Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cvbe napisał:

Rozważę sprzedaż Cole'a Anthonego - waży 35, robi 55 (z tego miejsca pozdrawiam D. Brooksa i Doziera leżących na FA @goozman :D). Tylko błagam, bez jakichś Harrisonów Barnesów czy innych Mosesów Moodych - wszyscy wiemy że Anthony wygląda na steal roku :)

Puki co to raczej Harrison Barnes wyglada jak steal sezonu 🤪jak bym miał propozycje w fbx3 HB za Cole - to bym w to wszedł ;) pytanie jak długo oboje utrzymają tak wysoką produkcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Rozważę sprzedaż Cole'a Anthonego - waży 35, robi 55 (z tego miejsca pozdrawiam D. Brooksa i Doziera leżących na FA @goozman :D). Tylko błagam, bez jakichś Harrisonów Barnesów czy innych Mosesów Moodych - wszyscy wiemy że Anthony wygląda na steal roku :)

klasyczne przereagowywanie, niedługo wróci Fultz, potem Isaac.. także sprzedawaj, sprzedawaj byle szybko bo za chwilę uja będzie wart..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, goozman napisał:

ciekawy jestem czy zwolennicy daily-today przekonali się już jak to słabo się sprawdza w keeperze  czy jeszcze próba jest za mała?

Ja z sąsiedniej ligi, ale wg mnie zdecydowanie lepiej się sprawdza daily-today, bo mogę sobie rotować składem codziennie, a nie tylko przed 9:00 rano.

Jakie minusy daily-today widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie możliwość wywalenia / pobrania KAŻDEGO ziutka po nocce zawsze przewyższała możliwość zrobienia tego samego po tzw. 9ej (bo teraz akurat 8ej). wg mnie daily today jest stworzone dla H2H, gdzie wymagana jest codzienna rotacja składem a już w roto czy FP, gdzie bardziej odczuwane są konsekwencje długoterminowe fajniej się gra z daily-tomorrow.

daily-today przyda się tutaj jedynie w ostatniej fazie sezonu dla tych, którzy maja niedograne mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie leci C. Zeller, co spowoduje, że będę miał 2 wolne sloty graczy. POtrzebuję chwili, żeby się zastanowić kogo na nie wstawić no i oczywiście salary, żeby się zgadzało.

Za Zeller'a do składu Monte Morris.

W składzie mam Alise Johnson'a, który jest realnie w Los Angeles.

 

Edytowane przez El-Maniaque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za piwem, powiedziałbym, że nawet go nie lubię i pijam je rzadko. Zdecydowanie bardziej wolę alkohol mocniejszy, a w składzie mam dwa, ciemne, dosłownie i w przenośni Portery. Bardzo proszę zróbcie co możecie bym mógł ich się pozbyć. Utalentowane chłopaki, lecz jak każde ciemne piwo muszą dojrzeć. U mnie niestety nie mają na to czasu. Łotyszy nie powiem, że nie lubię bo takowych nie znam, ale Kristapsa też bym z chęcią oddał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja dziś odwalilem z Brookse to istny klasyk 🤪

Wiedziałem ze dziś ma wrócić Brooks jednak Bene i Melton fajnie się uzupełniają i pewnie w s5 zostaną - przynajmniej tak myślałem przed dzisiejszym meczem. Myśle odpalę nawet ich meczy i poobczajam - i ku mojemu zdziwieniu Brooks od początku wyglądał dobrze, no zaczęło się liczenie i widzę ze go nie zmieszczę wywalając tylko Beverliego wiec odpuściłem. Kolejna kwarta i ten „Bialas” dalej utrzymuje poziom i dostaje już w pierwszym meczu spore minuty. Gdzieś w okolicach 4 - raz jeszcze zaczepem liczyć ile brakuje, tylko 3 fpp - myśle dobra walić wywalam Ziaire - Brooks może być przydatny tu i teraz - tak tez zrobiłem. Głęboki oddech - najeżdżam na Beverliego - szukam Brooka i yebbbb jest - wciskam iiiii … hu…. kurw….. Minesota o 4:03 wybiegła na boisko 💩🙈nie można już wywalić Beverliego -  finał taki ze @evitacre pociągnął go z rana - a ja już praktycznie nie spałem. 
 

Ps. Ten cały nowy sposób pobierania grajków z FA - puki co dla mnie mocno niekorzystny 🤷🏻Najchętniej wrócił bym do starych czasów - trochę więcej fanu było z oglądania i pobierania grajków na bierząco - taka moja opinia. 

🇵🇱pozdro🇵🇱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do daily today, no są utrudnienia, ale czy tomorrow go nie miał? Gwarantuję, jak ktoś weźmie gracza na jedną noc i ten zrobi 45 fpg, będzie miał inne zdanie na ten temat. A teraz coraz więcej już protokołów covidowych.

Tryczek, nie wziąłeś go przez zwlekanie, a nie przez daily today...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bulek napisał:

Tryczek, nie wziąłeś go przez zwlekanie, a nie przez daily today

Przez daily today tez trochę, przy daily tomorrow nie miało znaczenia czy ktoś już zaczął grać czy nie. Horton Tucker nie gra ale ŁA zaczęli mecz wiec ni mogę go już wywalić. Imo w FBX tez mi bardziej daily tomorrow nie pasował. 

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

Minesota o 4:03 wybiegła na boisko 💩🙈nie można już wywalić Beverliego -  finał taki ze @evitacre pociągnął go z rana - a ja już praktycznie nie spałem. 

Wiesz gdzie mnie szukać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bulek napisał:

Co do daily today, no są utrudnienia, ale czy tomorrow go nie miał? Gwarantuję, jak ktoś weźmie gracza na jedną noc i ten zrobi 45 fpg, będzie miał inne zdanie na ten temat. A teraz coraz więcej już protokołów covidowych.

Tryczek, nie wziąłeś go przez zwlekanie, a nie przez daily today...

W tym przypadku pełna zgoda - trzeba było brać a nie zwlekać. Jednak wcześniej miałem kilka tematów gdzie chciałem zrobić ruch ale oczywiście zaczęli grać i finalnie daily today przeszkadzał 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 22:57, Tecu napisał:

Jak ktoś może mnie wesprzeć w uaktualnianiu tabelek to zapraszam. 

@Vic ban 14 dni za pobranie Lylesa. 

Pytanie @cvbe @bulek 14 dni od teraz czy od pobrania? Chyba to drugie?

Oczywiście standardowo, mogłem się pomylić 😀

Ban do 12.11

Tecu pamiętaj o mnie 🙂

Edytowane przez Vic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.