Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dla GSW, widać po reakcji Curryego ile dla niego znaczyło żeby zdjąć z barków ta kwestie Finals MVP. Wiggins i jego rozwój pod Kerrem mogę mocno pomoc GSW w kolejnych latach i chęci pójścia tam jeszcze większej ilości graczy. W Minnesocie wydawało się równia pochyla a teraz wchodzi na poziom 2 najlepszego gracza finałów NBA. 

Nie rozumiem tutaj jazdy po Tatumie, gość ma 24 lata. Tak nie dał rady psychicznie a może również fizycznie( Boston miał 4 mega ciężkie serie bo nawet z Nets to była batalia). Gość gra na poziomie top 5-10 ligi, w jego wieku wielu graczy z top 10-20 all time prezentowało się dużo gorzej a tu teksty typu, Boston nic z nim nie wygra etc. 

Myślę że takie porażki właśnie mocno rozwinąTatuma i ma szansę dzięki temu wskoczyć o lvl wyżej jak wejdzie w swój prime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Tak Jaylen ma c***owy kozioł bo ktoś wyciął napisał tak na reedicie i wyciął parę akcji 

Brown ma bardzo dobry kozioł.

Ten post to jakiś gruby zart

Jaylen ma zajebisty kozioł, bo ktoś wyciął najlepsze akcje, wrzucił na youtube i zrobił mix.

Brown ma kiepski kozioł.

Ten post to jakiś gruby zart.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Tak Jaylen ma c***owy kozioł bo ktoś wyciął napisał tak na reedicie i wyciął parę akcji 

Brown ma bardzo dobry kozioł.

Ten post to jakiś gruby zart

 

Czyli wycięte akcje potwierdzające że Jaylen ma przeciętny kozioł to gruby żart, ale jego hajlajtsy to już zajebisty argument?

Brown jak na allstara ma mocno przeciętne handles. Zwłaszcza jak defensor zagra bardziej fizycznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, evitacre napisał:

A która mieli jak Curry i Dray grali razem ? Bo i jeden i drugi sporo opuścili wiec patrzenie na cały sezon chyba nie jest do końca miarodajne.

Mniej więcej taką samą, co i tak niewiele zmienia w tej arcyciekawej dyskusji, bo ja nie twierdzę, że Dubs to nie jest dobry ofensywnie zespół, oni są (jak większość miszczów) dobrzy po obu stronach, ale mimo wszystko z naciskiem na D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Mniej więcej taką samą, co i tak niewiele zmienia w tej arcyciekawej dyskusji, bo ja nie twierdzę, że Dubs to nie jest dobry ofensywnie zespół, oni są (jak większość miszczów) dobrzy po obu stronach, ale mimo wszystko z naciskiem na D.

Oki, dzięki. Bylem ciekawy jak to wyglądało bo przynajmniej w teorii jak wyjmujesz Kurę z ofensywy to atak powinien „siąść”, a skoro nie siada czy to nie jest jakiś argument do dyskusji o all time impakcie Kury ; ) (żeby było jasne wg mnie ma taki impakt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 12:53, Vice-kontorezerwowe napisał:

Boston nie wygra już żadnego meczu 

4-2 dla GSW.

W końcu przepowiednia się sprawdziła 🤣 1-2 w takim razie.

Ciekawie będzie za rok, bo Celci mają szansę wrócić do finałów jeśli psychicznie się wzmocnią, Warriors też mimo iż Zachód powinien być mocniejszy mogą zrobić swój kto wie czy nie Last Dance.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stryder napisał:

Nie rozumiem tutaj jazdy po Tatumie, gość ma 24 lata. Tak nie dał rady psychicznie a może również fizycznie( Boston miał 4 mega ciężkie serie bo nawet z Nets to była batalia). Gość gra na poziomie top 5-10 ligi, w jego wieku wielu graczy z top 10-20 all time prezentowało się dużo gorzej a tu teksty typu, Boston nic z nim nie wygra etc. 

Jakby mecz wczoraj Boston wygrał, to by było spuszczanie się nad gwiazdą Tatumem, a że przegrał, to Tatum na szrot ;) Histeria jak u nastolatek na widok papierka po lodach ekipy 

Mnie akurat cieszy mistrzostwo dla GSW, podnieśli się po słabym okresie, ucieczce Duranta i ciężkich kontuzjach. Im się to po prostu należało ;)   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała drużyna koszykarsko lepsza. Duże doświadczenie i świetne zgranie. Czwarte mistrzostwo dla GSW najlepszej drużyny ostatnich 10 lat.
Każdy dołożył swoją cegiełkę. Curry najlepszy w GSW, ale Poole często dawał największego kopa drużynie i zabierał parę przeciwnikom. To jest objawienie sezonu. 
Wiggins stawił się w tych finałach, bo był wtedy, gdy drużyna tego potrzebowła. Nie jest to łatwe.
Szacun też dla Klaya Thompsona ile daje z siebie po tak ciężkich kontuzjach.

