Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, january napisał:

Ja żadnych próbnych simek nie robiłem, ale jak się draft zaczął to mi po zerknięciu w plik wyszło, że Parsons to #9 BPA, więc no zobaczymy, ale z tego, że się do #15 ostał zadowolony jestem (ofk dla mnie to jest SG). Co najwyżej zerknięcie było mega lipne :D 

Też się na nim zastanawiałem i gdyby nie trend po Martina to pewnie z #12 bym zaryzykował. Choć jeszcze enes Kanter też trochę późno poszedł i kilku kasztanów przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

czyli jednak nie taki slaby ten draft? :P

no zjebales ze Mirotic/Thomas trochę jednak odstają od top8 ale potem ten właśnie 3 tier jest dość wyrównany, kwestia campow, Mirotic to przecież ma skillsy na poziomie Gallo sprzed 1 campow a wtedy Danilo szedł z 4 chyba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

ile finałów ligi zrobiłeś żeby mówić mi który Morris lepszy! 

Zobaczycie za dekadę, simkowa choc moze i nie tylko 😄 bedzie sie chełpił, jak to fuksem mu sie udało do finałow zabrnąć 😋

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Dawaj @kolader! Mam jeszcze dwa dni wolnych i chciał bym chociaż pierwszą fazę FA zaliczyć na żywo 😅

Kolegialnie zadecydujmy za niego i befzie po klopocie, a mie ze tam rola urodziny i co jeszcze 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, elwariato napisał:

Zobaczycie za dekadę, simkowa choc moze i nie tylko 😄 bedzie sie chełpił, jak to fuksem mu sie udało do finałow zabrnąć 😋

Kolegialnie zadecydujmy za niego i befzie po klopocie, a mie ze tam rola urodziny i co jeszcze 😋

Z tego co wiem to mam 24h wiec se możecie mi naskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

uspokojcie sie lol

wiadomo ze w grze z 29 uczestnikami czasem komus moze cos wyskoczyc - jest 24h i trzeba to uszanowac, szczegolnie ze kolader napisal ze jest tak i tak a nie jest on osoba z jakas historia opozniania na sile

Mogłem nic nie napisać i mieć wyjebane na to co tu się dzieje. Wybrać jutro albo cpu. Zamiast tego napisałem uczciwie jaka jest sytuacja i jeszcze mi się obrywa. Niestety niektórych nie potrafię ogarnąć. 

Korzystając z możliwości wejścia na lapka wybrałem.

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, julekstep napisał:

uspokojcie sie lol

wiadomo ze w grze z 29 uczestnikami czasem komus moze cos wyskoczyc - jest 24h i trzeba to uszanowac, szczegolnie ze kolader napisal ze jest tak i tak a nie jest on osoba z jakas historia opozniania na sile

wywalaj z temi mądrościami, dobrego beefa psujesz 😛 a ja w ogole jestem zeby max czekać, skoluje zaraz 29 i zaczekam dobę ze minuta zeby za mnie system wybrał, bo łon sie nie myli 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.