Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

 

na oko to wtedy zabraklo by ci pare tysi zeby dopiac salary, wiec to akurat dobrze wyszlo

Tu z miejsca dziękuje @julekstep @Krzemo za finansowe ponaglenia ale i dbanie o przejrzystość gry jako takiej. 
 

Pomoc bezinteresowna jest cenna. 

@elwariato aby była jasność.  Nie krytykuje tylko z sympatia podchodzę do Twojej nietuzinkowej Osobowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

nie braliby udzialu w FA a potem zapewno ich nadprogramowe rookasy trafilyby na liste wolnych agentow

Wydaje mi się, że w tym przypadku chyba nie dałoby się skompletować pełnej kadry bez przekroczenia 80mln. 

 

 

7 minut temu, kuba2419 napisał:

Adriena i Hicksona zostawiam sobie jednak xD

Petersona oddaje bo chciałbym zwolnić kasę przed FA a był on dodatkiem aby się uwolnić z kontraktu Freelanda.

A po co ci kasa jedyne oferty jakie możesz złożyć podczas FA to są wyjątki, minima i Birdy 

Edytowane przez SzuLcU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

A chwile wcześniej po potwierdzeniu w pm podziękował innym oferentom. Z reszta długo na was czekałem i przy pierwszej akceptacji zamiast handlować 11&17 wybrałem graczy pod siebie. 

Ty już nic nie pisz bo serio nie ogarniasz kuwety i miesza się Tobie wszystko. Gdybys nie był sympatycznym młodzieńcem rodem z Juta i miłośnikiem koloru zielonego to bym cisnął Ciebie. A tak to się uśmiecham z sympatia do tego takiego niechlujstwa. I zobacz ze nie oczerniam bo serio chce wierzyć ze nie zrobiłeś tego specjalnie. 

Tobie to wszystko jedno 35 czy 53. 

 

2 godziny temu, ignazz napisał:

Tu z miejsca dziękuje @julekstep @Krzemo za finansowe ponaglenia ale i dbanie o przejrzystość gry jako takiej. 
 

Pomoc bezinteresowna jest cenna. 

@elwariato aby była jasność.  Nie krytykuje tylko z sympatia podchodzę do Twojej nietuzinkowej Osobowości. 

Jednym slowem jedziesz mnie ale w kulturalny sposób 😋 plus bardzo dobrze że brałeś grajków pod siebie, przydadzą się i będzie git. Za brak uwagi przeprosiłem, zwalilbym na Pablo ale on faktycznie pisal pick 36 ja mu odpisywalem o 37 ... możliwe ze na starcie, jeszcze kiedyś kiedy zaczelismy gadac o wymianie tych pickow, tak wspomnial i jakos sobie zakodowalem 😄 albo poprostu jestem porąbany, to też możliwe 😛

Godzinę temu, Tecu napisał:

Za Pattersona pick Houston oddało by chwilę później chcieć go oddać za free? 

Nie rozumiem

Wcześniej płacili jak za zboże za Adriena a teraz chcą się go pozbyć. 

Nie kumam simki.

Tam simka, weź tu ludzi zrozum 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SlaKB napisał:

Ja nie miałem nikogo upatrzonego, ale jak za darmo to zobaczymy co tam na campach wyjdzie, a Mack ma fajny handling i jakiś tam potencjał w D, zobaczymy :P

Dokladnie, daja za darmo to ch. co by to nie było kolejka będzie 😛 ale tak serio jak ma sie miejsce, i w sumie bez konsekwencji mozna cut machnąć, to prosta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SzuLcU napisał:

Wydaje mi się, że w tym przypadku chyba nie dałoby się skompletować pełnej kadry bez przekroczenia 80mln. 

 

 

A po co ci kasa jedyne oferty jakie możesz złożyć podczas FA to są wyjątki, minima i Birdy 

Chce po prostu uzupełnić skład 2-3 wetami za jakieś min albo mle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Wyciągnij kij z d.. - jak mawia pewien GM (posiadacz LeBrona i pewnego centra, który ponoć też miał kiedyś kij w d.. :P ) @Qcin_69 ma 24h wg regulaminu 🙃

nie no

Wicemistrzowi (czy tam Mistrzowi Zachodu) to w bonusie mozna dac 24h i 15 min!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.