Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Eld napisał:

Drugi raz jej nie ubierze bo on nie chodzi dwa razy w tych samych kreacjach, a cichy w których już był rozdaje kumplom.

Chcę zobaczyć który kumpel to od niego weźmie i będzie w tym chodził.

Flight number 23 take off ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie taką sytuację jakieś 100-150 lat temu. Kobieta w spodniach. 

I takie komentarze - kobieta przebrała się za mężczyznę 🤣

„Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 11:26, Jendras napisał:

Fakt, że eye test w przypadku Gasola wypadał w minionym sezonie tak sobie, jednak zespół z nim na parkiecie funkcjonował dobrze, przynajmniej dopóki nie zaczęły się kontuzje.

No dokładnie i zawsze to jednak inna opcja. Ale po podpisaniu DAJ, to raczej już było pewne.

 

13 godzin temu, Kubbas napisał:

241687421_394639935362318_21601784188502

to nie fotoszop jbc

Dżordana też nikt nie rozumiał, jak szył dłuższe spodenki z kilku par :) Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie krótkich portek retro. Więc ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tecu napisał:

Wyobraźcie sobie taką sytuację jakieś 100-150 lat temu. Kobieta w spodniach. 

I takie komentarze - kobieta przebrała się za mężczyznę 🤣

„Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego”

W XIX wieku chodzili modnisie w perukach, getrach, wysokim obcasie i się malowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, starYfaN napisał:

Dżordana też nikt nie rozumiał, jak szył dłuższe spodenki z kilku par :) Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie krótkich portek retro. Więc ten.

Załóż spódnicę i wyjdź tak do ludzi 

Wówczas uznam twój argument za wiarygodny. W innym wypadku wpis nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2021 o 19:29, ttr napisał:

Ariza jako secondary ballhandler umiejący kreować w ocenie @dannygd

Serio...? Jakieś argumenty? Bo nie wiem co Ci nie pasuje w jego umiejętnościach do tej roli? 

Gość pomimo roli mu przypisywanej w ost. latach (3&D) i bycia już dziadkiem potrafił mieć sezony gdzie BH stanowił 16-18% jego zagrań, gdzie typowy secondary playmaker ma ich 20-25% a do tego zawsze miał niezły ballhandling. 

Za BBall index - jego passing efficiency z zeszły sezon to jest 77th percentil, Passing Creation Quality - 67th, Playmaking talent 45th - jak dla mnie mając praktycznie 1-2 rozgrywających na boisku non stop, gość idealnie pasuje żeby wspomóc ballhandling i kreacje na obwodzie, a nie tylko być spot up shooterem. Rolę taką pełnił chociażby w PHO obok Bookera czy w WAS jak Wall się skontuzjował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dannygd napisał:

Serio...? Jakieś argumenty? Bo nie wiem co Ci nie pasuje w jego umiejętnościach do tej roli? 

Gość pomimo roli mu przypisywanej w ost. latach (3&D) i bycia już dziadkiem potrafił mieć sezony gdzie BH stanowił 16-18% jego zagrań, gdzie typowy secondary playmaker ma ich 20-25% a do tego zawsze miał niezły ballhandling. 

Za BBall index - jego passing efficiency z zeszły sezon to jest 77th percentil, Passing Creation Quality - 67th, Playmaking talent 45th - jak dla mnie mając praktycznie 1-2 rozgrywających na boisku non stop, gość idealnie pasuje żeby wspomóc ballhandling i kreacje na obwodzie, a nie tylko być spot up shooterem. Rolę taką pełnił chociażby w PHO obok Bookera czy w WAS jak Wall się skontuzjował.

W umiejętnościach? Hmm w sumie nic po za tym, że są mocno przeciętne do takiej roli. To, że coś tam potrafi to wiem bo pamiętam jego grę w Lakers czy przygodę w Nowym Orleanie z Westem i CP3. Jak go zestawisz z PJ Tuckerem, Crowderem to faktycznie wtedy to jest secondary playmaker na obwodzie, ale tak to meeh. D'Antoni w swoim systemie przecież też mu próbował dać większą rolę i nie wyszło. O jakość mi chodzi. Tak samo THT, to też jest na papierze secondary ballhandler/playmaker tylko BBIQ i zauważanie partnerów szwankuje. 

Nie oglądałem go ani w Suns ani w Wizards, ale w tak słabych teamach (jaki oni tam mieli ostateczny bilans w Suns z nim przed wymianą? z 5-27) to wiadomo, że mógł nawet legitnie wyglądać. 

Jak sobie pooglądasz w tym roku Kuzme to też wiele osób stwierdzi, że to nie kasztan, a i z piłką coś pogra i z wysokimi nieźle współpracuje. No tylko nie w teamie bijącym się o pierścień w dodatku pod egidą bronballu. 

Ariza pod Vogelem to będzie typowe 3&D bez roli w ataku. Na 100%. I to nawet nie mówię o PO bo to oczywistość, ale i w RS.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ttr napisał:

mocno przeciętne do takiej roli.

Jakiej roli? Bycia 12-13 graczem w rotacji (w najlepszym wypadku) typowym 3&D, z opcją 2ry ballhandler z graczami z ławki jak się kilku skontuzjuje? O czym my gadamy? Przecież nawet na liście potencjalnych 2bh umieściłem go na ost. miejscu...

Pojechałeś z ironicznym komentarzem w kontekście prawie nieistotnej roli i równie mało istotnej części wypowiedzi, jakbym tu pisał o roli CJa w Portland i  tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

Jakiej roli? Bycia 12-13 graczem w rotacji (w najlepszym wypadku) typowym 3&D, z opcją 2ry ballhandler z graczami z ławki jak się kilku skontuzjuje? O czym my gadamy? Przecież nawet na liście potencjalnych 2bh umieściłem go na ost. miejscu...

Pojechałeś z ironicznym komentarzem w kontekście prawie nieistotnej roli i równie mało istotnej części wypowiedzi, jakbym tu pisał o roli CJa w Portland i  tyle. :)

Ogólnie się zgadzam, ale jeżeli ma jeszcze coś w baku, to powinien być znacznie ważniejszym graczem, niż koniec rotacji.

Powód jest taki, że jako jedyny ma zestaw do gry z AD i LBJ po obydwu stronach i teoretycznie powinien być w rotacji na PO. Zobaczymy co mu z tego zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 18:45, ttr napisał:

Ariza pod Vogelem to będzie typowe 3&D bez roli w ataku. Na 100%.  RS.

Corner three to wcale nie taka mała rola w ataku.

Dodawszy fakt, że od czasu do czasu przyjdzie mu bronić emerytów w jego wieku może okazać się całkiem przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.