Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tecu napisał:

Chyba byłem za dużym optymistą 😀

Pytanie - jeżeli bym dzisiaj ogarnął Yahoo i wcisnął przycisk (jak ogarnę jak) to kiedy będą waivers? @cvbe @t_omko @bulek 

Jakie są zasady tego terminu? 

Po wciśnięciu przycisku zabawa z waiverami będzie miała miejsce 3 dni później.
Jak rozpoczniesz sezon dzisiaj to waivery będą FA w piątek rano, jak rozpoczniesz jutro po 10 to w sobotę rano....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow jestem w szoku jak wielu graczy, których chciałem do mnie trafiło 😮 i to debiutanci, których osobiście bym wybierał w TOP 20 fantasy draftów do keepera. tylko Favors z przyjaznym salary nie siadł ale pokryty Maledonem, który też sporo powinien w tym sezonie pograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musli na ta chwile chyba grac bedzie bardziej w koszykowce 3vs3 niz w fbx :)

Jak patrze na swoj sklad to jestem bardzo zadowolony, ale i tak w trakcie sezonu zrobie 100 zmian, nie ma u mnie swietych krów.

Mysle, ze pozyskani za Haywarda i Mikea "nie gram b2b" Conleya Will Barton i Khem Birch beda plusowi wobec swoich pensji (Barton za pewne do powrotu Murraya). 15stki w postaci Muprphyego i Tre Manna powinni dostac trochę minut, wiec nie moge narzekac.

Najbardziej boje sie zdrowia liderów, ale bez zdrowia nikt nie wygra. Inna sprawa, ze jak moi liderzy sie polamia to mają dobry wiek na sprzedaz a nie geriatryk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

@Muslii niestety ban na dwa tygodnie za pobranie Harklessa. Na szczęście to jeszcze przed sezonem.

Rozumiem, że teraz cofam wszystkie kolejne pobrania? 

Oczywiście mogłem się pomylić 😀

Wg. mojego Excela wszystko było OK i łapię się w limicie 480. Załączam screena. Czyżbyś mi kogoś wcześniej nie wyrzucił i wliczył?

FBX2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulek @cvbe jak bana nałożyć?

5 minut temu, Muslii napisał:

Wg. mojego Excela wszystko było OK i łapię się w limicie 480. Załączam screena. Czyżbyś mi kogoś wcześniej nie wyrzucił i wliczył?

FBX2.png

Tak jest, dałem Bjelicy 23,8 zamiast 20,8.

Może mnie ktoś zmienić? 

Wieczorem przywrócę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.