Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Anthonego Davisa - Obowiązkowe Głosowanie


cvbe

Anthony Davis - trade request  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie Anthony Davis składa trade request po wytransferowaniu z klubu Kawhi Leonarda i Kyrie Irvinga?



Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

No czyli chodzi dalej o względy sportowe, stad pytam, który z zespołów może stworzyć odpowiednia paczkę za Davisa i mieć dalej szanse na bycie lepszym zespołem od Knicks - jeśli wg Ciebie są więcej niż 2-3 takie zespoły to mogę zmienić na Tak, ale chciałbym konkrety tylko takie bez obrazy dla Knicks 

Trafiajac z Knicks do przykladowych Cavs zamienia walke o playin na spokojna 2rd z aspiracjami na wiecej. Wcielajac sie w Davisa odpowiada mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Bo Knicks wymienili Irvinga i Leonarda na Simmonsa i wysoki pick w drafcie

No i?:D Davis jest obrażony ze oddano niegrajacego Irvinga i połamanego Leonarda na Allstara z impactem DPOTy i topowego rookasa? :D Domyślam się ze chodzi Ci o to, ze w realu odszedł z Pelicans do których doszedł Zion i był już Jrue i szukasz tu analogii- zgoda, ale jednak odszedł do zespołu gdzie był Lebron, tutaj - nie wiem, może się mylę, ale odnosze wrażenie, ze chcecie oddać Davisa do zespołu gdzie drugim najlepszym graczem będzie ktoś na poziomie ~Simmonsa właśnie, dla mnie po prostu ze sportowego punktu widzenia nie ma żadnego sensu odejście Davisa z Knicks do przysłowiowych Hawks

2 minuty temu, kolader napisał:

Trafiajac z Knicks do przykladowych Cavs zamienia walke o playin na spokojna 2rd z aspiracjami na wiecej. Wcielajac sie w Davisa odpowiada mi to.

no ale jaka paczkę może zrobić Cavs by go oddać powiedz mi? Porzingisa dać? Ty twierdzisz ze gracz na TR ma 75% wartości, dla mnie wciąż ma 100% i tak jak wspomniałem, dla mnie TR Davisa byłoby zajebista wiadomością bo nie sadze by ktoś przebił moja ofertę, a jeśli by ktoś przebił to znaczy ze oddał za dużo co tez byłoby spoko bo nie miałbym go za rywala :D 

Heat, Mavs, Wolves, Rockets to jedyne 4 zespoły imo (z tym ze przy Houston jednak dalej mały znak zapytania) które mogłyby oddać wystarczająco dużo żeby deal był ok, a jednocześnie być sportowo atrakcyjniejszym projektem niż Knicks ;)

Teraz, człowiek...morza napisał:

dlaczego moj glos sie nie liczy?

bo jest c***a wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Anthony-Davis-NewYork-Knicks-Trade.jpg

 

Z cyklu absurdy BeGM:

Jakoś ze 2 lata piszesz, że nie powinienem mieć prawa głosu przy Knicks, gdyż.. jestem stronniczy i głosuję zawsze przeciwko Tobie.. Traf chce, że TR upada jednym głosem.. To chyba dobry moment na zapytanie, czy nadal podtrzymujesz tą tezę? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Z cyklu absurdy BeGM:

Jakoś ze 2 lata piszesz, że nie powinienem mieć prawa głosu przy Knicks, gdyż.. jestem stronniczy i głosuję zawsze przeciwko Tobie.. Traf chce, że TR upada jednym głosem.. To chyba dobry moment na zapytanie, czy nadal podtrzymujesz tą tezę? 🙃

Przecież Fluber pisał, ze głosowałeś na nie bo się na niego obraziłeś. Wiec faktycznie z jednego absurdu w drugi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Ten wniosek popieram, ewidentnie TR u nas nie ma sensu :)

19-9 (+ 1 )w głosach a w tych 9 głosach byli właściciele Davisa, giannisa, Hardena, Duranta, ziona, Younga, Georga, bookera, tatuma, beala, jokica, Mitchella i townsa. 30 procent ligi, 70 procent gwiazd. 

Głosowanko żeby potem nikt im tr ich własnej gwiazdy nie przegłosował. 

