Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Mavs mega niedoceniana drużyna, ale nawet ja nie wierzyłem, że mogą odwrócić losy tej serii.... Kluczowe zmiany w moim odczuciu to:

1. Odpowiednie adj Kidda, który znakomicie czytał grę Suns. Zgadzam się z @BMF, że ma zadatki na trenera GOAT level. Tzn. ja uważałem już wcześniej, jak był hejtowany, że je ma, ale faktem jest że poczynił postępy.

2. Muszę jeszcze raz obejrzeć bez przysypania, ale czy ja dobrze widziałem, że nawet Luka starał się w obronie? Do tego do ISO dorzucił team Play, brawo!

3. Czy to już jakieś fatum, że tuż po nagrodzie COTY, trenerzy dostają oślepienia? MW wydawało się robi bdb adj a tu jakby mu wszystkie talenty zabrali... Miałem wrażenie, że patrzę na Riversa czy Budenholzera, którzy robią adj rok później. :)

4. CP3 fatum... To się nie miało prawa wydarzyć, a jednak...

Piękna wypowiedź:

 

i ten moment...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do porównania Cavs vs Magic Turkogklu a Dallas vs Phoenix dzisiaj w nocy

Ewidentnie widać, że Dallas zrobiło dobry trade i pozyskanie Spencera i Brunsona ma dużo sensu - są to jednak zawodnicy którzy mogą wypracować sobie rzut, plus mogą zastąpić Luke w kreowaniu drive and kick ofensywy - wiadomo, że dużo gorzej niż Luka jednak Dallas gra cały czas systemem i to ich duża siła. Czegoś takiego brakowało jednak Lebronowi

Ten roster póki broni, a daje rade w obronie to jak ma dobry rzutowo dzień to pokonuje bez problemu dużo głębsze zespoły. Jest to loteria, ale szczęście trzeba umieć sobie stworzyć i Dallas jest taka drużyną - w ciągu serii Playoff któryś  mecz musi wyjść i walczymy dalej

Dodatkowo Luka jednak nie ma na sobie presji, że musi już teraz albo nigdy - jest młody i w sumie to nie jego pierwszy lub ostatni run, coś jak Cavs w 2007 - może, ale nie musi i tak zrobił już 120% normy

A co do Chrisa Paula to ja uważam, że jego szansa na redemption przemijała rok temu - tak jak Dirk miał ją w 2011 i wygrał i w sumie jego epickie przegranie z Golden State czy finały w 2007 odeszły w niepamięć.

Ale Chris trochę sam się postarał o taki przebieg kariery, myślę, że nawet dojście do finałów w barwach Clippers i przegranie 0-4 dużo by dało rok temu, to był w sumie debiutant w finałach w wieku 36 lat z ogromną presją na sobie i wydaje mi się, że jego stan psychiki rzuca się na cały team.

Taka bezradność i poddanie, defetyzm na boisku to jest w sumie żałośne w jego przypadku, to już lepiej zrobić Kobe like  game 5-25 ale jednak pokazać, że trzeba cisnąć dalej i wtedy trochę szcześcia i może się odmieni, ale jak dostajesz 30 i rzucasz sobie 10 rzutów to jak cokolwiek może Ci pomóc? A tak znany obrażony wyraz twarzy, że znów samo nie przyszło :)

 

A Devin Booker ma dużo lekcji do odrobienia, brakuje dużo do superstar level. 

Edytowane przez Fabina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Co wy chcecie od tego CP3 ?

Gdzie byliście jak ustanowił rekord NBA ? Teraz jest okazja do śmieszkowania to widzę nie ma końca

Co się dziwisz? CP3 rozgrywał sezon na poziomie all-nba, aby zniknąć od game 3 i po raz piąty stracić prowadzenie 2:0 (w sumie rekord NBA).

Grał naprawdę słabo: 

g3 - 12/7/4 i 7TOV
g4 - 5/5/7 i 4FG
g5 - 7/2/10 i 37%FG
g6 - 13/2/4 i 5TOV
g7 - 10/1/4
 (nabił parę punktów przy -80)

Aczkolwiek on ma już 37 lat, jak dla mnie Booker i Ayton wyglądali zdecydowanie gorzej w dzisiejszym elimination game. I szczerze? Bardzo dobrze, że "cwaniak" Booker został wyjaśniony, te żarty z Doncicia się zemściły pięknie. Swoją drogą, fani Suns chyba muszą dziś mocno żałować, że mają takiego Aytona zamiast Lukę. Idealny przykład, że jednak talent > fit, a gdyby zamienić Doncicia z Aytonem, to Phoenix by to wzięło w maksymalnie 5-ciu meczach.

