Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Czyli Twój pogląd na to jak wygląda normalne małżeństwo nie zgadza się z tym co robi pani premier? 

Raczej nie aczkolwiek żeby odpowiedzieć konkretniej musiałbym zobaczyć coś gorszego niż widziałem co patrząc na Wasze posty zrobiła. (Nie mam problemu z imprezą i piciem. Z tańcem z innym  mężczyzna również natomiast macanie czy pocałunki są czymś co nie miało by prawa się darzyć w moim małżeństwie.) Tylko coś innego jest akceptować to że ktoś ma inne poglądy niż Twoje a czym innym jest się z nimi zgadzać. I nie ,nie jest to pochwalanie jej zachowań czy propaganda co proste stwierdzenie że jedynie jej mąż ma prawo ją oceniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Raczej nie aczkolwiek żeby odpowiedzieć konkretniej musiałbym zobaczyć coś gorszego niż widziałem co patrząc na Wasze posty zrobiła. (Nie mam problemu z imprezą i piciem. Z tańcem z innym  mężczyzna również natomiast macanie czy pocałunki są czymś co nie miało by prawa się darzyć w moim małżeństwie.) Tylko coś innego jest akceptować to że ktoś ma inne poglądy niż Twoje a czym innym jest się z nimi zgadzać. I nie ,nie jest to pochwalanie jej zachowań czy propaganda co proste stwierdzenie że jedynie jej mąż ma prawo ją oceniać. 

Główne pytanie brzmi czy byłoby dla Ciebie w porządku w małżeństwie gdyby dwa razy w tygodniu Twoja żona wychodziła bez Ciebie na taka impreze i robiła to co widziałeś na nagraniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

I przede wszystkim nie chcę transplantacji takich modeli na Polskę i uznawanie, że to okej.

 

daj żyć innym jak chcą !

 

4 minuty temu, RappaR napisał:

Znaczy dla Ciebie zrobię wyjątek i życzę, by u Ciebie w domu tak to wyglądało, bądź z tym okej 😘 

dziękuję 😍

2 minuty temu, fluber napisał:

 Polecam sekcję komentarzy! 

aż tak nisko upadłeś aby jarać się komentami na tt? w sumie to one kreują Twoje stanowisko tutaj :P

2 minuty temu, fluber napisał:

Główne pytanie brzmi czy byłoby dla Ciebie w porządku w małżeństwie gdyby dwa razy w tygodniu Twoja żona wychodziła bez Ciebie na taka impreze i robiła to co widziałeś na nagraniach

może go to jara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

A co sądzicie o pani z pisu, która reklamuje wiernosc pod hasłem "wiernosc jest sexy", a ma takie resume?

Nie widziałem  chyba takiej napierdalanki w nią, jak w kobietę która tańczyła po pijaku.

comment_vqDLYnpm8kiLTVSzz8SgpygiE5jxisAG,w400.jpg

Generalnie nie licząc reklamy, nie spotkałem się z osobą, która nie uważa jej za pospolitą kurwę, co pozostawia mi bardzo mało pola manewru na dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A co sądzicie o pani z pisu, która reklamuje wiernosc pod hasłem "wiernosc jest sexy", a ma takie resume?

Nie widziałem  chyba takiej napierdalanki w nią, jak w kobietę która tańczyła po pijaku.

comment_vqDLYnpm8kiLTVSzz8SgpygiE5jxisAG,w400.jpg

Bo nie jest premierem? A i tak w czasie gdy była tylko jedna z tysięcy osób startujących w wyborach powstawały takie materiały na nią jak ten powyżej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Główne pytanie brzmi czy byłoby dla Ciebie w porządku w małżeństwie gdyby dwa razy w tygodniu Twoja żona wychodziła bez Ciebie na taka impreze i robiła to co widziałeś na nagraniach

Odpowiedziałem Ci już że prawdopodobnie nie. Ale też przyjmuje że zrobiłą coś wiecej niż widziałem. Ja widziałem tylko taniec z tym mężczyzna (bez całowania) co było już bardzo blisko tego żebym powiedział że dla mnie to było by nie w porządku. Ale ja ani razu jej nie pochwaliłem i powiedziałem że to jest ok. Cały czas pisze że to nie moja sprawia i w zasadzie nei powinno to nikogo interesować poza jej mężem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Poczytaj zanim zaczniesz osądzać. Chop ogólnie nie pije, nie ma tolerancji do alkoholu i potrafił się najebać w delegacji setką, co potwierdzali współpracownicy. 

