Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No i długo się nie nacieszyles wolnością, pobraniem otto przekroczyłeś salary o 0,4 :) ban do 07.01

 

 

przywrocilem ci te 10$ Z waivers które wydałeś na powrot poole 

Miałem do Ciebie pisać w sprawie bana ale ciagle coś 😕 no niestety szybkie pobranie portera i o 0,4 przekroczone salary. 
 

Z tymi banami to u mnie jakiś rekordowy sezon. Wydaje mi sie ze powinieneś jednak zabrać mi te 10 $ - to niestety cena za przekroczenie salary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Miałem do Ciebie pisać w sprawie bana ale ciagle coś 😕 no niestety szybkie pobranie portera i o 0,4 przekroczone salary. 
 

Z tymi banami to u mnie jakiś rekordowy sezon. Wydaje mi sie ze powinieneś jednak zabrać mi te 10 $ - to niestety cena za przekroczenie salary. 

Wydaje mi się ze ten ruch był po prostu niedozwolony i gdybym aktualizowal i sprawdzał codziennie to byś nie mógł tego zrobić, wiec chyba powinienem zwrócić, ale może ktoś bardziej obeznany i doświadczony w roli komisza się wypowie. @t_omko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 14:37, RonnieArtestics napisał:

Wydaje mi się ze ten ruch był po prostu niedozwolony i gdybym aktualizowal i sprawdzał codziennie to byś nie mógł tego zrobić, wiec chyba powinienem zwrócić, ale może ktoś bardziej obeznany i doświadczony w roli komisza się wypowie. @t_omko

Nie oddawaj temu cwaniakowi wydanych $ 😏
Nagrodą za przyznanie się do przekroczenia progu jest kara od dnia przyznania się.... oraz uniemożliwienie wydania pieniędzy na nieuprawnione pobranie zawodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

A jaką pensję ma Monroe?

Pytanie to zadałem jednemu z komisarzy nie dostałem odpowiedzi.

Takich nazwisk może być więcej ze względu na kontuzję, może uznajmy wtedy że mają 15? Z reguły to jacyś undrafted leszcze lub odkrurzone leśne dziadki jak Monroe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, matek napisał:

Undrafted to nie problem, tutaj jest jasne. 

Monroe trochę inny case. 

Wiem, zle się wyraziłem. Będą też zawodnicy z poprzednich lat tacy jak Monroe, których już nie ma na Yahoo i proponowałbym im dawać z automatu 15 (tych co nie ma liście z początku sezonu). To chyba lepiej niż grzebanie w starych tematach z salary i odejmowanie po 20% z pensji na każdy rok.

Co Wy na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem, ze jak go nie ma na liście, to 15 (pobierając w fbx3).

55 minut temu, antek napisał:

Wiem, zle się wyraziłem. Będą też zawodnicy z poprzednich lat tacy jak Monroe, których już nie ma na Yahoo i proponowałbym im dawać z automatu 15 (tych co nie ma liście z początku sezonu). To chyba lepiej niż grzebanie w starych tematach z salary i odejmowanie po 20% z pensji na każdy rok.

Co Wy na to ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matek napisał:

Mój trade z @bulek bez dodatków. 

@Tecu bardzo proszę o przyklepanie, kasa się zgadza. 

Lub @RonnieArtestics :)

Poszło. 
 

pezypomniales mi ze muszę te pieprzone salary sprawdzic znowu :( dziś spodziewajcie się update i bana ewentualnie jak coś przekroczyliście od 27.12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.