Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał:

 

 

Pobijcie to

 

proszę

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Qrfa chciałem go 😛 

a lol bo Ty też masz tylko jednego PG xD

a jeszcze wygląda na to że Reikai też chyba będzie brał rozgrywajka

 

BIDA :P 

 

w ogóle jest jeden baaaardzo fajny grajek, który chyba nie pójdzie (patrząc na 'potrzeby' ekip które zostały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał:

Rozwazalem tez Millera, ale Terrell mnie bardziej przekonał z racji też o wiele lepszej trójki.

no ogólnie myślałem że w drafcie z tej dekady będzie problem głównie z centrami a tu się okazało że wszyscy topowi PG's poszli do połowy 4tej rundy (i kasztan Koelner zabierający mi Derona sprzed nosa, gdzie biorąc Cartera, baaardzo liczyłem na to że ktoś z trójki Billups/Davis/Deron się ostanie* :(  )

* a Cartera brałem bo to po prostu był BPA z pozycji 1-3 i to luźno :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no ogólnie myślałem że w drafcie z tej dekady będzie problem głównie z centrami a tu się okazało że wszyscy topowi PG's poszli do połowy 4tej rundy (i kasztan Koelner zabierający mi Derona sprzed nosa, gdzie biorąc Cartera, baaardzo liczyłem na to że ktoś z trójki Billups/Davis/Deron się ostanie :(  )

No właśnie też przy okazji tego draftu zweryfikowałem sobie trochę poglądy względem talentu w tej dekadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał:

No właśnie też przy okazji tego draftu zweryfikowałem sobie trochę poglądy względem talentu w tej dekadzie.

w tej dekadzie jest mało graczy z długim longevity - wiadomka że bierzemy jeden sezon ale przeważnie wszyscy patrzą na gracze przez pryzmat kariery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

No właśnie tutaj branie BPA to trochę był błąd :D

no niby tak, ale pozycje 2-5 mam obstawione lepiej niż ktokolwiek :P

a Stock i Dre dają mi taki fajny neutralny status na PG (w sensie że nic nie zjebią, nie zgubią piłki, coś pobronią, coś podadzą :)) - że jak na to że brałem ich z pickami 5 i 9 to jakiejś wielkiej tragedii nie ma (ofc to moja najgorzej obsadzona pozycja, ale jeszcze for fun Diaw może tam trochę pograć robiąc mismatche :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

no niby tak, ale pozycje 2-5 mam obstawione lepiej niż ktokolwiek :P

a Stock i Dre dają mi taki fajny neutralny status na PG (w sensie że nic nie zjebią, nie zgubią piłki, coś pobronią, coś podadzą :)) - że jak na to że brałem ich z pickami 5 i 9 to jakiejś wielkiej tragedii nie ma (ofc to moja najgorzej obsadzona pozycja, ale jeszcze for fun Diaw może tam trochę pograć robiąc mismatche :P

Co Ty gadasz, moje pozycje 2-3 są o wiele lepsze niż twoje, a 4-5 questionable, zależnie co i z kim się gra.  Boris nie powinien się w tej zabawie znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Co Ty gadasz, moje pozycje 2-3 są o wiele lepsze niż twoje, a 4-5 questionable, zależnie co i z kim się gra.  Boris nie powinien się w tej zabawie znaleźć ;)

w poprzednim alltime zarzucałeś brak sparingu to spójrz teraz na swój skład 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Co Ty gadasz, moje pozycje 2-3 są o wiele lepsze niż twoje, a 4-5 questionable, zależnie co i z kim się gra.  Boris nie powinien się w tej zabawie znaleźć ;)

no tak 1-1 Wade jest lepszy od Vince'a

mówię o całokształcie

Roy/Carter/KG/Zo (wszyscy w peaku) biorę przed Wade/Hilll*/Malone**/O'Neal każdego dnia tygodnia

* - połamany w PO

** - post prime

 

a czekaj Ty przewagę peak KG + peak Mourning nad post prime Malone + peak Jermaine dajesz jako questionable? 


OKEEEEEEEJ, chyba nie chcę kontynuować dyskusji SRY xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

w poprzednim alltime zarzucałeś brak sparingu to spójrz teraz na swój skład 

ale pisałem już w tej dekadzie spacing nie liczy się tak bardzo, trójkowicze w tej erze zbytnio mistrzostw nie zdobywali jako głównej opcje ;)

 

4 minuty temu, julekstep napisał:

no tak 1-1 Wade jest lepszy od Vince'a

mówię o całokształcie

Roy/Carter/KG/Zo (wszyscy w peaku) biorę przed Wade/Hilll*/Malone**/O'Neal każdego dnia tygodnia

* - połamany w PO

** - post prime

 

a czekaj Ty przewagę peak KG + peak Mourning nad post prime Malone + peak Jermaine dajesz jako questionable? 


OKEEEEEEEJ, chyba nie chcę kontynuować dyskusji SRY xD

Roy Carter <<< Wade i Hill.

Wade to TOP3 SG Ever.

Hill, gdy nie kontuzja to bylby pewnie odbierany jako top5 SF ever za LBJ/Birdem//Pippenem, a może nawet i przed Pippem.

Malone vs KG, again on tu nadal był ligowym topem mimo, ze lekko post prime, dopiero co wyszedł z MVP sezonu. Ja bardziej sympatyzuję z Karlem niż KG, z resztą przez długi czas dyskusja na temat najlepszego PFa ever to była Karl vs Tim a KG był za nimi.

Zo vs JO/Ben Wallace no w pewnych aspektach questionable, ale overall ZO lepszy od każdego z nich (też miałem chrapkę na niego ;) ) ale np od Bena w team D gorszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

Roy Carter <<< Wade i Hill.

Wade to TOP3 SG Ever.

Hill, gdy nie kontuzja to bylby pewnie odbierany jako top5 SF ever za LBJ/Birdem//Pippenem, a może nawet i przed Pippem.

cały czas piszę o całościowym porównaniu pozycji 2-5 a Ty ciągle wybiórczo podchodzisz do tematu :)

6 minut temu, P_M napisał:

Malone vs KG, again on tu nadal był ligowym topem mimo, ze lekko post prime, dopiero co wyszedł z MVP sezonu. Ja bardziej sympatyzuję z Karlem niż KG, z resztą przez długi czas dyskusja na temat najlepszego PFa ever to była Karl vs Tim a KG był za nimi.

prime KG > prime Malone

a tutaj mamy ścisły peak KG vs post-prime Malone (tak dalej to sensowny grajek przez swoje longevity, utrzymał swój poziom w 00 prawie tak dobrze jak Stock :) )

 

no i to wszystko brzmiałoby bardziej wiarygodnie jakbyś nie marudził po moim picku że liczyłeś na KG z szóstką, tak wygląda to trochę na dorabianie ideologii do zastanej rzeczywistości :P

6 minut temu, P_M napisał:

Zo vs JO/Ben Wallace no w pewnych aspektach questionable, ale overall ZO lepszy od każdego z nich (też miałem chrapkę na niego ;) ) ale np od Bena w team D gorszy.

Zo przede wszystkim przy DPOTY obronie (pewnie tam ciut gorszej od Bena) jednocześnie jest dodatni w ataku, gdzie Ben to totalna dziura :)

 

JO w skalli atfowej to jeden z wielu meh grajków na bazie których nie buduje się opinii o sile ekipy :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.