 

Osobna kwestia to coach Kidd, ale już tu było napisane to i i owo, to nie będę nawijał tego samego. Graty dla fanów Mavs, zasłużony awans.

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

Mavs mega niedoceniana drużyna, ale nawet ja nie wierzyłem, że mogą odwrócić losy tej serii.... Kluczowe zmiany w moim odczuciu to:

1. Odpowiednie adj Kidda, który znakomicie czytał grę Suns. Zgadzam się z @BMF, że ma zadatki na trenera GOAT level. Tzn. ja uważałem już wcześniej, jak był hejtowany, że je ma, ale faktem jest że poczynił postępy.

2. Muszę jeszcze raz obejrzeć bez przysypania, ale czy ja dobrze widziałem, że nawet Luka starał się w obronie? Do tego do ISO dorzucił team Play, brawo!

3. Czy to już jakieś fatum, że tuż po nagrodzie COTY, trenerzy dostają oślepienia? MW wydawało się robi bdb adj a tu jakby mu wszystkie talenty zabrali... Miałem wrażenie, że patrzę na Riversa czy Budenholzera, którzy robią adj rok później. :)

4. CP3 fatum... To się nie miało prawa wydarzyć, a jednak...

Piękna wypowiedź:

 

i ten moment...

 

 

Kurczę. Dirk fizycznie wyglada lepiej niż Harden czy Bron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, oklep legendarnych rozmiarów.

Przed sezonem myślałem o zatrudnieniu Kidda w sumie to co wszyscy, bordlerline sabotaż. Szok, że to tak dobrze wygląda. Zresztą nawet 2 tygodnie temu byłbym w szoku jakbym wiedział jak ta seria się skończy, bo wydawało się, że nie do przeskoczenia będzie przepaść w talencie i personelu (od drugiego najlepszego gracza w dół ofkors) i to po obu stronach boiska. Mega propsy dla Mavs.

CP3 z jednej strony jest starszy niż Piramidy, więc niby nie ma co za dużo wymagać, z drugiej jeszcze parę tyygodni temu był Point Godem, a ten epicki fail to jest w 100% "in character" w jego przypadku, także ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Co wy chcecie od tego CP3 ?

Gdzie byliście jak ustanowił rekord NBA ? Teraz jest okazja do śmieszkowania to widzę nie ma końca

Ty chyba nie odróżniasz smieszkownia od krytyki czy uwag do gry 

 

Nawet ja daleki jestem od śmiania się z CP3 bo facet jest prawie tak stary jak ja, a wykręcił z suns najlepszy bilans rs 

To nie do niego są pretensje, bo on mógł w pewnym momencie fizycznie nie wytrzymać, zwłaszcza że młodzi zamiast go odciążać patrzyli co Krzysiu zrobi 

Problem Suns polega na tym że w chwili jak roster dojrzeje do tytułu Krzysiek będzie już prawdopodobnie o 40,% gorszym graczem niż dziś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

 Swoją drogą, fani Suns chyba muszą dziś mocno żałować, że mają takiego Aytona zamiast Lukę. Idealny przykład, że jednak talent > fit, a gdyby zamienić Doncicia z Aytonem, to Phoenix by to wzięło w maksymalnie 5-ciu meczach.

 

oj tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fabina napisał:

Ewidentnie widać, że Dallas zrobiło dobry trade i pozyskanie Spencera i Brunsona ma dużo sensu

Dallas nie pozyskali Brunsona, tylko Bertansa razem z Dinwiddie za Porzingisa :)

Mavs mają w oprócz Luki samych 2nd rounderów w składzie, ewentualnie gości którzy w ogóle nie zostali wybrani w drafcie (piszę o graczach z rotacji). Tak to najwyższe picki oprócz Luki, to Ntikina i Burke :D, a z kluczowych graczy to Bullock bodajże końcówka I rundy, reszta II runda i undrafted. Ale fit jest mega. Niech tam jeszcze zrobią coś, by pozyskać jakiegoś mobilnego klocka pod kosz na przyszły sezon, to może być ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.