Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2021/2022


The Game 85

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem posadzenie NAW-a na ławce bo ostatnio gra słabo. Ja wiem, że ten zespół jest słaby. Ja wiem, że Ingram nie nadaje się na lidera i z nim jako liderem ten zespół jest jednym z najgorszych w NBA. Ale jak można startować tymi parodystami  z Chicago to ja nie zrozumiem chyba nigdy. Daje Greenowi spory kredyt zaufania, bo na starcie ma spore problemy z urazami, ale jak się nie pozbędzie z rotacji Satoransky'ego i Temple to szybko go straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie z 1 piątki Temple i Satoransy'ego od razy dało efekt w postaci najlepszego meczy w sezonie(Wizards), a także najcenniejsza wygraną póki co wyszarpaną w końcówce z Jazz. Rewanż już był dużo gorszy ale i tak bilans 1-1 z Utah to sukces. Kolejny sezon pokazuje, że Hernangomez jest póki co lepszym zawodnikiem niż Hayes i mimo wszystko dość sporo czasu zajęło Greenowi zamienienie ich w rotacji. Wreszcie też zaczęła jakoś wyglądać  ławka rezerwowych po przesunięciu tam NAW- a i wystawianiu Hernangomeza, bo dotychczas to była chyba najsłabsza ławka w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Jonas to kuzyn Stepha. Trochę się ogarnęli Pels i wygląda na to, że podejmą jeszcze w tym sezonie rękawice. Clippers grali b2b, więc wiedziałem, że będzie szansa na wygraną, no i się udało. Ingram wraca do formy, Jonas napierdala i w sumie jest tylko 5W straty do play-in, a 6 do 4. seedu. Zakładając, że Zion wróci do połowy grudnia, a do końca roku zacznie grać na jako takim poziomie (pierwsze mecze po takiej przerwie zakładam, że będzie miał słabe), to zostanie z 45 gier na odrobienie strat, co przy słabości tegorocznego Zachodu jest do zrobienia.

Aha, Herb Jones to największy steal tegorocznego draftu. Niesamowite, że w zasadzie wszystkie jego zalety z NCAA przełożyły się 1:1 na NBA. Wiadomo było, że to świetny plaster, ale znaki zapytania były w ataku. A Jones to bdb ball handler jak na rolesa, dobry podający, świetny cutter, ładnie kończy vs length. Jak w ciągu kilku lat dołoży jeszcze trójkę (FT% ma dobre, mechanika jest ok, poprawia % z roku na rok - ogólnie to powinien wyrobić sobie spot up 3), to będzie miał świetną karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

Ciekawe ile z tego to mięśnie 😅

FB_IMG_1638823643101.jpg

Co zdjęcie to chłop wydaje się być na nim grubszy i grubszy. Wygląda to tak jakby Pels w żaden sposób go nie kontrolowali i mieli to w dupie (o samym Zionie nawet nie wpsomnę) a on jest kreowany na ich Franchise Playera. Masakra, ma-sa-kra. Ja nie wiem ale chyba pomalutku trzeba zacząć mówić o nim jako o buście jeśli koleś nie zrobi czegoś ze sobą i będzie dalej tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.