Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reikai napisał:

7,8,4,9.

 

Liczba fga z ostatnich meczow, krzysiu po raz setny w najważniejszym momencie jest pasywny i chowa się do rogu. Przerabialiśmy to już setki razy.

 

 

 

W I serii już była podobna gadka, po czym dojebal 14/14 z gry wiec jeszcze chwilę hold your horses 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MA23 napisał:

Nie do końca się zgodzę. Oglądałem Mavs w PO przez ostatnie 2 sezony i Luka gra niesamowicie. Napsuł krwi wtedy LAC i tylko dlatego że KL zagrał też fenomenalną serię udało się to LAC jakoś wyrwać. Ja osobiście stawiałem 4:2 lub 4:3 dla Mavs w tej serii. Szkoda że pozbyli się Currego bo z tego co pamiętam gość naprawdę dawał radę w PO. Poza tym liga stała się bardzo wyrównana i na tym etapie rozgrywek nie ma słabych drużyn i każdy może grać jak równy z równym.

Bez jaj, jestem kibicem Mavs, to dobra drużyna, ale faworytem nie byli nawet przez chwile. Nawet ja stawiałem na Suns w typerze Ravena 😀

Jeżeli uda sie przejść Suns to znaczy że Finały są realne bo po pierwsze Suns są lepsi niż GSW/Miśki, a po drugie przez cały sezon lepiej sie Mavs z nimi grało. Dalej nie są faworytem, ale takie sprawiedliwe 50/50 mogę dać. Przy Suns nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę RS Suns i Grizzlies to najtrudniejsi przeciwnicy na Mavs. 

Wiadomo że Suns nadal faworytem, ale wierzę że presją spoczywa na nich, co będzie ciążyć rolesom i Chrisowi mocno. DBook akurat ma mocną psyche, więc powinien dowieźć. Jeśli wpadną w choć mały dołek w 3/4 kwarcie, mogą już nie wrócić.

USA głębią talentu jest nie do prześcignięcia, mimo to można chyba uznać że w pojedynku z Europa, to Ci drudzy mieli by 3 najlepszych zawodników. Jakich pięknych czasów dożyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wszyscy się skupiają na CP3 a taki Mikal oststnie 4 mecze jest kozackie 16/45 z gry, przeciwko tym Mavs

Ciężko pisać o Mikalu gdy Paul robi w ostatnich czterech meczach 9-4-6 i 5tov. ;] 

Suns raczej to ogarną, u siebie wygrali mecze ~60-oma punktami, więc to 3-3 wygląda na ułudę wyrównanej serii tbh jak jakaś seria Spurs-Mavs czy Celtics-Hawks z 2008 (gdzie tez były g7, a triumfator mogl być tylko jeden), bo w tym pierwszym meczu Mavs byli w grze dzięki hot Kleberowi i Donciciowi robiącemu +40 punktów (a i tak pewnie przegrali), ale nie do obrony będzie CP3 jak Suns to przegrają. ;] Aczkolwiek to tez kwestia zawyżonych oczekiwań, bo ciężko od 37-letniego typa oczekiwać coś więcej niż 18-9 na 67 TS%, i równej gry bez dołka od początku do końca, a tutaj mocno wleciała na ESPNach propaganda o najlepszym PG ligi itd. Świetnym graczem jest dalej CP3, ale już nie jest w stanie grać na volume pierwszego tieru superstarów, bez względu na to co tam pokaże w G7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, iglo13 napisał:

Bez jaj, jestem kibicem Mavs, to dobra drużyna, ale faworytem nie byli nawet przez chwile. Nawet ja stawiałem na Suns w typerze Ravena 😀

Jeżeli uda sie przejść Suns to znaczy że Finały są realne bo po pierwsze Suns są lepsi niż GSW/Miśki, a po drugie przez cały sezon lepiej sie Mavs z nimi grało. Dalej nie są faworytem, ale takie sprawiedliwe 50/50 mogę dać. Przy Suns nie. 

Ja już nie pamiętam ale wydaje mi się że w typerze stawiałem na pewno Celtics i Heat. Wydaję mi się że też na Mavs w 6 lub 7 i GSW chyba w 5 ale nie pamiętam dokładnie. Wiem że Mavs to inna drużyna niż rok i dwa lata temu ale jak oglądałem ich z Celtami to naprawdę było frustrujące jak Finney w 2/3 kwarcie zaczął siepac za 3 a Doncic wziął końcówkę w swoje ręce i to wygrali. Mała próbka ale jak wtedy udało im się pokonać Celtów, którzy jechali po kolei wszystkich i nieważne czy góra czy dół tabeli. LAC z KL stawialbym wyżej niż Suns rok temu. 

Więcej wiary w drużynę, której kibicujesz :D. 

Mavs mają superstara  co zawsze stawia się na serię, a to już jest solidny filar żeby walczyć o najwyższe cele. 

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.