Curry wreszcie MVP finałów. Zamknął usta nawet swym największym krytykom. 
Mocno wzmocnił swoje legacy i jest dla mnie wysoko w historii.
Na pierwszych trzech miejscach jedyni uznawani powszechnie za najlepszych w historii bez cienia wątpliwości.
1) M.Jordan 2) M.Johnson 3) B.Russell.  (Tylko oni całkowicie dominowali ligę przez dekadę)
Za nimi mniej więcej na równi na 4 i 5 miejscu Jabbar i James.  (Jabbar był w cieniu Magica i do dziś dziennikarze przypominają kto tam był liderem)
Miejsca 6-11 bez rozstawienia Chamberlain, Bird, Shaq, Duncan, Bryant, Curry. Ale Curry zasługuje, by być w Top 10 bardziej od Bryanta. hmmm

Wcześniej nie widziałem Currego w tym doborowym towarzystwie, bo kojarzył się z tym, że przyciśnięty zawodzi, a błyszczy jedynie, gdy drużyna ma przewagę. W tych finałach nie miał łatwo. Dwa razy jego drużyna przegrywała, a potrafił odpowiedzieć. Zagrał najlepsze finały w karierze i nie musiał mieć do pomocy Duranta. 
Curry w finale 2022 - 31,2 pkt na 48% (świetne 43,7% za 3 punkty)
Nawet w finałach, gdzie miał Duranta nie był tak skuteczny za trzy punkty jak w tym finale.  
Uważam, że od czasu Jordana nikt nie grał z takim luzem i kocią zwinnością jak Curry. Nawet naśladownik MJ czyli Bryant nie miał takiego luzu jak Jordan i Curry.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, evitacre napisał:

Oki, dzięki. Bylem ciekawy jak to wyglądało bo przynajmniej w teorii jak wyjmujesz Kurę z ofensywy to atak powinien „siąść”, a skoro nie siada czy to nie jest jakiś argument do dyskusji o all time impakcie Kury ; ) (żeby było jasne wg mnie ma taki impakt) 

Siada, i to mocno. Pisałem o całych meczach z Currym i Draymondem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

top s5 widzialbym tak: Curry, MJ, LJ, KG oraz Duncan.

 

 

 

 

 

Currego, MJ i LJ zostawiłbym na PG, SG, SF. (Aczkolwiek Magic bardziej zasługuje grać na PG w drużynie marzeń niż Curry)
Zamiast KG wstawiłbym Duncana na PF, a na centrze kogoś z dwójki Russell/Jabbar.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rodman91 napisał:

Bo tak jest. Nawet w tym sezonie z tym spotykałem się, gdzie jasno wskazywali, że to Magic był najlepszy, a Jabbar korzystał na tym jak dobrym był podającym. 
Zarówno Jabbar i Malone bardzo mocno zyskali na tym kogo mieli w zespole.

wiadomka

kij z tym że KAJ miał 5x MVP i misia (z FMVP)  zanim Magic w ogóle wszedł do ligi!

 

Rip Hamilton >>> MJ bo Rip był lepszy w Wizards 02!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo można by było pisać o Kurze, ale imo ojcami akurat tego mistrzostwa są w dużej mierze dyrekcja, sztab szkoleniowy i w szczególności Kerr. Wiadomo, bez Stepha nie byłoby niczego, on jest centralnym punktem tego projektu itd. 

Ale to jak zajebiście została zmontowana i wykorzystana ta kadra to jest szok. Niby w PO gra się 6-7 zawodnikami, a tu w GSW dobre minuty dawali Payton, Porter, Poole, czy nawet Iggy, Moody, Kuminga i Bjelica. Każdy kto pojawiał się na boisku wiedział co ma robić i dawał mniejszy lub większy impact. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zimny napisał:

i w szczególności Kerr

zgoda. on nie przypadkiem na już aż 9 tytułów.

25 minut temu, Qooniu napisał:

Mówiłem Ci LAF że tejtum to najbardziej nierówny allstar jakiego widziałem przez ostatnie parę lat ;)

IMG_20220617_004209.jpg

też myślałem, że rzuci ponad 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.