Chce mi się wymiotować jak widzę te wszystkie ukladziki, interesiki i spółdzielnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

19-9 (+ 1 )w głosach a w tych 9 głosach byli właściciele Davisa, giannisa, Hardena, Duranta, ziona, Younga, Georga, bookera, tatuma, beala, jokica, Mitchella i townsa. 30 procent ligi, 70 procent gwiazd. 

moj sie nie liczyl, a proporcje z daleko od prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie tak czy siak jak ktos chce to zapraszam do skladania ofert. nie mam musu z wymianą Davisa. Davis jak widać musu także nie ma. Siedzimy razem przy stole i dywagujemy na temat przyszłości. Czy to w kierunku wzmocnień czy to w kierunku przebudowy. Któż to wie. Pewien rozdział na pewno sie zakończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie tak czy siak jak ktos chce to zapraszam do skladania ofert. nie mam musu z wymianą Davisa. Davis jak widać musu także nie ma. Siedzimy razem przy stole i dywagujemy na temat przyszłości. Czy to w kierunku wzmocnień czy to w kierunku przebudowy. Któż to wie. Pewien rozdział na pewno sie zakończył.

No jedyne co wiemy to to zr Davis nie chce być wymieniony. A co z tym zrobisz to już Twoja sprawa:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Jeszcze Kawhi! :P Jeden jedyny Lucas zagłosował bez potencjalnego TR nad głową ;)

Ja mam czyste sumienie - dość mocno powalczyłem o TR Davisa, a jednocześnie choć wynik głosowania jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem (dla mnie to było oczywiste TR) jestem pod kątem swych Lakers mega zadowolony - TR Davisa byłoby dla mnie bardzo, bardzo złe.

Niemal na pewno trafiłby na zachód do jakiejś ekipy, bo CM nie chciałby go na wschodzi trzymać. Czyli nie wiem - Wolves (Booker?), Rockets (Brown?), Mavs (Zion?), czy jakaś na nowo naprędce zbudowana ekipa (Blazers ruszający swoje 25x1st rounderów po gwiazdy?) by się tu wzmocniła. A tak to będzie się AD kisił w Knicks co mi mega odpowiada.

A dlaczego Kawhi ma składać? Westbrook nie złożył, mimo, że przyszlo mu grać z koszykarskim szrotem, to Kawhi ma składać, gdzie tegoroczny Lamelo jest o dwie długości przed najlepszym drugim zawodnikiem Hornets. Nie wspominając już o przyszłorocznym Lamelo, top picku draftu i sporej ilości kasy na FA 

 

Btw.

Nie głosowałem za TR, bo uważam, że to byloby umiarkowanie moralne z mojej strony, gdzie deal że mną doprowadził do TR. Nie chciałem tu głosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

19-9 (+ 1 )w głosach a w tych 9 głosach byli właściciele Davisa, giannisa, Hardena, Duranta, ziona, Younga, Georga, bookera, tatuma, beala, jokica, Mitchella i townsa. 30 procent ligi, 70 procent gwiazd. 

Głosowanko żeby potem nikt im tr ich własnej gwiazdy nie przegłosował. 

Chce mi się wymiotować jak widzę te wszystkie ukladziki, interesiki i spółdzielnie. 

Wlasnie bylem ciekawy jak potoczy sie to glosowanie. Zwyciezyl partykularny interes. Sprawa wydawala sie na tyle oczywista, ze glosowanie powinno byc tylko formalnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Takie podejście całkowicie wypacza beGM.

Czas TR też wzbudził moje wątpliwości.

Na chwilę obecną

niegrający KI - niegrajacy BSD

niegrajacy KL - Mobley.

Na chwilę obecną bilans NYK to + Mobley. Nawet nie wiem czy sam AD wciągnąłby Knicks do PO, co de facto upowaznialoby do dywagacji nt odejścia Kawhi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tangiers napisał:

Wlasnie bylem ciekawy jak potoczy sie to glosowanie. Zwyciezyl partykularny interes. Sprawa wydawala sie na tyle oczywista, ze glosowanie powinno byc tylko formalnoscia.

mowi to gm, ktory marnuje Luce kariere

i od paru lat nie potrafi mu znalezc drugiego all-stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.