Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jeden dziennikarz w tt uświadmoił mi jeden fakt Chet Holmgren (7-0) waży tyle samo co Jaden Ivey ( 6-4), lżejszy niż Michturin ( 6-6)

a przenosząc co to NBA to tyle ile Davion Mitchell ( 6-1) lub Tarrance Davis 6-4, także może być chłopakowi w NBA ciężko z początku...

Od razu przypomina się wątły Marvin Bagley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGA + 12 za numer 1. Takie coś bym rozważył gdybym musiał.

A co na froncie? Na razie Jabari heheszki wymienia z graczami Magic. Vegas też stawia na niego. Dziwne jeśli to pójdzie w tym kierunku, bo jednak wydawać by się mogło, że antropologicznie Holmgren jest idealny dla Weltmana i Hammonda.

Cicho o tym drafcie na razie. Dwa małe rynki na szczycie, bez hypowanych prospectów, Lakers bez picku. Może i dobrze, bo mało głupot się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cap holds Lamba Josha i DeVincenzo blokują na razie ruchy 

para guardow sprawia ze nie chcą Iveya. 
niby rozmawiają z Knicks czy Pels ale to nadal potrzebne rozeznanie w lotto. 
 

dziwne. 
pick plus Barnes za gwiazdę? Wizz? Hawks? 

Raczej szczelne info niż bezczynność. 
a może dopiero zaczną?

The Kings have finalized contracts with Doug Christie, Jay Triano and Luke Loucks to be assistant coaches under Mike Brown

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pepis21 napisał:

Haliburtona mieli nie oddawać, więc nie jest wykluczone, że nie wykombinują czegoś z wymianami albo po prostu wezmą go z 4 no bo to Kings w końcu.

Mam nadzieje ze wzmocnia jakiś kolejny/e team/y swoimi głupimi ruchami. Ja tych pacanów nie widziałem już prawie 3 lata poza jakimiś skrótami i pewnei przez lata nie bede oglądał. Ostani raz to była drużyna z Weberem i Divacem a od tego czasu to równia pochyła bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po Divacu cośtam jeszcze grali do czasu Bibbyego i Stajokovicia.

 

Ale teraz wracac po Randle, kiedy mieli go w zasadzie dostępnego w zimę. No chyba, że zimowym celem było pozbycie się Hielda.

Z drugiej strony w lato Kings schodzą z 30 mln kontaktu także pewnie ruchów sporo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.