Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Anthonego Davisa - Obowiązkowe Głosowanie


cvbe

Anthony Davis - trade request  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie Anthony Davis składa trade request po wytransferowaniu z klubu Kawhi Leonarda i Kyrie Irvinga?



Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kolader napisał:

TR nie wiąże się z tym że zawodnik odchodzi już teraz. Ma na to cały sezon. 

I cały czas nie wczuwasz się w zawodnika a to jest esencja całego TR. Z perspektywy Davisa to Knicks się mocno osłabili. Dlaczego więc miałby chcieć zostać? Tu i tak przy bardzo słabych ofertach optowałbym za zostaniem w Knicks.

I taki pierwszy z brzegu przykład: zwrot za Davisa w postaci Siakama (plus oczywiste dodatki), z perspektywy AD dołączenie do Lillarda, McColluma i Turnera to nie jest kandydat na finał?

Nasza gra w głównej mierze ma się opierać na tym co się dzieje/działo w rl NBA. W rl przykładowy rw0 po odejściu Hardena został w Rockets czy dołączył do Beala? Widzieliśmy też że w rl Davis nie chciał czekać. Ale tu ma czekać.

nikt nie powiedział ze ma czekać, tylko ze nie ma alternatyw jakie miał w realu, czyli dołączenie do Lebrona :) Toronto faktycznie ma niezły skład pod te wymianę i tu faktycznie musiałbym się zastanowić, bo sportowo to byłby awans :) wiec no cóż, jak obiecałem, jak dasz mi jeden zespół który ma wystarczająco assetow by powalczyć o tytuł po dodaniu Davisa a oddaniu coś więcej niż worek kartofli w zamian to zmienię głos 

@cvbe weź tam licz Sote ze jest za TR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

nikt nie powiedział ze ma czekać, tylko ze nie ma alternatyw jakie miał w realu, czyli dołączenie do Lebrona :) Toronto faktycznie ma niezły skład pod te wymianę i tu faktycznie musiałbym się zastanowić, bo sportowo to byłby awans :) wiec no cóż, jak obiecałem, jak dasz mi jeden zespół który ma wystarczająco assetow by powalczyć o tytuł po dodaniu Davisa a oddaniu coś więcej niż worek kartofli w zamian to zmienię głos 

@cvbe weź tam licz Sote ze jest za TR

Hmm no w sumie na ankietę czas był do północy, tak więc zmiana głosu jest ważna a co za tym idzie na ten moment (jeszcze przez 30 minut) TR wchodzi w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

W związku ze zmianą głosu przez @Qcin_69, stosunkiem głosów 20-9, Anthony Davis składa Trade Request, a Knicks i @człowiek...morza mają od teraz 2 okienka transferowe, aby wybrać najlepszą ofertę.

byczku przy poprzednich glosowaniach jak juz zostala ustalona przewaga glosow, to glosowanie zamykano

analogicznie tu

wiec zadna zmiana juz nie byla dozwolona, bo glosowanie zamknieto 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 21:29, cvbe napisał:

Głosowanie jest OBOWIĄZKOWE i trwa do 31.10.2021 do godz. 23.59.

 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

byczku przy poprzednich glosowaniach jak juz zostala ustalona przewaga glosow, to glosowanie zamykano

analogicznie tu

wiec zadna zmiana juz nie byla dozwolona, bo glosowanie zamknieto 🤷‍♂️

Nie kojarzę takiego przepisu w regulaminie, ale przejrzę go później jeszcze bo nie znam go oczywiście na pamięć. Jeśli masz rację to zweryfikujemy to na Radzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

 

Nie kojarzę takiego przepisu w regulaminie, ale przejrzę go później jeszcze bo nie znam go oczywiście na pamięć. Jeśli masz rację to zweryfikujemy to na Radzie.

no analogicznie masz na FA. tez glosowanie do jakiegos momentu, ale jak sie uzbierala odpowiednia liczba glosow, to glosowanie co do danego zawodnika zamykano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lucas napisał:

Wydaje mi się, ze formalnie C_M ma rację, ale nie wiem czy to był tylko "obyczaj" czy cos gdzies zapisane.

W głosowaniach na bilanse często ktoś zmieniał głosy ostatniego dnia. Przynajmniej ja tak robiłem i nigdy nie było problemu z zmiana głosu. 
 

Wydaje mi się, ze to może być szara strefa wiec rada to zweryfikuje, ale idźmy z duchem gry jakby to powiedział CM i nie bądźmy takimi formalistami xd

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 11:41, fluber napisał:

19-9 (+ 1 )w głosach a w tych 9 głosach byli właściciele Davisa, giannisa, Hardena, Duranta, ziona, Younga, Georga, bookera, tatuma, beala, jokica, Mitchella i townsa. 30 procent ligi, 70 procent gwiazd. 

Głosowanko żeby potem nikt im tr ich własnej gwiazdy nie przegłosował. 

Chce mi się wymiotować jak widzę te wszystkie ukladziki, interesiki i spółdzielnie. 

przeprosić właścicieli Georga Bookera i Tatuma? 

Btw, fajnie ze jako jedyni mamy 3 reprezentantów :D 

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

no analogicznie masz na FA. tez glosowanie do jakiegos momentu, ale jak sie uzbierala odpowiednia liczba glosow, to glosowanie co do danego zawodnika zamykano

jakbym wiedział ze tak panicznie będziesz reagował na ten Tr to od razu bym dał na Tak dla samej beki xd 

Najpierw głosowanie samemu na siebie gdzie się wykłócałes ze nie ma zapisu ze nie można i nie obchodzi Cię ze tak było zawsze, a teraz wcześniejsze zamknięcie głosowania bo tak było zawsze xd 

Człowiek Moszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucas napisał:

Wydaje mi się, ze formalnie C_M ma rację, ale nie wiem czy to był tylko "obyczaj" czy cos gdzies zapisane.

Nie było to nigdzie zapisane i tez głosowanie było za więc ten obyczaj tu nie dziala. 

Natomiast otwarte pozostaje pytanie kto jest gm-em Wolves i czyj głos się liczy bo mać zagłosował przeciw a qcin za. Tu bym prędzej dyskutowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Nie było to nigdzie zapisane i tez głosowanie było za więc ten obyczaj tu nie dziala. 

Natomiast otwarte pozostaje pytanie kto jest gm-em Wolves i czyj głos się liczy bo mać zagłosował przeciw a qcin za. Tu bym prędzej dyskutowal

liczy się ostatni głos który któryś z nas napisze po prostu, Mac nie miał problemów z ta zmiana, a ja bym nie miał problemów gdyby 3 minuty po mnie napisał ze c***a, nie ma TR- domyślam się ze może to wprowadzać małe zamieszanie, ale jest to na tyle incydentalne ze nie widzę w tym wielkiego problemu dla gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

liczy się ostatni głos który któryś z nas napisze po prostu, Mac nie miał problemów z ta zmiana, a ja bym nie miał problemów gdyby 3 minuty po mnie napisał ze c***a, nie ma TR- domyślam się ze może to wprowadzać małe zamieszanie, ale jest to na tyle incydentalne ze nie widzę w tym wielkiego problemu dla gry

no nie mam problemu by się liczył tu Twój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.