Skocz do zawartości

Random shit 21/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ely3 napisał:

Powtarzam aż 3 zwycięstwa z 7 byłyz czołówką Wschodu .Bulls, Nets i Hornets to nie są słabe ekipy.Ba Bulls w pełnym składzie to TOP3 Wschodu. Nets bez Duranta to nadal TOP 3 Wschodu. A Hornets to jedna z lepszych ekip. Nie wiem gdzie Ty widzisz tych rywali jako słabych.

to ja tez powtorze. to byl - zdecydowanie - latwy terminarz. i mam do ciebie prosbe, bys nie manipulowal moimi wypowiedziami (a robisz to niepierwszy raz)! nigdzie nie napisalem, ze uwazam bulls, nets i bobcats za 'slabe ekipy'! (bulls to aktualnie czolwka ligi, nets sa b. mocni (top4 ligi, jw pelnym skladzie), a bobcats to typowy 'sredniak'). napisalem jeno - cytuje - ze rockets mieli 'wyjatkowo latwy terminarz', i swa opinie uzasadnilem! moglbym to uzasadnienie 'rozbudowac', wspominajac chocby o mocno 'okrojonym' skladzie nets vs rockets, ale najpewniej tego ode mnie nie oczekujesz...

p.s. nie moge oprzec sie wrazeniu, ze lubisz miec zalkiem inna opinie ode mnie, po prostu, niezaleznie od tego, czy ta twoja opinia ma jakikolwiek sens... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hawks, Celtics i Knicks mają problem, bo wszyscy wyżej od nich w tabeli wyglądają dużo lepiej od nich i dla dwóch z tych drużyn zabraknie chyba miejsca w play-in. 
 

wizards są ostatnio w gazie, zwłaszcza Kuzma i nie wydaje mi się żeby był to dwutygodniowy wyskok, zaczeli mu ufać i on to swietnie wykorzystuje. 
 

hornets wygrali 7 z ostatnich 9, a terminarz nie był taki łatwy, pokonali dwa razy giannisa i teraz sixers, a dwie przegrane to były jedynie właśnie z Wizards w końcówce oraz blowout z Suns. 
 

cavs pomimo szpitala się wcale nie załamali, wciąż maja trzech zajebistych w tym sezonie graczy,  Garlanda, mobleya i jarretta. 
 

no i raptors, VanVleet gra ostatni miesiąc na poziomie stepha Curry’ego w optymalnej formie, nie przesadzam tutaj, bo za ostatni miesiąc ma 27-5-6-2stl i 46% z gry oraz 5,3 trafione trójki na mecz. Ten zespół gra coraz lepiej i tylko mocne Suns ich oststnio zatrzymali, nie licząc dwumeczowej pauzy vanVleeta wygrali z nim w składzie osiem z dziewięciu ostatnich spotkań. 
 

reszta drużyn jest poza zasięgiem, to znaczy sixers maja niezbyt duża przewagę ale nie sadze żeby skończyli niżej niż jakieś 46-36; wiec żeby ich przegonić knicks czy celtics musieliby zacząć wygrywac powyżej 60% spotkan a na to się nie zapowiada. 
 

dla każdej z tych trzech drużyn brak playin bedzie dużym rozczarowaniem, a wiec zapowiada się świetna końcówka sezonu zasadniczego na wschodzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Denver, Boston and San Antonio are making a three-way trade that includes Juancho Hernangomez to Spurs, Bryn Forbes to Denver, Bol Bol and PJ Dozier to Celtics, sources tell ESPN.     — Adrian Wojnarowski (@wojespn) January 19, 2022

SAS dostają.jeszcze 2runde 28 Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Sam mecz mieści się w 1.40 - 1.50 w zależności ile przerw tymczasem transmisje trwają 2.20 lekka różnica jest 

Jeszcze na poczatku sezonu jak nie gwizdali wszystkiego hardenom tej ligi,  mecz zaczynajacy sie o 21:30 kończył sie o 23:40/45, teraz znowu kończy sie po północy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, Robaq napisał:

ale dziwią Cię np. głosy na Quete?

Przeciez to pierwszy Portugalczyk w NBA, mniemam, ze kazdy kibic NBA z Portugalii głosował na niego. Tak jak Polacy bez względu na gre glosowali na Gortatya.

Nie dziwią głosy fanów. Dziwi głos od zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.