Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie gdy łączono zespoły PTB i PIST to wspominany był ten #7 pick. 
Jednak wrzucenie MIL 25 to jest jednak dużo dużo gorszy wynik niż sadzono. Nawet jak były glosy rozsądku ze 7 to za dużo. Nie ma co wypierać oczekiwań i obecnego rozczarowania końcowym wynikiem. Nadal niezły deal ale wielu pisało po prostu o dużo lepszym. 
 

Kibice swoich zawodników na handel zawsze przeceniają nie doceniając wartość innych. 
 

prosty przykład na forum spurs:

Poeltl handlowany od lutego do HOR którzy podobno potężnie potrzebują centra nadal siedzi gdzie siedzi. Już pisano ze wart 13&15. Ale dupa zbladła jak ludzie wyczytali ze HOR rozmawiają z IND o Turnerze. 
i nagle wyszło ze Miles młodszy/szybszy na nogach/ z rzutem i to łącznie z 3 / choć i droższy bo więcej zawoła i nagle gdy wyszły rozmowy z równoczesnym brakiem potwierdzenia spurs / hornets cena spada i idzie otrzeźwienie 

w druga stronę gdzie spurs maja dziurę na pF ( czyli powinni zachowywać się jak HOR przecież ) John Collins nie jest wart dużo - najwyżej #25 no może #20 dla fanów spurs i to koniecznie z koszmarnym kontraktem McDermonta w druga stronę. 
 

Każdy klub ma fanów co tak patrzą na wartości. 

Inna sprawa ze tam idą dwa dosyć mocne 2rd ( swap i netto) co można fajnie wykorzystać w lato. 

@dannygd zobacz to. 
obrona Sochana mocno przereklamowana 

dodatkowo buty w kolorze fiesty z San Antonio !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Ten Banchero chyba wygląda najciekawiej?

W ataku tak, w obronie i na desce nie za bardzo. Sęk w tym, że żaden z tych prospektów nie jest pozbawiony wad. I to takich dosyć poważnych.

 

Trochę dymu widzę z rana. Banchero nowym faworytem bukmacherów i aktualnie też jako 1 na nbadraft.net. Wcześniej były ploty, że odmówił workoutu w Magic, bo uważał, że i tak go nie wybiorą. Więc albo się zdziwi, albo jest dogadany jakiś trade (z Houston?), albo ktoś nas (czy też konkretnie mnie) robi w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał:

Houston trades 3 + 17 to Orlando for 1. Takes Banchero, and Orlando still gets Jabari at 3 since OKC has reportedly settled on Chet. Something along those lines. Could see it happening.

W takiej formie raczej nie, bo nie sądzę, żeby Magic chcieli w tym drafcie brać dwóch debiutantów przy tak młodym składzie jaki posiadają (picki 32 i 35 pchną jak nic - tylko brać, polecam). Trzeba by tej 17tce zapewnić jakieś minuty do rozwoju. Jeśli już to pewnie będzie tu dodany przyszły wybór w pierwszej rundzie, a nie tegoroczny. W zasadzie ceną powinny być 2 wybory, ale jak nie ma pewniaka do jedynki, to i cena będzie niższa. Może jeszcze jakiś swap ewentualnie dodatkowo.

Ja osobiście to Banchero bym wybrał i jednak zostawił... Ma najwięcej "tego czegoś". A Smith ma tego najmniej z TOP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka bukmacherska związana z Banchero :) Kilka dni temu jego wybór z jedynką był wyceniany po kursie 17 w STS. Pomyślałem sobie "nie zaszkodzi postawić dwóch dyszek" i to zrobiłem. Trochę żałowałem, bo dzień po zakładzie kurs wzrósł już do 19. Dzisiaj nie żałuję, bo ten kurs spadł z kolei do ... 1,55, aktualnie Banchero jest faworytem :) Także cały ten cyrk z kursami pokazuje, że przy okazji Draftu, w którym jest spore grono kandydatów do "jedynki" można się dobrze obłowić, jeśli ma się trochę szczęścia. Pamiętając casus Anthony'ego Bennetta, zastanawiam się czy ktoś nie postawiłby na Jadena Iveya? Kurs 100 na wybór z jedynką i "tylko" 35 na wybór z dwójką ;) (ta druga opcja była jeszcze dość realnie rozważana kilka dni temu) :) 

PEES ;) To żadna reklama STS, po prostu okazja żeby stawiając skromną dyszkę albo dwie przy odrobinie szczęścia wygrać tyle, ile płacą za piątkę w Lotto ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Wszędzie gdy łączono zespoły PTB i PIST to wspominany był ten #7 pick. 
Jednak wrzucenie MIL 25 to jest jednak dużo dużo gorszy wynik niż sadzono. Nawet jak były glosy rozsądku ze 7 to za dużo. Nie ma co wypierać oczekiwań i obecnego rozczarowania końcowym wynikiem. Nadal niezły deal ale wielu pisało po prostu o dużo lepszym. 