 

Jeśli nie wiesz, że w early 2000 trzeba było przy kieliszku przyklepac deale to tym bardziej poczytaj.

tobie sie biznes pomylil z polityka. etykieta w polityce na najwyzszym szczeblu nie przyzwala na pewne zachowania. a kwestia jego tolerancji na alkohol nie ma zadnego znaczenia. fakty sa takie, ze nad-uzywal (czyli przyjmowal dawke wieksza niz powinien), period!; nie wybielaj typa, bo na to zadna miara nie zasluguje!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Odpowiedziałem Ci już że prawdopodobnie nie. Ale też przyjmuje że zrobiłą coś wiecej niż widziałem. Ja widziałem tylko taniec z tym mężczyzna (bez całowania) co było już bardzo blisko tego żebym powiedział że dla mnie to było by nie w porządku. Ale ja ani razu jej nie pochwaliłem i powiedziałem że to jest ok. Cały czas pisze że to nie moja sprawia i w zasadzie nei powinno to nikogo interesować poza jej mężem. 

Czyli próbujesz przekazać że stosunki towarzyskie osoby na stanowisku premiera/prezydenta nie powinny podlegać ocenie przez zewnętrzna krytykę. 

Berlusconi i bunga bunga to prywatna sprawa Berlusconiego i nic nam do tego. 

Posuwanie w pracy innych kobiet przez Billa jest ok bo Hilary wydała oświadczenie. 

Drugi ślub kościelny kurskiego jest w porządku. 

Jozsef Szajer na gejowskiej orgii jest spoko bo to jego prywatna sprawa itd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Jezeli Hilary nie przeszkadzało co robił Bill Clinton to jego zachowanie też nie było niczyja sprawa a impeachment był niesprawiedliwy?

Jest chyba różnica pomiędzy robieniem czegoś w czasie prywatnym jak premier Finlandi a robieniem czegoś w godzinach pracy z własną podwładną .jak prezydent USA

To pierwsze nie podlega kodeksowi karnemu to drugie jak najbardziej tak . To co zrobiła premier Finlandii może być podstawą do rozwodu a przede wszystkim do przemyślenia jakich się ma przyjaciół . To co zrobił Clinton było podstawą do sprawy karnej i jak najbardziej do impeachmentu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Jest chyba różnica pomiędzy robieniem czegoś w czasie prywatnym jak premier Finlandi a robieniem czegoś w godzinach pracy z własną podwładną .jak prezydent USA

To pierwsze nie podlega kodeksowi karnemu to drugie jak najbardziej tak . To co zrobiła premier Finlandii może być podstawą do rozwodu a przede wszystkim do przemyślenia jakich się ma przyjaciół . To co zrobił Clinton było podstawą do sprawy karnej i jak najbardziej do impeachmentu 

A Bill Clinton uprawiał seks z Monicą Lewinsky w godzinach pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fluber napisał:

Boris Johnson stracił fuchę bo zorganizował imprezę w lockdownie

A to akurat nieprawda. Boris stracił pracę całkowicie z innego powodu

Teraz, fluber napisał:

A Bill Clinton uprawiał seks z Monicą Lewinsky w godzinach pracy?

Molestowanie seksualne nie musi oznaczać seksu. To co on robił a raczej co Monika robiła dla niego jest naruszeniem intymności. Wykorzystywanie stosunku służbowego i tp

A czy premier Finlandii uprawiał seks w godzinach pracy z podwładnym?

@fluber

Jedynym , który stracił stanowisko za imprezę w Covidzie to pewien Węgier , który jako zagorzały katolik obrońca rodziny przeciwnik homoseksulistów został przyłapany na imprezie gejowskiej , którą sam organizował

I nie stracił nawet z powodu tej imprezy . Ale musiał podać się do dymisji bo stracił wiarygodnośc dla swoich wyborców. I nie dlatego ,ze zdradzał żonę ale ,że okazał się homoseksualistą. Nikt z Węgrów nie krytykował go za zdradę ale właśnie za to kim się okazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Kolejny dzień dyskusji czy premier Finlandii to dobry materiał na żonę a co za tym idzie na stanowisko premiera. Jak powszechnie w Polsce wiadomo, kwalifikacje dobrej żony i matki to podstawowe kwalifikacje na każde stanowisko. Szerokie biodra mile widziane. 

 

Jej fani chwala jej cechy takie jak imprezowanie, chodzenie bez bielizny, chlanie alkoholu, które generalnie oznaczają nie bycie ani dobrym materiałem na żonę, ani na premier

 

jakos jej fani tacy jak Ty, Joseph czy Koelner nie wymienili ani jednej jej zalety 

5 minut temu, jack napisał:

Kolejny dzień dyskusji czy premier Finlandii to dobry materiał na żonę a co za tym idzie na stanowisko premiera. Jak powszechnie w Polsce wiadomo, kwalifikacje dobrej żony i matki to podstawowe kwalifikacje na każde stanowisko. Szerokie biodra mile widziane. 

 

I kolejny raz podkreślam - ja nie dyskutuje na temat zachowania premier, która mnie nie obchodzi, ale zachowania polskich obojniakow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.