Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

My z Wariatem chcieliśmy grać z Tobą, dlatego obaj wystawiliśmy mocno rezerwowe składy.

O ironio losu obaj o dziwo wygraliśmy :P

@julekstep Znaczy, że Okafor nie chce przedłużyć kontraktu? :(

nom :)

będzie walka na FA 

nie spamować mnie :P temat z przedłużeniami będzie dziś/jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie ponad tydzień. Tylko powierzchownie zerkałem na simkę i kilka przemyśleń ode mnie.

1. Baker nie dość, że został wyeliminowany na 9 dni przez jednego z Komiszów to jeszcze pominięty przy nagrodzie DPOTY. Tak myślałem, że rozegra się to pomiędzy nim a Smithem, no i jak Vin 2 dni temu zniszczył Josha w bezpośrednim pojedynku to myślałem, że to zadecyduje. Statystyki zawodników porównywalne, ale Suns ostatecznie lepszy bilans, lepszy defense przy jednak trochę słabszym supporcie, ale cóż, nie docenili dziadka. @julekstep @Pablo81 co o tym sądzicie? Btw, ciekawe, który był Baker w mvp race. Kto wie, czy nie na podium :)

2. Boli brak IT w all-rookie, bo zagrał bardzo fajny sezon, a statystyki ma obniżone ze względu na to, że na początku sezonu był tylko backupem CP3. Jak robiłem próbne simki to potrafił ~17ppg robić jako 3 opcja i asyst też sporo. No i on mógł też luźno wskoczyć jako SG, bo zagrał tam pewnie z ~40% swoich meczów. A tak poza tym to IT > Kemba i tyle w temacie ;)

3. Joe Smith z nagrodą 6th mana roku. To mnie akurat zaskoczyło, oczywiście pozytywnie. Gratulacje dla Joe i w sumie podziękowania dla @julekstep, bo początkowo go przewidywałem do s5. 

4. Nie zmieniałem nic w składzie w końcówce sezonu, bo nie chciałem psuć flow, które się wytworzyło. Jestem dumny z wyniku mojego zespołu, tym bardziej, że np. Julek nie stawiał mnie przed sezonem aż tak wysoko, a próbne simki pokazywały, że naprawdę jest moc w Phoenix. Szkoda tej kontuzji Vina. @julekstep kiedy wróci, g4?? 

5. @MarcusCamby wspomniałeś o romantycznej historii, jak w moim pierwszym sezonie Kaun i Frank Williams prowadzili Suns do playoffs. Nie do końca to jest prawda. Kaun rzeczywiście grał dużo jako starter i robił fajną linijkę, ale wtedy Joe Smith był znacznie mocniejszy niż jest teraz i to on miał zdecydowanie większy impakt. A Frank to zagrał raptem kilka meczów w s5, gdy nieobecny był CP3 i zdążył przejechać się np. po TWolves, ale no on też nie był powodem, że zrobiłem 2 seed wtedy. Chociaż przyznam szczerze, że jakoś cenię tego gracza, no i już trzeci rok jest ze mną. Druga kwestia. Zachód > Wschód. Nie kwestionuj tego ;)

6. 

3 godziny temu, Alonzo napisał:

. a tymczasem czekamy na Phoenix :)  

To ja czekam na Ciebie, bo zaczynamy u mnie. Masz szczęście, że Krzemo wyeliminował Bakera i dał Ci jakąś szansę. Seria będzie ciekawsza :P

7. Powodzenia wszystkim w playoffs, a tankerom powodzenia w loterii ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

bardzo sie staral uniknac tego losu :)

 

ja rzadko wiem co dla mnie dobre :P 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

My z Wariatem chcieliśmy grać z Tobą, dlatego obaj wystawiliśmy mocno rezerwowe składy.

O ironio losu obaj o dziwo wygraliśmy :P

co fakt to fakt :P z możliwych do wylosowania ekip chyba tylko z Nets mam w miarę przyzwoity bilans. Ale żeby nie umniejszać rewelacji sezonu, to też nie chciałem załapać kontuzji starterów, plus w starciu z Hawks można było sobie poeksperymentować trochę z ustawieniami przed po. No i wedle moich wyliczeń, błędnych jak można było się spodziewać :P przy zaistniałej konfiguracji trafiłbym na C's, a z nimi chyba nie wygrałem ani jednej potyczki w rs, Januaremu mogłaby z radości pikawa nie wytrzymać po wyeliminowaniu mnie, jako że porządny zemnie człek to chciałem mu tego oszczędzić :D :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Btw, ciekawe, który był Baker w mvp race. Kto wie, czy nie na podium :)

to raczej bez znaczenia - bo poza dwójką Curry/Davis nikt się nie liczył w wyścigu - tam była przepaść

a teraz zanosi się na dominację Curry'ego przez lata w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

Nikt jak nikt jest szczęśliwy z decyzji Gma 😄 slowem @julekstep tacy Gadzuric czy Varnado mogli wyrazic chec przedłużenia, czy moze jak kogos podpisujesz na koniec rs to raczej wtedy takie cuś nie ma miejsca?

nie komentujemy tam

chyba się zdarza - ale rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

@julekstep jakieś typy albo temat z PO będzie dzisiaj czy lecimy w tym wątku?

 

typy pewnie napiszę, co do zakładania wątków itp to niech komisze-nooby @Krzemo @SlaKB zakładają

ja jestem jedynym prawilnym komiszem z drużyną w PO bo więc póki co kwestie komiszowe zostawiam -> trzeba się skupić na wygraniu misia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

typy pewnie napiszę, co do zakładania wątków itp to niech komisze-nooby @Krzemo @SlaKB zakładają

ja jestem jedynym prawilnym komiszem z drużyną w PO bo więc póki co kwestie komiszowe zostawiam -> trzeba się skupić na wygraniu misia :) 

Ale zakładkę z taktykami możesz ukryć? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

można

lepsze pytanie byłoby - czy skargi i zażalenia będą uwzględniane xD

podnieś dziadu roycyemu podanie!!! 😋

Godzinę temu, Tecu napisał:

Jest szansa by oprócz walki w PO, ci którzy nie awansowali, mieli na pocieszenie tabelkę z rookasami? 

@julekstep

PO są fajne jak się w nich gra 😀

Tam fajne, tylko stres i sie czlek nasłucha 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.