Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BMF napisał:

Wiek rolesów z ławki nie ma większego znaczenia, to tylko ciekawostka, naprawdę liczy się big3, forma shooterów, ew. progres THT. 

Rondo jest meh, ale mówimy o końcówce rosteru, jak coś pokaże, to tylko in plus. 

No i zdrowie najważniejsze. Zwłaszcza u AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2021 o 12:23, Sachs napisał:

bazemor 32 lata, kiedy to się stało

No, czas zapier**ala tak, że ja, nieoglądający prawie Wolves wciąż czasami myślę, że KAT gra jeszcze na rookie kontrakcie.

Jak by mnie ktoś spytał jakie dwie rzeczy z ostatnich 5-6 lat naprawdę utkwiły mi w pamięci jeśli chodzi o Wolves to Butler drama oraz ten gość:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeAndre Jordan ... Lakers odtwarzaja Howard/McGee? Chca miec kogos kto sprzeda sekrety Nets? Wyscig ja emerytow z Brooklynem? Co w takim razie z Gasolem? DAJ bedzie jebany na pickach tak jak Marc, ale bez trojki, spacingu i podan ... no nie wiem co Lakers kombinuja ... Marc emerytura?

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nba2midnight napisał:

DeAndre Jordan ... Lakers odtwarzaja Howard/McGee? Chca miec kogos kto sprzeda sekrety Nets? Wyscig ja emerytow z Brooklynem? Co w takim razie z Gasolem? DAJ bedzie jebany na pickach tak jak Marc, ale bez trojki, spacingu i podan ... no nie wiem co Lakers kombinuja ... Marc emerytura?

Chyba lepiej go zdjac z rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Lakers próbują wrócić do modelu, który sprawdził się w mistrzowskim sezonie, czyli dwóch centrów o podobnym profilu, tak że cały czas na parkiecie jest ktoś do wykańczania lobów. Jordan i Rondo są w stanie dać trochę sensownych minut w sezonie, kiedy zajdzie taka potrzeba, a do tego wydają się stanowić wartość dodaną w szatni. Osobiście nie jestem zwolennikiem pożegnania Gasola, na które się chyba zanosi i zdecydowanie wolałbym uderzać po Millsapa, ale to się wydają ruchy gdzieś na granicy rotacji, w perspektywie play-off pewnie poza, także nie ma co się szczególnie nad tym rozwodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał:

Wygląda na to, że Lakers próbują wrócić do modelu, który sprawdził się w mistrzowskim sezonie, czyli dwóch centrów o podobnym profilu, tak że cały czas na parkiecie jest ktoś do wykańczania lobów. Jordan i Rondo są w stanie dać trochę sensownych minut w sezonie, kiedy zajdzie taka potrzeba, a do tego wydają się stanowić wartość dodaną w szatni. Osobiście nie jestem zwolennikiem pożegnania Gasola, na które się chyba zanosi i zdecydowanie wolałbym uderzać po Millsapa, ale to się wydają ruchy gdzieś na granicy rotacji, w perspektywie play-off pewnie poza, także nie ma co się szczególnie nad tym rozwodzić.

W perspektywie rotacji PO (i ogólnie) brakuje winga poruszającego się bez balkonika. To powinien być priorytet. Rondo warto zgarnąć ze względu na asystenturę HC za rok.

Ale deAndrzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nba2midnight napisał:

Byly jeszcze ploty swego czasu, ze podpisac Matthewsa za max ile sie da i wraz z Gasolem poslac za cos. Nie wiem tylko dokad i za co, bo nikt by chyba takiego pakietu nie chcial.

Akurat tych dwóch ktoś mógłby łyknąć. Tyle, że w drogą stronę poszłoby coś podobnego.

3 godziny temu, Jendras napisał:

Też bym chciał skrzydłowego do rotacji z dwójką z przodu, ale tacy goście nie są dostępni za minimum.

Millsap poszedł za min, a idealnie pasowałby do AD . Jakiś Ennis, Johnson, RHJ ? może coś z pogranicza rotacji za Gasola i drugorundowy (kilka chyba dostali za deal z RW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła mówią że Lakers chcieli znowu zgarnąć Damiana Jonesa, ale Kings mu dali umowę. DeAndre jako McGee na RS to spoko opcja. Na PO czy to DAJ czy Millsap czy Damian Jones to nieistotne. Czy to Lakers czy Nets. Tak głęboka rotacja tam nie chodzi.

Właściwie jedyna potrzeba Lakers jak się patrzy na ten skład to jakis back up SF. Ennis? Moze Alize jak go Nets zrzuca? 

Inna sprawa to że Lakers zdają się w tym sezonie nastawić jedynie na walkę z Nets jak coś. Ja wiem że Nets już tytuł przyznano, ale gra się w dwie strony i panowie Irving i Harden jeśli w zdrowiu dotrwaja tak daleko w PO(To samo zresztą tyczy się Lakers), to będą musieli w obronie popracować I to mocno, a to energii trochę im pozabiera. Lakers to dla nich dość mocno niewygodny match up. Jesli wypala tak jak mają potencjał I też zdrowie dopisze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.