właśnie o to chodzi, że przeoczeni, podobnie jak D-ROB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z największych niewybranych imo niespodzianek:

carlos Boozer z Utah z sezonu z WCF, gość robił chyba 23/12 w PO i nie był wtedy dziura w obronie.

Latrell Sprewell i Marbury z któregoś roku? Nienwiem który był lepszy, już nie pamietam. chyba obaj mieli po jednym super roku.

jalen Rose. To był kocur. Sf z grą PG. Jeden super sezon w pacers.

 

Kto tam jeszcze, Josh Smith na pewno by mógł być.  Zamiast dziadów Ewingów. Był zajebisty przez kilka pierwszych sezonów kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra z największych niewybranych imo niespodzianek:

carlos Boozer z Utah z sezonu z WCF, gość robił chyba 23/12 w PO i nie był wtedy dziura w obronie.

Latrell Sprewell i Marbury z któregoś roku? Nienwiem który był lepszy, już nie pamietam. chyba obaj mieli po jednym super roku.

jalen Rose. To był kocur. Sf z grą PG. Jeden super sezon w pacers.

 

Kto tam jeszcze, Josh Smith na pewno by mógł być.  Zamiast dziadów Ewingów. Był zajebisty przez kilka pierwszych sezonów kariery.

Michael Finley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.