@dannygd

Znakomita większość ludzi po prostu pomija szczegóły i lekceważy kontekst. Od paru tygodni była mowa o zaawansowanych rozmowach na linii ptb - det. To wszystko! Resztę dośpiewali sobie dziennikarze, proponując wymianę, której podstawą bazową miał być 7. pick. Tylko nikomu z tych ludzi (brak odpowiedniej wiedzy?! - > trade exception ptb) nie przyszło do głowy, że w tej wymianie miglo by chodzić o zczyszenie salary! I jesteśmy w domu! Trudno oczekiwać, by ptb oddało nam 21 baniek wolnej gotówki i jeszcze 7. pick! To był by rozbój w biały dzień!... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy forum ma pomysł na unikanie spoilerów Woja? Jebany zna picki zanim teamy je znają, niektórzy oglądają draft na zywo I chcą na tej podstawie komentować w tym temacie, a w między czasie będą wrzucane na bank spoilery + pickow. Może specjalny temat livechat dla oglądających lub dla drugiej grupy spoilerowcow?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SpursNation napisał:

Taka ciekawostka bukmacherska związana z Banchero :) Kilka dni temu jego wybór z jedynką był wyceniany po kursie 17 w STS. Pomyślałem sobie "nie zaszkodzi postawić dwóch dyszek" i to zrobiłem. Trochę żałowałem, bo dzień po zakładzie kurs wzrósł już do 19. Dzisiaj nie żałuję, bo ten kurs spadł z kolei do ... 1,55, aktualnie Banchero jest faworytem :) Także cały ten cyrk z kursami pokazuje, że przy okazji Draftu, w którym jest spore grono kandydatów do "jedynki" można się dobrze obłowić, jeśli ma się trochę szczęścia. Pamiętając casus Anthony'ego Bennetta, zastanawiam się czy ktoś nie postawiłby na Jadena Iveya? Kurs 100 na wybór z jedynką i "tylko" 35 na wybór z dwójką ;) (ta druga opcja była jeszcze dość realnie rozważana kilka dni temu) :) 

PEES ;) To żadna reklama STS, po prostu okazja żeby stawiając skromną dyszkę albo dwie przy odrobinie szczęścia wygrać tyle, ile płacą za piątkę w Lotto ;)  

No ja postawiłem z miesiąc temu jak był kurs na niego 9,75

Teraz mam rozkminę czy stawiać na Sochana w top8/10/14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, january napisał:

 

Chyba znów  pewien fan Pistons podobnie jak przy Drummondzie przewidywał złote góry za Granta.

A tu jeb, bieda future 1st;)

sami sobie Pistons te value Granta spitolili, ale skoro robili to świadomie, to ten bieda 1st był minimum przyzwoitości, ten fan Pistons zna przynajmniej potencjał do jakiego moźe dobić i się z tym nie krył, stąd wiara w jakiś większy pakiet, choć można było się spodziewać takiego scenariusza

Grant natomiast indywidualnie swój cel osiągnął, powinien być jedną z bardziej wszechstronnych 2-3 opcji wchodzać właśnie w prime, teraz też nagle pojawiają się rumorsy o #7 za Dorta, albo to kolejna płota albo kogoś naprawdę pogina, skoro myśli, że Dort to o wiele lepszy gracz 

 

 

 

17 godzin temu, Reikai napisał:

Tyle wychodzi z przewidywan naszych i zawyżania wartości graczy, potem wychodzą takie kwiatki.

no ja zdecydowanie wolę zakładać, że dany gracz się spełni w tym czy innym stopniu, zresztą nie zapominaj, że dopiero po czasie będziemy wiedzieć kto miał rację, bo może wyjść na to, że Blazers zapewnili sobie bdb grajka na lata i to za totalny frajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wedlug Wojnara

 Kingsi pozbyli się nr 49 tegorocznego draftu za prawa do Sashy Vezenkova - z Cavs. ( to oznacza krótszą noc czekam tylko do picku nr 37).

Cavs idą na grubo maja 4 picki - 14,39,49,56 

jak w lotto :)

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kubbas napisał:

Ten Banchero chyba wygląda najciekawiej?

On jedyny z topki draftu jest NBA ready. Oczywiście zarzutem jest potencjalnie gorsza obrona, bo chłop za dużo waży i jest stosunkowo wolny na nogach, ale D jest poziom wyżej niż taki Jokic był w 2-3 sezonie NBA... Więc ja się nie martwię, bo jak zrobi nawet mniejsze postępy, to ze swoim ofensywnymi tools będzie kluczowym grajkiem w ekipie i materiałem na All-Stara. 

Natomiast reszta ma więcej znaków zapytania, gdzie najmniej wierzę w Jabariego, ale jak widać, nie tylko ja...

Wolałbym już Sochana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.