Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mamy najsłabsze finały co najmniej od 2031 i jednocześnie chyba najlepsze FA od dawna to w celu rozruszania 27 GMów nie zainteresowanych fianałami startuję już z tematem pod FA i na pierwszy ogień idzie subiektywna lista najlepszych wolnych agentów w zbliżającym się off-season.

1. Shaquille O'Neal - Simkowy GOAT, który ciągle jest najlepszym graczem simki w końcu trafia na rynek. Ciekawe gdzie ostatecznie trafi i czy trzeba będzie płacić za tego 34-latka pełne maksimum

2. Kevin Durant - Po pierwszych dwóch wtopach kolejne campy u KD były już bardzo spoko i na dziś to bardzo fajny grajek, który ciągle ma papiery na superstara. Maksymalny kontrakt jest pewny w jego przypadku (pytanie czy Kings zdecydują się podbić stawkę maxem birdowym)

3. Anthony Randolph - Po cichu to moim zdaniem 3 najlepszy asset na rynku wolnych agentów. Świetnie rozłożone staty na już solidnym poziomie i jeszcze 85 potencjału w wieku 22 lat. Świetny materiał na inwestycję - nawet jeśli ceną inwestycji byłby maksymalny kontrakt. (z tego miejsca pozdrawiam Hawks, którzy pewnie chcieli go po cichu przedłużyć za grosze! :*)

4. Chris Webber - Ciągle topowy gracz na swojej pozycji, jednak potencjału zostało malutko a i lata swoje już ma. Tutaj może być mocno tricky sytuacja bo dwuletni max brzmi w jego przypadku bardzo sensownie i z miejsca może daną drużynę wywindować tier wyżej, jednak cokolwiek ponad to (długość kontraktu) może być dla podpisującej ekipy jak wyrok :)

5. Mike Conley - Solidny, młody rozgrywajek z którym Bucks o dziwo nie podpisali QO. Powinien być max.

6. Richard Hamilton - Najlepszy scorer w simce, który o dziwo wciąż ma ponad 50 punktów w potencjale. Długi kontrakt o sensownej wysokości brzmi w jego przypadku jak win. Jedyny z listy, który jeszcze może z niej ''spaść' (jeśli Kings zdecydują się go podpisać)

7. Al Horford - Kolejny gracz który nie dostał QO od Bucks a teraz powinien polować na maxa. Bardzo solidny młody big z potencjałem.

8. Gilbert Arenas - Bardzo fajny, nie gwiazdorzący two-way SG który jest idealnym uzupełnieniem dla mocnych ekip. Powinno być sporo chętnych, pytanie czy ktoś będzie chętny dać mu maxa.

9. Joakim Noah - Troszkę gorsza wersja Horforda :) 

10. Marc Gasol - Niby rozkład statów średni, niby nie przebił się w dwóch pato-ekipach (C's i Bulls) a i tak to dalej sensowny młody big z dużym potencjałem.

 

Poza tą dziesiątką będzie jeeszcze masa mniej lub bardziej uznanych rolesów (Brad Miller, SAR, Odom, Pau Gasol, Troy Murphy, Gooden, Artest, Ginobili, Ricky Davis, Ming, Biedrins, Deng, Josh Howard, Prigioni, Rudy Fernandez itd). No będzie się działo - jest potencjał na sporo power-shiftów.


W następnej kolejności (jak będzie mi się chciało) przyjrzenie się ekipom pod kątem najbliższego FA i szeroko pojętej przyszłości!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

Tak szukałem od kogo Julek odwraca uwagę (jak od  KMartA kiedys), ale Rose dopiero za rok, a cap space już nie ma w Orlando.

By Julek miał kadke to by w życiu z tym tematem nie startowal, wyszczególniają oczywiscie co bardziej łakome kąski. Kilku nazwisk brakuje ale nie bede sam się podkładał 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elwariato napisał:

By Julek miał kadke to by w życiu z tym tematem nie startowal, wyszczególniają oczywiscie co bardziej łakome kąski. Kilku nazwisk brakuje ale nie bede sam się podkładał 😛

I tak będzie lista jak chyba zawsze z wolnymi FA więc każdy będzie widział kto jest dostępny i jakie ma skille.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 18 wyjeżdżam do Jokiciow na 2 tygodnie , jest jakaś opcja żeby np komisarzom przekazać info i żeby za mnie dawali oferty ? będę walił rakije i jadł baraninę i mogę mieć problem ze składaniem ofert a hajsu trochę mam 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

od 18 wyjeżdżam do Jokiciow na 2 tygodnie , jest jakaś opcja żeby np komisarzom przekazać info i żeby za mnie dawali oferty ? będę walił rakije i jadł baraninę i mogę mieć problem ze składaniem ofert a hajsu trochę mam 

no mnie też na trochę nie będzie wtedy więc jestem słabym targetem ale jak najbardziej możesz dogadać się z kimś (nie musi to być komisz) żeby bidował w Twoim imieniu (najlepiej kogoś kto sam nie ma kasy na FA :P) - ot dasz mu swoje targety, maksymalne wyceny itp i nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDĄ NA EMERYTURĘ (wyboldowani - HoF) !

Shaquille O'Neal

Alonzo Mourning

LaPhonso Ellis

Clarence Weatherspoon

Eric Montross

Eddie Jones

Dee Brown

Doug Christie

Clyde Drexler

Derek Harper

Terry Cummings

Anfernee Hardaway

Jamal Mashburn

Vlade Divac

Voshon Lenard

Rick Fox

Andrew DeClerq

Lindsey Hunter

Kevin Johnson

Gary Grant

Steve Smith

Damon Stoudamire

Kendall Gill

Brad Miller

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.